ویدیو ۱۵ دقیقه ایی از گیم پلی بازی Detroit Become Human در E3 2017

گیم پلی بازی Detroit Become Human

در این ویدیوی پانزده دقیقه ای از جزئیات گیم پلی بازی Detroit Become Human و بخشی از داستان پردازی این بازی به نمایش در آمده است. با توجه به تیزر تبلیغاتی بازی Detroit: Become Human، داستان این اثر در مورد آینده ای است که انسان ها در کنار اندرویدی ها در شهر دیترویت زندگی می کنند.

گیم پلی بازی Detroit Become Human
بازی Detroit Become Human

به تازگی در خلل نمایشگاه ایی اس یک تیزر جدید از بازی محبوب دیترویت : انسان شدن پخش شد. قبل از آن کمپانی سونی در هنگام برگزاری کنفرانس مطبوعاتی، این ویدیو از بازی زیبا و جذاب Detroit: Become Human را به نمایش گذاشت. اکنون در زمان برگزاری نمایشگاه ایی اس ۲۰۱۷ ویدیوی دیگری از این بازی با جزئیات بیشتر به نمایش گذاشت.در این ویدیوی پانزده دقیقه ای از جزئیات گیم پلی بازی Detroit Become Human و بخشی از داستان پردازی این بازی به نمایش در آمده است.
با توجه به تیزر تبلیغاتی بازی Detroit: Become Human، داستان این اثر در مورد آینده ای است که انسان ها در کنار اندرویدی ها در شهر دیترویت زندگی می کنند. اما این شرایط برای آن ها دچار مشکل می شود و باعث اتفاقاتی رازآلود در شهر می شود. داستان پردازی این بازی به قدری قوی طراحی شده که با انجام تصمیم های مختلف بازیکنان، داستان بازی دارای پایان متفاوتی خواهد بود. یکی از کاراکترهای اصلی این بازی که یک شخصیت انسان نمای اندرویدی نیز هست کارا نام دارد.
که در بسیاری از مراحل بازی این کاراکتر شخصیت اصلی بازی شما خواهد بود. به گفته مدیران کمپانی سونی این بازی به صورت انحصاری در اختیار دارنده گان و کاربران پلی استیشن ۴ خواهد بود. اما سخنگوی شرکت سونی از تاریخ دقیق انتشار این بازی خبری نداد و گفت توسعه دهنده گان این بازی هنوز در حال رفع اشکالات احتمالی این بازی هستند. حال با ما همراه باشید تا به نقد و بررسی این بازی در ادامه مطلب بپردازیم.
داستان این بازی شهر دیترویت را در سال دو هزار سی هشت میلادی نشان می دهد. دورانی که در آن ربات های انسان نما جزئی از زندگی انسان ها شده اند. این ربات ها اندرویدی نام دارند. اندرویدی ها تقریبا در تمام ابعاد زندگی انسان ها وجود دارند. حتی شرکت های مختلف از آن ها به جای انسان ها استفاده می کنند و در نقش های پلیس پزشک و حتی خواننده به انسان ها خدمات می دهند.
از آن جایی که این ربات ها هر روز پیشرفت می کنند، تعدادی از آن ها در صدد ایجاد زندگی مستقل و برابر با انسان ها بر می آیند و دست به شورش علیه انسان ها می زنند. شما در این بازی نقش اندرویدی هایی را دارید که از دستور انسان ها سر پیچی می کنند. کارا یکی از این شخصیت هاست و تنها کاراکتر مونثی است که در ابتدا با آن بازی می کنید.ماکوس و کانر هم دو کاراکتر دیگری هستند که شما کنترل آن ها را به دست می گیرید.
کارا در بازی نقش خدمتکار و پرستار دختری به نام الیس را دارد. کانر هم ماموری است که وظیفه یافتن و نابود سازی دیوینت ها را دارد. در طول بازی کم کم داستان زندگی این سه شخصیت به هم وابسته می شود و بازیکن نقش اصلی را در تعیین سرنوشت آن ها بازی می کند. در روند بازی اتفاقاتی می افتد که تصمیم شما تنها می تواند به نفع یکی از شخصیت ها باشد و دیگری به ضررش تمام شود.که این نشان از طراحی یک داستان قوی برای احساساتی کردن شما در انجام این اعمال دارد.

گیم پلی بازی Detroit Become Human
بازی Detroit Become Human

با ادامه مقاله ویدیو ۱۵ دقیقه ایی از گیم پلی بازی Detroit Become Human در E3 2017 همراه باشید

داستان این بازی به این گونه نیست که چند سرنوشت از قبل تعیین شده برای این داستان اتفاق بیفتد. بلکه به این صورت است که با هر انتخابی، داستان به روش کاملا متفاوتی رقم بخورد و پیش بینی پایان داستان کاملا غیر ممکن باشد. در اصل این شما هستید که سرنوشت بازی را رقم می زنید. به همین دلیل شما می توانید چندین دفعه به انجام این بازی بپردازید بدون این که هیچ تکراری در کار باشد و حتی خسته کننده شود.
در انجام این بازی شما لحظاتی مملؤ از استرس و هیجان، خنده و حتی ناراحتی را تجربه خواهید کرد. موزیک ها و نحوه داستان سرایی سازندگان دنیای تاریک و بدون انسانیت زندگی رباتیک را به خوبی به مخاطب القا می کند. گویی شبیه به زندگی اکنون بشریت است. کمپانی کوانتیک دریم با انتشار این بازی PlayStation 4، بهترین داستان پردازیی که برای یک بازی در این سبک ساخته شده را تولید است.
قطعا شخصیت پردازیی که این بازی دارد را هیچ بازی تاکنون ندیده اید و بی شک یکی از موفق ترین تولیدات این کمپانی محسوب می شود با این اوصاف هرچند با یک داستان پردازی بی نقص مواجه هستیم اما گیم پلی این بازی نسبت به تولید قبلی این کمپانی، تغییر به خصوصی پیدا نکرده است. بازی دیترویت را می توان یک به روزرسانی موفق و جذاب از بازی هوی رین، که این کمپانی قبلا منتشر کرده به حساب آورد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =