کمپانی Naughty Dog نیل دراکمن را به عنوان ریاست مشترک ارتقاء داد

نیل دراکمن

دیروز، Naughty Dog بیانیه‌ای را در وب‌ سایت خود منتشر کرد که حاوی اخباری درباره چند ارتقاء مهم در شرکت بود. کمپانی Naughty Dog نیل دراکمن را به عنوان ریاست مشترک ارتقاء داد. همچنین آلیسون موری و کریستین گیرلینگ را ارتقاء داد، افرادی که عنوان معاون رئیس شرکت را به خود اختصاص داده بودند.

نیل دراکمن به ایون والز به عنوان رئیس شرکت پیوست. نیل دراکمن قبلاً به مدت سه سال معاون رئیس شرکت بود. دراکمن همچنین کارگردان بازی The Last of Us Part II که اوایل امسال عرضه شد. مهم‌تر از همه اینکه، آلیسون موری و کریستین گریلینگ به عنوان معاون رئیس این استودیو پیشرفته دست یافتند. قبل از این ارتقاء، موری به عنوان مدیر عملیاتی و گریلینگ مدیر مشترک برنامه‌نویسی شرکت بودند.

اصلاً جای تعجبی نیست که نیل دراکمن به این سمت ارتقاء یافته است. فردی که در واقع چهره اصلی شرکت را تشکیل می‌دهد، زیرا بزرگ‌ترین بازی این شرکت را ساخته است. اما حالا که او به این موقعیت برتر در شرکت رسیده است، آیا قرار است از ساخت و توسعه بازی‌ها کنار برود؟ مطمئنیم این شغل جدید لیست کارها و مسئولیت‌های بیشتری را پیش روی او قرار خواهد گذاشت.

به علاوه، نمایش The Last of Us HBO جدیدی که او در حال ساخت آن است نیز وجود دارد. خیلی دوست داریم ببینیم او این شرکت را در آینده به کدام سو می‌برد.

Naughty Dog اخیراً در ماه ژوئن بازی The Last of Us Part II را برای پلی ‌استیشن ۴ عرضه کرد. این بازی دارای قابلیت سازگاری رو به عقب در کنسول جدید پلی ‌استیشن ۵ را نیز دارد. اگر تاکنون این بازی را ندیده یا انجام نداده ‌اید، پیشنهاد می‌کنیم حتماً بررسی‌های مربوط به بازی را مطالعه کنید.

 

منبع: DualShockers

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هشت =