گیم استار وارز سابقه بسیار عالی به عنوان یک بازی چند نفره را دارد

گیم استار وارز

در گیم استار وارز زد بارک ها Zabrak موجود های مغرور و گستاخ هستند و به گونه بی طرفی در کهکشان زندگی می کنند بر روی صورت خود خالکوبی و شاخ دارند.

گیم استار وارز
گیم استار وارز

گیم استار وارز سابقه بسیار عالی به عنوان یک بازی چند نفره را دارد

سیاره ای به نام هاث ششمین سیاره اصلی Star wars می باشد و به دلیل وجود منطقه های برفی در میان طرفداران محبوبیت ویژه ای را به دست آورده است، گیم استار وارز سابقه بسیار عالی به عنوان یک بازی چند نفره دارد و این بازی یکی از بهترین و موفق ترین بازی ها است نبرد های خونین در مناطق برفی و یخی بسیار دیدنی است؛ این بازی یک بازی فوق العاده بزرگ است شخصیت ها و کلاس های زیادی دارد و تجهیزات به خصوص و سلاح های خاص و همه این ها شما را در میدان نبرد قدرتمند تر خواهد کرد به توضیح برخی از کلاس های گیم استار وارز و اشخاص آن می پردازیم.
اولین آن ها شورشیان متحد هستند آن ها شجاع هستند و در برابر ظلم و ستم ایستادگی می کنند و تسلیم امپراطوری ابلیسی نمی شوند رقیب آن ها از هر نظر امکانات بیشتری دارد اما شورشیان نا امید نمی شوند آن ها بزرگترین و شاید تنها هدف خود را برگرداندن آزادی به دنیای کهکشان و از بین بردن امپراطوری باشد. سفینه هایی مانند x-wing و A-wing در این واحد ها هستند و شاهزاده ای به نام Leia و دریاداری به نام Ackbar آن ها را رهبری می نمایند. گروهی از شورشیان متحد به نام ریبلز (Rebels)در نقش سربازان اول صف عمل می نمایند و از نقاط مختلف فضا جمع گردیده اند آن ها بر اساس شرایط متفاوت تکنیک و تجهیزات خود را تغییر می دهند.
موجوداتی با پوست سبز و خزنده برای جنگ با امپراطوری گرد آمده اند و در کل کهکشان وجود دارند که رادیون Rodian نامیده می شوند. اسنو ریبل (snow Rebel) نیرو هایی هستند که در دمای پایین تر از صفر درجه رشد کرده و آموزش دیده اند و مقاومت بسیار بالایی در سرزمین های پر از برف و یخ دارند. آیشی تیب از سیاره ای به نام تیبرین Tibrin آمده اند و به نوعی آبی خاکی هستند آن ها دارای پوستی سبز رنگ هستند شکلی مثل مار مولک و چشمانی با فرم و شکل خاص دارند. Quarren ها دارای ۴ عدد شاخک هستند که از فک آن ها آویزان گشته است چشمانی به رنگ فیروزه دارند و در دستانشان بال هایی موجود است آن ها از یک سیاره به نام Mon Cala آمده اند تا امپراطور سازند.
در گیم استار وارز زد بارک ها Zabrak موجود های مغرور و گستاخ هستند و به گونه بی طرفی در کهکشان زندگی می کنند بر روی صورت خود خالکوبی و شاخ دارند و گوشت خوار می باشند آن ها اهل Iridonia هستند. Duros: موجوداتی سبز پوست می باشند و رنگ چشمانشانشان قرمز است. آن ها در کل کهکشان حضور دارند و ظاهری شبیه انسان ها دارند. Sullustan نیز مانند انسان هستند و از سیاره ای به نام Sullust آمده اند آن ها در پیرامون گونه های خود غبغب دارندNien Nunb یکی از معروف ترین آن ها می باشد اوکمک خلبان یک سفینه به نام Lando Calrissian است .
اکنون به معرفی نیرو های امپراطوری می پردازیم. Stormtroopers واحدی از ارتش امپراطوری می باشند. وفاداری خاصی به امپراطور داشته و هیچ وقت از او جدا نمی گردند سپری سفید رنگ بر تن دارند و به وسیله آن به حمل مهمات می پردازند و به آن ها در شرایط محیط سخت کمک فراوانی می کند. آن ها به صورت دسته ای به دشمنان خود حمله می کنند و در مسلسل بسیار ماهر هستند. Biker Scout یک سپر سبک دارند و بسیار پر سرعت هستند آن ها تمریناتی خاص انجام داده اند و در نقش تک تیر اندار عمل می نمایند وظیفه حفاظت از ژنراتور دیث استار را بر عهده دارند آن ها در جنگل ها به گشت زنی می پردازند و در دیده بانی بهترین گزینه هستند. Snowtrooper تحمل سرمای بسیار زیادی را دارند و خاص نبرد در برف و یخبندان می باشند. آن ها پایگاه ایکو را به تصرف خود در آوردند.
Magma Trooper شورش ها را سرکوب می نمایند و در دماهای بسیار بالا هم می توانند فعالیت داشته باشند. Shadow Trooper می توانند به صورت پنهانی به گشت و گزار بپردازند و به وسیله مسلسی به نام T-21 صدمه فراوانی را به دشمن می زنند. Sandtroopers دارای فیلتر گرد و غبار می باشند و کوله ای در پشت خود دارند که در آن جیره گذاشته اند و در سپرشان از خنک کننده استفاده گردیده است. Shock Trooper به معنای واحد شک است و می تواند صدمات جبران ناپذیری به بار آورد و نیرو های فوق العاده شجاعی دارد.
هنگام ورود به فضای این بازی با دو قسمت روبرو هستید که هر یک چند بخش دیگر را شامل می شوند و بخش تک نفره بازی همان قسمت آفلاین می باشد اما بخش چند نفره ۹ شکل هیجان انگیز از خود به نمایش می گذارد بخش تک نفره سه قسمت دارا می باشد. این بازی در مورد داستان سربازی از امپراطوری به نام آیدن ورسیو است. اجرای بازی در فضای زیبای بازی بسیار لذت بخش می باشد، در بخش پرواز با سفینه فضایی گیم پلی فوق العاده محشری دارد و جذاب می باشد بازی گرافیکی بسیار بسیار رضایت خش را از خود به نمایش گذاشته است بازی در سطح زمین بر خلاف فضا اندکی کسل کننده می باشد.

گیم استار وارز
گیم استار وارز

سازندگان بازی استار وارز از ۵ شکل متفاوت گیم پلی بسیار خوبی را ارائه داده اند و برخی لحظات واقعا وصف ناشدنی هستند. بخش چند نفره خسته کننده نمی باشد و حتی در بدترین شرایط استاندارد ها در آن رعایت شده است. حالت خاصی از استار وارز مخصوص عاشقان جنگ ستارگان و علاقه مندان به گیم سوم شخص است که Heroes vs Villains نامیده می شود. این حالت شما را به جای اشخاص مهم در این بازی قرار می دهد و توانایی سرگرم کردن شما را به تنهایی دارد. سادگی در انتخاب قهرمانان اوج هنر را در طراحی استار وارز بتل فرانت نشان می دهد بازی به گونه ای است که هیچ گاه با شخصیت های تکراری مواجه نخواهید شد و این که شما با افراد مختلف رویارویی می کنید جذابیت بازی را برای شما چندین برابر خواهد کرد. شناخت افراد و قدرت آنان برای موفقیت شما در بازی از اهمیت فراوانی بر خوردار است و در صورت عدم آگاهی و انتخاب غلط مرگی آزار دهنده در این بازی را تجربه خواهیدکرد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش − یک =