بلاگ

فیگوراکشن های کلش آف کلنز در آمریکا و کانادا

کلش آف کلنز

در واقع تمام این اتفاقات مثبت و خوب و توجه هایی که به سمت سوپر سل جلب شد فقط و فقط به خاطر عرضه کردن گیم کلش آف کلنز بود.

کلش آف کلنز

کلش آف کلنز

فیگوراکشن های کلش آف کلنز در آمریکا و کانادا

در ماه اکتبر سوپر سل که هدفش ارائه ی فیگورهای اکشن برای گیم کلش آف کلنز و royal می باشد، فروشگاه هایی را در آمریکا و کانادا افتتاح کرد و با توجه به گفته های مؤسس این فروشگاه قصد دارند در سال های آینده فروشگاه هایی را در سراسر دنیا و به خصوص در کشورهایی که طرفداران گیم های نام برده شده زیاد می باشد تأسیس کنند.
در فروشگاه سوپرسل مواردی قابل خریداری می باشد که به گیم های نام برده شده مربوط می شوند، به طور مثال در این فروشگاه می توانید تی شرت و فیگورهای کاراکترهای گیم های کلش آف کلنز را خریداری کنید و همچنین می توانید مجسمه های ۹ اینچی کاراکترها را خریداری کنید.
در واقع هدف از تأسیس فروشگاه این بوده که کاراکترهای گیم کلش آف کلنز را به دنیای واقعی بیاورند و در قالب، فیگور و مجسمه در اختیار مخاطبان و علاقه مندان به این گیم بگذارند. این قضیه با اینکه برای مخاطب های گیم جذاب می باشد و یکی از آرزوهای آن ها بوده که مجسمه ای از کاراکترهای بازی را داشته باشند.
ولی این کار نشان از سیاست و ذهن خلاق مؤسس فروشگاه دارد، به طوری که او با تخمین زدن میزان عاشقان گیم های کلش آف کلنز به این فکر افتاده که از این موقعیت استفاده کند و با عرضه کردن فیگورهای این گیم ها، بازارهای جهانی را در دست بگیرد و در تمام کشورهای مهم و کلیدی این محصولاتش را ارائه بدهد.
به عبارتی دیگر از بازار پر سود و پر دانلود گیم نام برده شده استفاده کرده تا بتواند مبالغ زیادی را جمع آوری کند. و با این کارش توانسته طرفداران بازی را هیجان زده کند، چون بسیار جذاب می باشد که شما به یک گیم علاقه داشته باشید و همزمان این موقعیت در اختیار شما قرار بگیرد که بتوانید کاراکتر مورد علاقه تان را در دنیای واقعی به شکل مجسمه داشته باشید.
در واقع سوپرسل شرکتی فنلاندی می باشد که گیم های نام برده شده را به بازار ارائه داد و پس از مدتی که فروش حاصل از گیم ها برایش به شدت عالی بود و فروش روزانه اش به ۲ میلیون دلار می رسید، سپس تصمیم گرفت علاوه بر ارائه ی بازی فروشگاهی را تأسیس کند که کاراکترهای گیم را هم اارئه بدهد در واقع تمام سود گیم و مجسمه های گیم نصیب خود شرکت سازنده ی گیم می شود.
این کمپانی از سال ۲۰۱۰ که تأسیس شده تا کنون گیم های بسیاری را به بازار عرضه کرده که یکی از معروف ترین آن ها کلش آف کلنز می باشد که درآمد بسیار زیادی را برای کمپانی رقم زد. اما به طور کلی تمام گیم های ارائه شده توسط این شرکت بسیار معروف و پر طرفدار می باشند. اما به این موضوع توجه کنید که اکثر گیم های ارائه شده ی سوپر سل اعتیاد آور هستند.
و شخص پس از اینکه برای بار اول از آن ها استفاده می کند و وارد گیم می شود به شدت به آن وابسته می شود به طوری که تمام زندگی اش را تحت تأثیر قرار می دهد، و این وابستگی به گیم تا جایی پیش می رود که حاضر است مقدار بسیار زیادی نیز برای گیم مورد علاقه ش هزینه کند. به عبارت دیگر همین نحوه ی طراحی گیم ها که کاربر را به خودشان وابسته می کنند باعث شده که سوپر سل در آمد میلیون دلاری داشته باشد.
با توجه به گفته ی برخی فعالان صنعت گیم شیوه ی کسب درآمد سوپرسل فری میوم می باشد به این صورت که در ابتدا گیم را به شکل رایگان ارائه می دهد ولی در حین بازی پس اینکه کاربر را به خودش وابسته کرد برای ارائه دادن یک سری امکانات به او، گیمر را مجبور می کند که پرداخت داخل برنامه ای داشته باشد، تا بتواند به بازی ادامه بدهد.
و کاربر هم بدون چون و چرا پرداخت را انجام می دهد چون تا حدی اعتیاد پیدا کرده و گیم برایش جذاب بوده که علاقه دارد گیم را ادامه بدهد چون به این موضوع ایمان دارد که ادامه ی گیم هم همانند ابتدایش جذاب بوده و ارزش هزینه کردن و ادامه دادن را دارد. فروش سوپر سل به حدی زیاد می باشد که بسیاری از شرکت های دیگر تمایل دارند سهام آن را خریداری کنند.
با توجه به برخی از خبرها و شنیده ها یک کمپانی بزرگ اعلام کرده توانایی خرید ۷۰ درصد از سهام سوپر سل را دارد، در واقع تمام این اتفاقات مثبت و توجه هایی که به سمت سوپر سل جلب شد فقط و فقط به خاطر عرضه کردن گیم کلش آف کلنز بود، این موضوع آنقدر آشکارا می باشد که خود سوپر سل هم به ان اعتراف کرده که نقطه ی اوج و باعث پیشرفت شرکتشان همین گیم نام برده شده می باشد.
در واقع به همین دلیل می باشد که سوپر سل برای ساخت مجسمه ی کاارکتر های گیم نام برده شده وقت و هزینه کرده، به عبارتی دیگر مؤسس شرکت علاوه بر کسب درآمد بیشتر و جذب مشتری های بیشتر، هدفی دیگر نیز داشته است و آن هدف این موضوع بوده که کاارکتر های گیمی که شرکت تا این حد بر سر زبان ها انداخته.
تا سال های سال در دنیای واقعی و در ذهن ها باقی بمانند و فقط به محدود به صفحه ی موبایل و یک گیم نشوند. با توجه به عقیده ی برخی افراد فروشگاه سوپر سل وسیله ای برای رساندن مؤسس شرکت به این هدف بوده که سال های پی در پی کلش آف کلنز در ذهن ها باقی بماند.
کاربرامی که به محصولات سوپر سل علاقه مند هستند و در کانادا یا آمریکا زندگی می کنند می توانند با مراجعه کردن به مرکز فروش و یا به عبارتی دیگر با مراجعه ی حضوری به فروشگاه سوپر سل کی توانند محصولات مورد علاقه شان را تهیه کنند، اما مخاطبانی که در این کشورهای نام برده شده حضور ندارند اصلاً نگران نباشند زیرا سوپر سل این گونه بیان کرده که قصد دارد در تمام کشورها شعبه هایی را داشته باشد.
کاربران علاقه مند می توانند تا زمان تأسیس فروشگاه صبر کنند و اگر احیاناً فروشگاهی تأسیس نشد این قابلیت برای آن ها ایجاد شده که به شکل آنلاین و از فروشگاه های اینترنتی خرید کنند و مجسمه ی کاراکترها و یا تی شرت های موجود را خریداری کنند و از وجود آن ها در دنیای خارج از گیم لذت ببرند.

کلش آف کلنز

کلش آف کلنز

همان طور که بیان شد بسیاری از شرکت ها به دنبال این موضوع بودند که سهام سوپرسل را بخرند اما مدیران سوپر سل به شدت با این موضوع مخالفت کردند و این نشان از برند معتبر و پر سود آن ها دارد که به هیچ وجه و با هیچ مبلغی راضی به فروش آن نیستند. این مقوله در صنعت گیم بی سابقه می باشد که شرکتی با وجود اینکه مبالغ بسیار زیادی را از کاربرانش دریافت می کند.
ولی باز هم طرفداران خاص خودش را دارد و به هیچ وجه راضی به فروش برند یا سهامش نمی باشد. اعتبار سخنان مدیران سوپر سل در بین کاربران به حدی زیاد می باشد که همه ی آن ها عقیده دارند به طور صد در صد و قطع به یقین سوپر سل فروشگاه هایی که وعده داده را در سراسر دنیا تأسیس می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 2 =