پیدا کردن گنج رزیدنت اویل ویلیج

گنج رزیدنت اویل ویلیج

به دست آوردن گنج رزیدنت اویل ویلیج کاری آزار دهنده است، زیرا به صورتی در نقشه ظاهر می‌شود که نشان می‌دهد خیلی قبل‌تر می‌توانستید آن را به دست آورید.

زمانی که در Stronghold ظاهر شدید، دستورالعمل‌های Heisenberg را دنبال کنید. Resident Evil Village treasure under the stronghold را به وضوح روی نقشه در جایی که با بسیاری از لیکان‌­ها مبارزه کرده‌ اید، می‌بینید. نقشه Resident Evil Village treasure under the stronghold آن را مانند یک ستون کرده است و با جستجوی عادی نمی‌توانستید تونل مخفی یا رازهای دیگر را کشف کنید. زیرا گنج stronghold تقریباً زیرزمین است و باید قبل از نزدیک شدن به آن از چندین stronghold دیگر عبور کرده باشید.

گنج رزیدنت اویل ویلیج

لیکان‌های زیادی در مجموعه نبردها وجود دارند که باید آن‌ها را بکشید تا به صورت دقیق‌تری از راه­ پله مارپیچی شما را به stronghold و حتی زیرزمین برسانند. سرانجام با یکی از بزرگ‌ترین رئیسان گرگینه که یک چکش بزرگ دارد روبرو می‌شوید و وقتی او را شکست دادید تقریباً به هدف رسیده‌ اید.

گنج رزیدنت اویل ویلیج

پس از اتمام این کار می‌توانید با پایین رفتن از پله و سوار یک قایق شدن، آنجا را ترک کنید. با این حال، زمانی که از درب بیرون می‌آیید و وارد منطقه قایق می‌شوید سمت چپ خود را چک کنید، زیرا Resident Evil Village treasure under the stronghold را روی یک میز پیدا می‌کنید. یک بشقاب بزرگ طلایی که می‌توانید آن را بردارید و بفروشید تا پول به دست آورید. همانطور که از روی نقشه مشاهده می‌کنید، منطقه‌ای که گنج را در آن پیدا می‌کنید هیچ ربطی به منطقه‌ای که برای اولین بار در آن حضور داشتید ندارد.

 

منبع: GamesRadar

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − سیزده =