گفت و گو با مدس میکلسن و دلیل سکوت وی در مورد بازی Death Stranding PS4

گفت و گو با مدس میکلسن و دلیل سکوت وی در مورد بازی Death Stranding PS4

گفت و گو با مدس میکلسن و دلیل سکوت وی در مورد بازی Death Stranding PS4

 Rogue One و Dr. Strangeactor Mads Mikkelsen در مورد کارآفرینی، Hideo Kojima Death Strunning در مورد کارگردانی “کارشناسی ارشد” بحث می‌کنند. در حالی که قطعاً تریلر Death Stranding فیلم‌ساز برجسته Guillermo del Toro بود، زمانی که طرفداران این موضوع را دنبال می‌کردند که Hideo Kojima و مدیر پراکسی پان توانستند پس از پایان پروژه Silent Hills خود، یک رابطه کاری را ادامه دهند.
برخی معتقدند که این موضوع نشان می‌دهد که بازیگر دانمارکی و ستاره هنانیال Mads Mikkelsen به عنوان بازی آنتاگونیست نیز همانند فیلم آن هیجان‌انگیز بود. به‌تازگی، این کمپانی به‌طور خلاصه در مورد دلایل تصمیم خود برای ثبت‌نام برای پروژه آینده صحبت کرد، با اشاره به یکی از این واقعیت که Kojima “استاد” از رسانه‌های بازی پلی استیشن ۴ است.
این بحث خاص در مورد مصاحبه با IGN به عنوان بخشی از کنفرانس مطبوعاتی مایکلزن برای فیلم پیشگام Rogue One: The Story Wars Story مطرح شد.

گفت و گو با مدس میکلسن و دلیل سکوت وی در مورد بازی Death Stranding PS4
گفت و گو با مدس میکلسن و دلیل سکوت وی در مورد بازی Death Stranding PS4

اگرچه بازیگر نمی‌تواند جزئیات خاصی در مورد نقش او و کل داستان مرگ وحشتناک را بیان کند، او مدیر بازی در Hideo Kojima را ستایش کرد و امیدوار بود که جزئیات بیشتری در مورد این عنوان در زمان مناسب منتشر شود.Mads Mikkelsen ممکن است مانند یک قاتل سریال ظاهر شود اما او در همه‌ی نمایش‌ها و فیلم‌های موردعلاقه‌ی ما حضور دارد. از حنیبال تا روح یک، بازیگر دانمارکی. همواره به نظر می‌رسد در هرزمانی که اتفاق خوبی رخ می‌دهد، در دست باشد.
بنابراین هنگامی‌که ما با مایکلزن نشستیم تا درباره فیلم Netflix جدیدش صحبت کنیم، Polar، ما نمی‌توانستیم به بازیگر با سؤالاتی درباره برخی از بهترین نقش‌های قبلی و آینده‌اش کمک کنیم.
در اینجا اطلاعاتی است که مایکلزن در مورد Death Stranding، Hannibal فصل ۴، کار با ریحانا و غیره گفته است.
شما نقش مهمی در Death Strunning، بازی ویدیویی آینده از Hideo Kojima خالق سری Metal Gear بازی می‌کنید. رمز و راز زیادی در اطراف این بازی وجود دارد و تریلرها بسیار گیج‌کننده هستند. آیا می‌توانید به من بگویید در مورد آنچه هست؟من اجازه ندارم. من و او [Kojima] مسئول حفظ اطلاعات هستیم.نه، من اجازه ندارم. نه او [Kojima] که اطلاعات را افشا کنیم. منظورم این است که سال گذشته گفتم که هشت نفر در خانه به من اسلحه نشان دادند [او شوخی می‌کند!].
چیزی که می‌توانم بگویم این است که من هرگز مانند آن، چیزی را ندیده‌ام. او نابغه است و فراتر از چیزی است که ما می‌توانیم تصور کنیم. این فقط یک دنیای کاملاً متفاوت است.آیا این موضوع به سمت فنی بازی نیز اعمال می‌شود؟ تکنولوژی ضبط حرکتی که برای شما در بازی استفاده می‌شود؟
همه‌چیز، راه داستان و تکنیک نیز پیشرفت می‌کند.در مورد هانیبال بحث در مورد فصل ۴ وجود داشته است. آیا هر چه به آن نزدیک‌تر می‌شود اتفاق میافتد؟همه زمان‌ها به عقب و جلو می‌رود. منظورم این است که می‌دانم که مردم هنوز در صحنه‌هایی هستند که تلاش می‌کنند تا آن را اجرا کنند. این که آیا این اتفاق میافتد، نمی‌دانم. من میدانم که واقعیت این است که هرکسی که بخشی از نمایش است، با خوشحالی دوباره به آن می‌پیوندد.
این اتفاق میافتد، اما در حال حاضر ما همان اطلاعات را نگه‌داشته‌ایم.
شما کایسلیوس جادوگر بد را در دکتر عجیب‌وغریب بازی کردید و به نظر می‌رسید که انتهای کاملاً قطعی است، اما آیا فکر می‌کنید شخصیت شما می‌تواند در فیلم آینده مارول بازگشته باشد؟من فکر می‌کنم، هر چیزی می‌تواند رخ دهد.من فکر می‌کنم اگر همه بچه‌های خوب باهم و همه‌ی بچه‌های بد باهم در یک فیلم کار کنند.
من هم می‌توانم در آن فیلم باشم. من فکر می‌کنم آن‌ها به من نیاز دارند، به‌طوری‌که آن‌ها به من یک تماس می‌دهند.Death Stranding
 یک اقدام پیشنهادی است که توسط Kojima Productions طراحی شده و توسط Sony Interactive Entertainment for PlayStation 4 منتشر شده است. این اولین بازی از مدیر Hideo Kojima و استودیوی توسعه‌ی اصلاحی آن، پس از انحلال آن از Konami در سال ۲۰۱۵ است. این بازی Playstation 4 در E3 2016 اعلام شد.

گفت و گو با مدس میکلسن و دلیل سکوت وی در مورد بازی Death Stranding PS4
گفت و گو با مدس میکلسن و دلیل سکوت وی در مورد بازی Death Stranding PS4

Norman Reedus، Mads Mikkelsen، Léa Seydoux، Lindsay Wagner، Troy Baker، Tommie Earl Jenkins و Emily O’Brien در بازی قرارگرفته‌اند و با گرفتن حرکت، اسکن کردن چهره و اجرای صوتی انجام می‌شود. گیلرمو دلورو کارگردان فیلم نیز از طریق اسکن بدن خود به شخص دیگری کمک کرد. عنوان بازی یک اشاره به سیب‌زمینی سرخ مایل به قرمز است.
هنگامی‌که شخصیت اصلی، به نام سام، می‌میرد، بازیکن به دنیای دیگری فرستاده می‌شود، که به عنوان یک دنیای درخشان شناور در آب فرو می‌رود. Kojima نشان می‌دهد که زمانی که بازیکن به دنیای زندگی بازمی‌گردد، هر چیزی که انجام می‌دهد، آسیب، انفجار و یا مانند آن‌ها را باعث می‌شود.
زمانی که بازیکن می‌میرد، همچنان در جهان باقی می‌ماند و از بین نمی‌رود. عنصر دیگری که در مورد آن صحبت شده است، وجود یک نوع باران است که “Timefall” نامیده می‌شود، با توانایی هر سناریویی که می‌گیرد یا از بین می‌رود. یکی دیگر از عناصر گیم پلی که در مورد آن صحبت شده است، توانایی بازیکن در تعامل با محیط‌زیست است و در خارج از بدن شخص حرکت می‌کند و همچنین بازیابی مواد می‌شود.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =