آموزش

آموزش کوسه سواری در فورتنایت و پیدا کردن Loot Shark

آموزش سوار شدن کوسه در فورتنایت فصل سوم

کوسه در بازی فورتنایت یا Loot Sharks، یکی از جالب ترین ویژگی‌های اضافه شده در فصل سوم این بازی است. در این بخش ما نحوه سوار شدن بر کوسه و بدست آوردن غنائم فورتنایت Loot Shark را به همراه محل این موجودات به شما آموزش خواهیم داد تا با لذتی دوچندان از فصل سوم این بازی بتل رویال لذت ببرید. 

با شروع شدن فصل سوم از چپتر دوم بازی فورتنایت، تغییرات و تحولات عظیمی را در این بازی بتل رویال به وجود آمده است. از زیر آب رفتن نقشه بازی گرفته تا آمدن آکوامن و موجودات دریایی. یکی از هیجان انگیزترین سورپرایزهای اپیک گیمز در این فصل وجود کوسه در فورتنایت است. Loot Shark در واقع کوسه‌هایی در فصل سوم فورتنایت هستند که هر از گاهی آن‌ها را در نقشه بازی ملاقات خواهید کرد. در صورتی که این کوسه‌ها را شکست دهید، سلاح و غنیمت‌های کمیاب و ارزشمندی را صاحب خواهید شد. اما با استفاده از یک قلاب ماهیگیری نیز می‌توانید سوار کوسه شوید و از آن ها برای رفت و آمد در طول نقشه بازی استفاده کنید. 

Loot Sharks فورتنایت را کجا پیدا کنیم؟

لوت شارک در مناطق آبی بازی ظاهر می‌شوند، اما پیدا کردن آن‌ها از چیزی که فکر می‌کنید سخت‌تر است. در نقشه فصل ۳ که بیشتر از آب تشکیل شده، انتظار این را داشته باشید که آن‌ها را هرجایی ببینید، اما کوسه‌ها به ندرت تولید مثل می‌کنند.

کوسه فورتنایت

خوشبختانه، با وجود باله‌ای که از آب بیرون آمده متوجه خواهید شد چه زمانی قرار است آن‌ها را ببینید. اما این نباید با بازی کردن ماهی‌ها در آب یا ویژگی جدید گرداب‌ها اشتباه گرفته شود، به خصوص اینکه کوسه‌ها با سرعت بسیار بالایی حرکت می‌کنند.

اگر هنوز نمی‌دانید چگونه آن‌ها را بگیرید، سعی کنید در یکی از مناطق جزیره مانند Fortilla بمانید که بیشتر کوسه‌ها در آنجا ظاهر خواهند شد. برخلاف حالت Team Rumblerُ ما در حالت Battle Royale “استاندارد”  تعداد کوسه بیشتری پیدا کردیم، هر چند ممکن است این یک خوش شانسی بوده باشد.

مکان کوسه در فورتنایت

از سوی دیگر، شخصیت‌هایی غیر بازیکن در نقشه مانند Henchmen ممکن است به کوسه‌ها شلیک کنند. این هم بسیار خوب است چون نوار سلامتی کوسه‌ها را از دور خواهید دید، و باعث می‌شود از دردسر مبارزه با آن‌ها نجات پیدا کنید و در عین حال به شما کمک می‌کند سلامتی آن‌ها را کاهش دهید.

نحوه شکست دادن کوسه در فورتنایت

می‌توانید برای به دست آوردن غنیمت، Loot Sharks را شکست دهید، اما قبل از به دست آوردن آن‌ها ممکن است آسیب‌های زیادی ببینید. حمله کردن به آن‌ها تنها در صورتی منطقی است که به مهمات و امتیاز بسیار خوبی نیاز دارید و هیچ بازیکنی سر راهتان قرار نگیرد.

