کنار گذاشتن بازی Dragon Ball FighterZ PS4 به دلایل نامشخص از مسابقات قسمت دوم

کنار گذاشتن بازی Dragon Ball FighterZ PS4 به دلایل نامشخص از مسابقات

کنار گذاشتن بازی Dragon Ball FighterZ PS4 به دلایل نامشخص از مسابقات قسمت دوم

آنچه این موضوع را به صورت یک راز در آورده است، این است که تمامی این مظنونین شرکت های به وجود آورنده این بازی هستند و دلیلی برای حذف این بازی ندارند. کسی که چنین اقدامی را انجام می دهد باید خصومتی با دنیای بازی های الکترونیکی همچون Dragon Ball داشته باشند تا چنین اقدامی را انجام دهند.
به نظر می رسد Bandai Namco اثر این ضربه مرگبار بر بازی را درک کرده است. یک بازی الکترونیکی تنها زمانی ادامه می یابد که مسابقه های آن اجرا شود و در کل ایجاد مسابقه در بازی راه خوبی برای جذب طرفداران بازی پلی استیشن ۴ می باشد. د رحالی که Bandai Namco در حال برگزاری تور جهانی DBFZ خود می باشد، به نظر می رسد این کار به تنهایی برای نگهداشتن DBFZ کافی نمی باشد.

کنار گذاشتن بازی Dragon Ball FighterZ PS4 به دلایل نامشخص از مسابقات
کنار گذاشتن بازی Dragon Ball FighterZ PS4 به دلایل نامشخص از مسابقات

باید توجه داشت که بازی کردن در یک ورزش الکترونیکی نوعی سرمایه گذاری در زمان و پول می باشد و اگر رویداد های ورزشی الکترونیکی لغو شوند، بازیکنان حرفه ای نمی توانند پول خود را باز گردانند. حتی یک وقفه کوتاه چند ماهه برای از بین بردن محبوب ترین بازی های مبارزه ای و Joey Cuellar کافی است تا آنها را از صحنه ی بازی ها به کنار براند. رویداد EVO اشاره کرده است که DBFZ ممکن است به تنهایی اتمام یابد.
از همین رو کمپانی Badai Namco کارگردان سری Tekken (Katsuhiro Harada) را به عنوان مدیریت جدید و سوپروایزر تیم استراتژی بازی های الکترونیکی Bandai Namco Fighting منصوب کرد. او در توئیتی چنین نوشت: « به تمامی جامعه Dragon Ball FighterZ و Tekken و Soulcalibur اعلام می کنم که از امروز مدیریت و سوپروایزری تیم استراتژی بازی های الکترونیکی Bandai Namco Fighting را بر عهده گرفته ام و البته ادامه دهنده تولید این محصولات خواهم بود.
و در ابتدا می خواهم صادقانه از تمامی کسانی که در مسابقه هایی که در سال جاری برگزار می شود، شرکت می کنند، قدردانی نمایم.
ما در Bandai Namco متعهد به توسعه ی افق های هر دو مسابقه و صحنه های اجتماعی مربوط به آن ها با استفاده از هر۳ فرانشیز خود هستیم. ما در حال برنامه ریزی برای برگزاری مسابقه های رسمی برای سال آینده هستیم و همچنان از مسابقه های برگزار شده نیز حمایت می کنیم.
علاوه بر این، کارهایی را جهت اختصاص راهی برای مسابقه ها و فعالیت های اجتماعی که در آینده می تواند کمک کننده باشد، در نظر گرفته ایم. در صورتی که سوالی در مورد برگزاری و یا شرکت در مسابقه ها دارید، لطفا فقط با دفتر محلی Bandai Namco در منطقه مربوطه تماس بگیرید. شرایط و زبان ها بین مناطق مختلف متفاوت می باشد، بنابراین توصیه اکید می کنیم با دفتر منطقه خود تماس حاصل نمائید.
ما همچنان نهایت تلاش خود را برای Bandai Namco Fighting Games خواهیم کرد و نتیجه را به شما ابلاغ می نمائیم. با سپاس و تشکر»
در حال حاضر به نظر می رسد که Harada در حال جلوگیری از حذف DBFZ می باشد. البته صبر فراوانی برای اجرای مسابقه های کوچکتر لازم است. جایی که باید با بازیکنان و مبارزان جدید رقابت کنید و این البته دشوار می باشد. همچنین بازیکنان ورزش های الکترونیکی مخالف هر گونه نظارت کمپانی اصلی بر روی بازی Playstation 4 خود هستند.

کنار گذاشتن بازی Dragon Ball FighterZ PS4 به دلایل نامشخص از مسابقات
کنار گذاشتن بازی Dragon Ball FighterZ PS4 به دلایل نامشخص از مسابقات

همچنین ممکن است وقایع بزرگتری در پشت صحنه های Bandai Namco و Arc system Works اتفاق بیافتد. اطلاعاتی از فصل های بعدی DLC بازی در دست نیست. به نظر تصور این که این بازی فقط یک DLC داشته باشد بعید می باشد آن هم در حالی که رقیب اصلی آن Street Fighter V دارای چهار DLC می باشد.
نگرانی طرفداران DBFZ نیز همین می باشد زیرا عدم پشتیبانی از منافع بازیکنان، بازی را منحرف کرده و همین منافع از بین رفته همچون قاتلی برای بازی الکترونیکی آن ها می باشد.
در هر صورت چنین خبری آن هم در آغاز سال نو برای یکی از محبوب ترین بازی های سال ۲۰۱۸، غم انگیز می باشد.
امیدواریم در هفته های آینده پاسخ های قانع کننده ای در این خصوص به گوش مان برسد. بازی dragon Ball FighterZ در حال حاضر بر روی کنسول های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و نینتندو سوئیچ قابل اجرا می باشد و طرفداران می توانند این بازی مهیج و جذاب را بر روی این کنسول ها انجام دهند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − 1 =