رونمایی ریزر از کنترلر Panthera Evo

کنترلر Panthera Evo

اکنون کنترلر Panthera Evo را برای پلی استیشن چهار ارائه نموده است. این کنترلر خاطرات دستگاه های آرکید گذشته را برای شما یاد آوری خواهد کرد و هیچ گونه شباهتی به کنترلرهای جدید ندارد و اهمیتی به چگونگی قرار دادن آن در دستان گیمرها نمیدهد. سازنده panthera evo یعنی همان کمپانی ریزر در پی نمایشگاه evo 2018 از این کنترلر برای همگان رونمایی کرد.

کنترلر Panthera Evo
عکس کنترلر Panthera Evo

شرکت ریزر در ساختن و ارائه کردن وسایل منحصر به فرد برای بازی ها از تجربه بالایی برخوردار می باشد. اخیرا نیز این کمپانی به معرفی دسته ای پرداخت که منحصر به اثرهای مبارزه ای آرکید می است و اسم آن panther evo می باشد. این نخستین وسیله پرطرفداری نیست که ریزر مختص بازیکن ها طراحی نموده است. ریزر در گذشته برای پی سی نیز وسایل منحصر به فردی را در نظر گرفته بود.

اما اکنون کنترلر Panthera Evo را برای پلی استیشن چهار ارائه نموده است. این کنترلر خاطرات دستگاه های آرکید گذشته را برای شما یاد آوری خواهد کرد و هیچ گونه شباهتی به کنترلرهای جدید ندارد و اهمیتی به چگونگی قرار دادن آن در دستان گیمرها نمیدهد. سازنده panthera evo یعنی همان کمپانی ریزر در پی نمایشگاه evo 2018 از این کنترلر برای همگان رونمایی کرد.

این کنترلر عضوی تازه برای دسته هایی که ریزر تاکنون ساخته است محسوب می شود. ریزر همچنین آن را برای پشتیبانی کردن از مجموع اثرات مبارزه ای عرضه نموده است. این کمپانی برای اینکه بتواند این کنترلر را به بازیکن های سرتاسر جهان معرفی نماید، همکاری خود را با گیمرها، مدیران fgc آغاز کرده است. مارک مارک من جولیو مدیر مجموع اثرهای با سبک مبارزه در رابطه با این مشارکت اعلام کرده است که این مجموعه را جهت دست یابی به استانداردی مطمئن تر انجام خواهیم داد.

Panther evo کیفیت مطلوب و هر آنچه که بازیکن ها از آن توقع دارند را فراهم خواهد کرد. همچنین گیمرها مجاز می باشند که شیوه بازی پلی استیشن که از آن استفاده می کنند را به این اسلحه بیافزایند و در هنگام نبرد از آن بهره بگیرند. مین لیانگ تن که عضو کمپانی ریزر می باشد متنی را منتشر کرده است که مبتنی بر آن از همان ابتدایی که این کنترلر در دسترس کاربرها قرار بگیرد کاربرانی که در انتظار آمدن آن به سر می بردند را سورپرایز خواهد کرد.

سازنده ها تمام تلاش خود رابه کار گرفته اند تا این کنترلر مطلوب ترین عملکرد را از خود نشان دهد. همچنین این دسته منحصر به بازیکن هایی که از مهارت بالایی برخوردار می باشند و کسانی که به اثرات مبارزه ای تمایل دارد می باشد. مشخصات این کنترلر شامل مورد هایی همچون بهره گرفتن از فناوری سوییچ هایی می باشد که به بازیکن این اجازه را خواهد داد که از هر کلیدی که بر روی این کنترلر قرار دارد بیشتر از سی میلیون بار بهره ببرد.

کنترلر Panthera Evo
عکس کنترلر Panthera Evo

بدنه این کنترلر با تکنولوژی بالایی طراحی شده است؛ کنترلر از جک هدفون برای عرضه نمودن کارکردی مطلوب در اثرها حمایت خواهد کرد. کنترلرها کاملا متناسب با ما ساخته شده اند، قابلیت شخصی سازی نیز وجود خواهد داشت که کابل محکمی به طول سه متر را دارا می باشد و می تواند از کابل محافظت کند. هشت کلید به روش آرکید و اهرمی مشابه با sanwa را نیز دارا خواهد بود.

کمپانی ریزر به تولید وسایل گیمینگ می پردازد. این کمپانی در تاریخ ۲۰۰۵ به دست مین لیانگ تان و رابرت کرکف افتتاح شده است. هنگامی که این کمپانی تازه وارد میدان شده بود مرکزهای مستقر شدن آن ها در سنگاپور و سن دیگو بود. سپس هنگامی که مدت زمانی گذشت مرکز سن دیگو را به سان فرانسیسکو انتقال دادند. محصولاتی که این کمپانی به تولید کردن آن ها می پردازد از کیفیت مطلوبی برخوردار می باشد.

ریزر همچنین موفق شده است که جایزهای متعددی را از نمایشگاه CES دریافت نماید. این کمپانی هرسال به تولید محصول هایی میپردازد که جوایز زیادی را بدست میاورند. نخستین مشارکتی که ریزر انجام داد به تاریخ ۱۹۹۸ برخواهد گشت. در این تاریخ کمپانی KARNA دست به خریداری امتیاز تکنولوژی جی پی اس مکانیکی با سرعتی بالا زد. آن ها با انجام این کار قصد داشتند که به ویژگی های ذاتی که در این سیستم وجود داشت دسترسی پیدا کنند تا موفق شوند که از آن در صنعت هایی مانند ساختن اتومبیل و تجهیزات پزشکی بهره بگیرند.

در تاریخ ۲۰۰۰ مسابقه هایی برپا کردند که در آن بازی های رایانه ای با یکدیگر به رقابت می پردازند. این مسابقه ها ESPORTS نامیده شدند. اما در همین سال کمپانی کارنا به خاطر بهم ریختن اوضاع مالی مجبورشد تا تمامی کارمندان خود را از دست بدهد. اما مین لیانگ دست از ارزوهای خود نکشید و این بار برای محقق شدن طرح هایی که برای بازی پلی استیشن در سر داشت سراغ رابرت رفت. در نهایت او موفق شد که به بازسازی نمودن مجدد تیمش بپردازد و نخستین طرح خود را با نام RAZER DIAMONDBACK در دسترس همگان قرار داد. اکنون بیش از صدها محصول از این کمپانی منتشر شده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو − 2 =