Loot Shark Fortnite Location

برای حمله کردن به آن‌ها نه تنها اینکه باید بیرون از آب باشید، بلکه روی زمین هم باید حواستان به موقعیت آن‌ها باشد. کوسه‌ها مرتباً در آب جهش می‌کنند، قبل از اینکه دوباره به آب بازگردند در اطراف ساحل یا اسکله دور می‌زنند و به شما آسیب می‌زنند.حمله به سر می‌تواند سلامت شما را به صورت قابل توجهی کاهش دهد، بنابراین همیشه حواستان باشد که کجا هستند.

لوت شارک در فورتنایت

همچنین می‌توانند برخی ساختمان‌ها را هم تخریب کنند، پس حتی درون ساختمان‌ها هم در امان نیستید.

سوار شدن کوسه در فورتنایت

زمانی که شکستشان دادید، آن‌ها غنائم را رها می‌کنند.این غنائم ممکن است شامل انواع مختلف سلاح‌های کمیاب در بازی باشند. اگر در وسط مبارزه به سلاح یا مهمات جدید نیاز دارید، خبر خوب این است که آن‌ها نسبتاً سرسخت هستند پس قرار نیست به راحتی از آن‌ها شکست بخورید.

سوار شدن کوسه در فورتنایت

اگر به دنبال Fishing Rod باشید هم بسیار مفید خواهد بود…

آموزش کوسه سواری در فورتنایت

زمانی که یک کوسه را پیدا کردید، می‌توانید با استفاده از Fishing Rod یا همان قلاب ماهیگیری، روی آن سوار شوید.

قلاب ماهیگیری Fortnite

Fishing Rods را به عنوان وسیله غیرمعمولی در Chests، و همچنین در بشکه‌های انتهای برخی اسکله‌ها در لبه آن مکان‌ها پیدا خواهید کرد.

کوسه سواری در فورتنایت

زمانی که یکی از آن‌ها را داشتید، یک قلاب را به سمت کوسه پرتاب کنید.

به سرعت کوسه را خواهد گرفت و زمانی که این کار را کرد می‌توانید مانند یک جت اسکی از آن استفاده کنید.

لوت شارک فورتنایت

وقتی سوار کوسه شدید کنترل کامل آن را به دست دارید، می‌توانید بپرید و در هر مسیری که دوست دارید حرکت کنید. حتی می‌توانید با بزرگنمایی اهداف، به کمک سلاحتان به هر هدفی شلیک کنید.

این کوسه‌ها وسایل نقلیه‌ای هستند که پیدا کردن آن‌ها در بازی بسیار راحت‌تر است. پس به جای یک استراتژی پیشنهادی آن را به عنوان یک Easter Egg در نظر بگیرید. گفتنی است که این کوسه‌ها در برخی چالش‌ها هم بسیار مفید خواهند بود…

مکان کوسه در فورتنایت (Loot Shark) 

اگر واقعاً می‌خواهید در مکان مشخصی برای یک چالش مانند Week 1’s ‘Damage Loot Sharks at Sweaty Sands’ یک کوسه پیدا کنید، خبر خوب این است که اصلاً نیازی نیست کوسه را در همان منطقه پیدا نموده تا از آن استفاده کنید.

با وجود توانایی کوسه سواری، می‌توانید آن‌ها را به سمت مکان‌های مختلف روی نقشه حرکت دهید.

پیدا کردن فورتنایت Loot shark

برای مثال، در طول مسابقه یک Shark را در The Fortilla پیدا و آن را به سمت شما و Sweaty Sands حرکت دادیم، سپس از آن برای چالش استفاده کردیم.

فورتنایت Loot shark

به دلیل طرح نقشه این کار همه جا و مکان‌هایی که چرخه آبی تمام می‌شود ممکن نیست، اما اگر واقعاً می‌خواهید آن چالش (یا چالش مربوط به کوسه‌ها)  را تکمیل کنید، پس ارزش این را دارد که مکان‌های مورد نظر را نادیده بگیرید، و کارهای دیگر انجام دهید، و اگر می‌خواهید در طول سفرتان Shark را پیدا کنید و مدتی را سواری کنید، بدانید که می‌توانید با این روش کارتان را انجام دهید.

 

منبع: EuroGamer

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هفت =