مقالات

کیت‌های بازی FIFA 21: بهترین پیراهن‌ها برای Ultimate Team

کیت‌ های بازی FIFA 21

کیت‌ های بازی FIFA 21 در هفته‌های ابتدایی Ultimate Team بسیار مورد توجه قرار می‌گیرند، زیرا هواداران در تلاش‌اند تا سریعاً کیت‌های داخلی و خارجی تیم‌های لیورپول، منچسترسیتی، رئال مادرید و سایر تیم‌ها را به دست آورند. به هرحال می‌توان بدون خرج کردن پول زیاد به این بخش از بازی FIFA 21 رسیدگی کرد؛ یا هنگامی‌ که پول زیادی خرج می‌کنید، اطمینان حاصل کنید که به روش‌هایی پولتان بازگردد. در ادامه ۱۱ ترکیب عالی را برای بازی امسال ارائه کرده‌ ایم. همچنین چندین کارت به عنوان یک تضمین قدرتمند جهت بازگشت پول و یا تخفیف نیز ارائه شده است.{تمام قیمت‌های بازی در کنسول PS4 از ۵ اکتبر اصلاح شده است}. این راهنمای کیت‌های بازی FIFA 21 برای شما است.

کیت تیم بایرن‌مونیخ (برای بازی‌های خارج از خانه)

کیت‌ های بازی FIFA 21

لیگ: بوندسلیگا (GER 1)

نوع کارت: کارت طلایی کمیاب

قیمت: ۸۰۰ سکه

یک کیت با آستین‌های خاکستری برای قهرمانان این فصل لیگ قهرمانان طراحی شده است و احتمالاً روبرت لواندوفسکی با این کیت‌ها حداقل دو جین گل می‌زند. نشان، لوگوی تیم و نام اسپانسر همه به رنگ نارنجی هستند تا از رنگ ساده و زیبای پیراهن متمایز شوند. خیلی، خیلی عالی‌ است.

کیت تیم بروسیا دورتموند (برای بازی‌های خانگی)

کیت‌ های بازی FIFA 21

لیگ: بوندسلیگا (GER 1)

نوع کارت: کارت طلایی کمیاب

قیمت: ۳۱۰۰ سکه

طرح‌های صاعقه و رعد و برق روی این کیت اصلاً ترسناک نیست و اما کمی سوزان به نظر می‌رسد. رقبای بزرگ تیم بایرن‌ مونیخ ترکیب سنتی زرد و سیاه لباس‌های خودشان را با طرح‌هایی جنجالی مخلوط کرده‌ اند و لوگوی اسپانسر قدیمی خود یعنی کمپانی Evonik را با لوگوی جدیدی از کمپانی خدمات اینترنتی آلمانی ۱&1 جایگزین کرده‌ اند.

کیت تیم بارسلونا (برای بازی‌های خارج از خانه)

کیت‌ های بازی FIFA 21

لیگ: لالیگا (SPA 1)

نوع کارت: کارت طلایی کمیاب

قیمت: ۲۹۰۰ سکه

اعضای تیم بارسا در لباس‌های سیاه و طلایی؟ انگار وارد قلمرو گرگ‌ها شده‌ ایم. در پس طراحی این کیت ایده بزرگی نهفته است: این ترکیب رنگ با شعار “رنگ‌ها در درون هستند” انتخاب شده است و با عبارت “قلب طرفداران تیم بارسا، باشگاه بلوگرانا/Blaugrana است، فرقی نمی‌کند که خارج از آن چه اتفاقی رخ بدهد” که توسط باشگاه افسانه‌ای اسپانیا گفته شده است، ارتباط دارد. این سومین بار در تاریخ تیم بارسا است که بازیکنان کیت کاملاً سیاه به تن می‌کنند. کیت‌های سال ۲۰۱۲-۲۰۱۱ و ۲۰۱۴-۲۰۱۳ نیز سیاه بودند.

کیت تیم اینترمیلان (برای بازی‌های خانگی)

کیت‌ های بازی FIFA 21

لیگ: سری A (ITA 1)

نوع کارت: کارت طلایی کمیاب

قیمت: ۱۹۰۰ سکه

آیا واقعاً به دنبال یک کیت زیگزاگ هستید؟ پس کیت جذاب و جدید FIFA 21 تیم اینترمیلان مناسبتان است. این تیم نیز همانند تیم دورتموند، تغییراتی اساسی داشته و لباس راه‌ راه آبی و مشکی سنتی تیم میلان را با طرحی جدید که از Il Biscione – نماد سنتی شهر به شکل مار لاجوردی الهام گرفته، جایگزین کرده‌ اند.

کیت تیم بنونتو (برای بازی‌های خارج از خانه)

کیت‌ های بازی FIFA 21

لیگ: سری A (ITA 1)

نوع کارت: کارت نقره‌ای کمیاب

قیمت: ۲۰۰۰ سکه

تیم بنونتو نیز تم ایتالیایی قبلی را ادامه داده است. هر دو کیت ارزش پوشیدن را دارند و همچنین می‌توان به آن‌ها به عنوان سرمایه‌ گذاری نگاه کرد. این تیم به همراه تیم کروتون، جزو تیم‌های لیگ سری A هستند که به جای کارت طلایی، کارت نقره‌ای دارند و این بدان معنا است که پیدا کردن آن‌ها در تمام طول سال سخت است. اما با اینکه کیت‌های تیم کروتون بدل هستند، کیت‌های تیم بنونتو واقعی بوده و باعث می‌شود که بیشتر مورد توجه قرار گیرند و افراد بیشتری به دنبالش باشند. در واقع هنگام نوشتن این مقاله، کیت بازی‌های خانگی این تیم ناموجود شده است.

کیت تیم بیله‌فلد (سوم)

کیت‌ های بازی FIFA 21

لیگ: بوندسلیگا (GER 1)

نوع کارت: کارت نقره‌ای کمیاب

قیمت: ۴۰۰۰ سکه

یک کیت راه‌ راه دیگر که هم چشم‌نواز بوده و هم برای سرمایه‌ گذاری بلند مدت شما در بازی FIFA 21 مفید است. فقط یکی از تیم‌های بوندسلیگا در FIFA 21 کیت ورزشی با کارت نقره‌ای دارد: درست حدس زده‌ اید آن تیم بیله‌ فلد است. احتمالاً ارزش هر سه کیت این تیم در طول فصل در محدوده ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ سکه خواهد بود. پس اگر دیدید یکی از کیت‌ها با نصف قیمت در حال فروش است، بلافاصله آن را بخرید و با ۲۵٪ افزایش قیمت آن را مجدداً وارد لیست فروش کنید.

کیت تیم ساوت‌همپتون (برای بازی‌های خانگی)

کیت‌ های بازی FIFA 21

لیگ: پریمیرلیگ (ENG 1)

نوع کارت: کارت طلایی کمیاب

قیمت: ۴۰۰ سکه

سنت‌ شکنی در این تیم نیز دیده می‌شود و مخصوصاً این کار در پریمیرلیگ بدون ریسک مورد استقبال عمومی قرار می‌گیرد. درواقع، سنت‌ شکنی تیم ساوت‌ همپتون پیچیده‌تر از سایر تیم‌ها است. آن‌ها از سنت‌های جدید (راه‌ راه‌های قرمز و سفید) برای بازیابی مجدد یک سنت قدیمی استفاده کرده‌ اند و کیت جدید را بر اساس اولین کیت این تیم در سال ۱۸۸۵ طراحی نموده‌ اند. همچنین این کیت یکی از ارزان‌ قیمت‌ترین کیت‌های این لیست است.

کیت تیم نیوزیلند (برای بازی‌های خارج از خانه)

کیت‌ های بازی FIFA 21

لیگ: ملی پوشان (INT)

نوع کارت: کارت نقره‌ای کمیاب

قیمت: ۳۲۰۰ سکه

کیت این تیم یک دست سفید است. در کیت بازی‌های خارج از خانه تیم نیوزیلند، لوگوی تیم به همراه لوگوی ساده و شیک کمپانی نایکی بر روی سینه کیت قرار دارد و چون این یک کیت بین‌المللی است، اسپانسر ندارد. این کیت نیز یکی از بهترین سرمایه‌ گذاری‌ها محسوب می‌شود. هر دو کیت FIFA 20 تیم نیوزیلند در سال گذشته با قیمت حداکثر ۵۰۰۰ سکه معامله شدند و احتمالاً همین اتفاق در سال جاری نیز رخ خواهد داد.

کیت تیم العین (برای بازی‌های خانگی)

کیت‌ های بازی FIFA 21

لیگ: لیگ امارات متحده عربی (UAE 1)

نوع کارت: کارت نقره‌ای کمیاب

قیمت: ۲۲۰۰ سکه

در اینجا با یکی دیگر از طراحی‌های ساده و برتر کمپانی نایکی روبرو هستیم. البته این کیت زیبا و باشکوه با مقدار کمی رنگ بنفش همراه است. باشگاه العین تنها باشگاه لیگ امارات موجود در بازی FIFA 21 است. در سرتاسر بازار نقل و انتقالات تنها سه کارت برای این کیت وجود دارد، بنابراین اگر می‌خواهید از این کیت استفاده کنید، بلافاصله پس از مشاهده، آن را خریداری نمایید. همچنین کیت کاملاً بنفش این باشگاه نیز بسیار جذاب است.

کیت تیم آنژه (برای بازی‌های خانگی)

کیت‌ های بازی FIFA 21

لیگ: لیگ ۱ Uber Eats (FRA 1)

نوع کارت: کارت طلایی معمولی

قیمت: ۲۰۰ سکه

با اینکه موفق‌ترین باشگاه ایتالیا یعنی تیم یوونتوس، به دلایلی در FIFA 21 حضور ندارد، اما کیت خانگی تیم آنژه جایگزین مناسبی برای کیت یوونتوس است. اگر به دنبال ساخت یک تیم قوی از بزرگان تیم یووه در Ultimate Team هستید می‌توانید این را جایگزین کنید. همچنین این کیت نیز توسط کمپانی Kappa ساخته شده است، این کمپانی در دهه هشتاد و نود میلادی تعدادی از کیت‌های کلاسیک تیم یوونتوس را طراحی کرده است.

کیت تیم چلسی (سوم)

کیت‌ های بازی FIFA 21

لیگ: پریمیرلیگ (ENG 1)

نوع کارت: نامشخص

قیمت: نامشخص

این چیست؟ آیا تیم چلسی خود را به ترکیبی از تیم‌های بارسا، کریستال پالاس و اینورنس کالدنیون تیسل تبدیل کرده است؟ خب بله! اینکه شاگردان فرانک لمپارد قرمز و آبی بپوشند درست به نظر نمی‌رسد اما این اتفاق رخ داده و آن‌ها به یکی از کیت‌های نایکی خود در دهه ۹۰ میلادی بازگشته‌ اند. همانطور که می‌دانید بازگشت به مدهای گذشته همیشه در بازی‌های فوتبالی کمپانی EA به خوبی عمل می‌کنند. هنوز این کیت در Ultimate Team موجود نشده است اما طبق پیش‌بینی‌ها به زودی این اتفاق رخ خواهد داد.

 

منبع: GamesRadar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =