بررسی گیم Let It Die ساخته ی شرکت Grasshopper Manufacture

گیم Let It Die

بسیار پر رمز و راز می باشد و گیمر در جریان گیم Let It Die باید این طبقات را طی نماید تا به رمز و راز آن پی ببرد. در هر طبقه سختی کار بالاتر می رود.

گیم Let It Die
گیم Let It Die

بررسی گیم Let It Die ساخته ی شرکت Grasshopper Manufacture

بر اساس جدیدترین خبرهای دریافتی از شرکت سونی، اینطور به نظر می آید که به زودی نسخه رایگانی از این بازی در دسترس گیمرهای آن برای اجرا بر روی دستگاه های پلی استیشن پلاس قرار خواهد گرفت. بازی بسیار جذاب و پر هیجان Let It Die قابل اجرا به صورت کاملاً رایگان بر روی دستگاه های پلی استیشن ۴ می باشد.

پیش از این شرکت سونی برای ارائه این بازی و برخی از ویژگی های داخل بازی و گیم های آن بر روی پلی استیشن پلاس از گیمرهای این بازی هزینه دریافت می کرد، ولی اکنون با خبرهای دریافتی از شرکت سونی برای دانلود این بسته از بازی Let It Die هیچ گونه هزینه ای دریافت نمی شود.

شنیدن این خبر برای گیمرهای پلی استیشن پلاس این بازی بسیار خوشحال کننده می باشد. محتوی بازی Let It Die که شرکت سونی آن را به صورت رایگان و بدون دریافت هزینه در اختیار گیمرها قرار خواهد داد به نام Direct Hell Booster Pack نامیده شده است.

برای دریافت این بسته از نسخه بازی و محتوی آن گیمرهای این بازی می توانند بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای تا تاریخ بیست و نهم فروردین ماه (هجدهم آوریل) اقدام به دانلود آن برای اجرا بر روی دستگاه های پلی استیشن پلاس خود نمایند، البته دانلود و دریافت این نسخه از بازی فقط تا تاریخ ذکر شده به صورت رایگان می باشد و بعد از این تاریخ برای دریافت این نسخه از بازی و محتوای آن باید هزینه ای به قیمت بیست دلار پرداخت تا بتوان آن را دریافت نمود.

لازم به ذکر است که نسخه Hell Booster Pack که به صورت رایگان می باشد تنها برای گیمرهایی که دستگاه آن ها پلی استیشن پلاس بوده و در آمریکا ساکن می باشند است و برای گیمرهای دیگر در سایر نقاط جهان هزینه دریافت می گردد.

در این نسخه رایگان ویژگی ها و تنظیمات بسیاری در گیم Let It Die وجود دارد که با استفاده از هر کدام از آن ها می توان یک آیتم به بازی اضافه نمود. برخی از ویژگی هایی که در نسخه رایگان آن برای اجرا بر روی دستگاه های پلی استیشن پلاس وجود دارد به شرح زیر می باشد:

ویژگی Death Metal: با استفاده از این ویژگی می توان در صورت از بین رفتن جان دوباره به بازی بازگشت و نباخت، هم چنین با استفاده از این ویژگی می توان سلاح های بیشتری را خریداری و با خود حمل نمود. در این بازی سه بار می توان از Death Metal استفاده کرد.

ویژگی  Barbmeat Full Portion: با استفاده از این ویژگی و آیتم می توان به صورت کاملاً ایمن بازی نمود و هیچ اتفاقی برای شخصیت گیمر بازی نمی افتد و جانی از بین نمی رود. با استفاده از این گزینه محافظت صورت می گیرد، گیمر در طول بازی می تواند سه بار از این آیتم و ویژگی استفاده نماید.

ویژگی Day Express Pass: گیمر در طولگیم Let It Die می تواند دو بار از این گزینه بهره ببرد. با به کارگیری این ویژگی می توان این بازی را در محیطی مانند نسخه Day Express Pass انجام داد و لذت بازی در این محیط را به دست آورد.

ویژگی SPLithium: در این نسخه ویژگی و آیتم SPLithium وجود دارد که تعداد آن بیست هزار تا می باشد و گیمر می تواند با به کار گیری این ویژگی ابزارهای گوناگونی را به وجود آورده و ساخته تا بتواند در طول اجرای بازی از آن ها بهره گرفته و استفاده نماید، هم چنین گیمر می تواند اتاق انتظار را آپدیت نماید.

ویژگی Kill Coin (کشتن سکه): با به کار گیری این آیتم گیمر می تواند در طول اجرای بازی تجهیزات متعددی مثل: انواع اسلحه ها و زره پوش ها را خریداری نماید. هم چنین با استفاده از این پول ها می توان مهارت های Skill Decal  را ارتقاء داد. در این نسخه از بازی تعداد بیست هزار از Kill Coin وجود دارد.

ویژگی Solo Shelter (پناهگاه انفرادی): با به کارگیری این آیتم و ویژگی در هنگام خطر گیمر می تواند در محیطی مثل چادر پناه گرفته و از حمله دشمنان در امان بود. در طول اجرای بازی دو بار می توان از این ویژگی استفاده نمود.

اگر شما هنوز یکی از گیمرهای گیم Let It Die هستید و تا کنون نسخه پلی استیشن پلاس گیم Let It Die را دریافت نکرده اید، می توانید این نسخه از بازی Let It Die را برای اجرا بر روی دستگاه های پلی استیشن خود برای یک سال خریداری نمایید، تا هم بتوانید از این مزایا استفاده نمایید و هم بتوانید به مدت سه ماه از مزایای رایگان پلاس این نسخه استفاده نمایید.

گیم Let It Die از بازی های بسیار جذاب و هیجانی می باشد که روند آن به صورت اکشن است. این بازی ساخت شرکت Grasshopper Manufacture می باشد که در سال دو هزار و شانزده به بازار عرضه شد. در طول اجرای این بازی گیمر باید تمام جوانب کار را بسنجد و به نکاتی مثل تجهیزات درون کوله پشتی خود و اطراف خود، ابزار و اسلحه ها و ویژگی هایی که در بازی همراه خود دارد توجه کند تا از نفوذ دشمن و حمله آن در امان بماند.

گیم Let It Die به علت رایگان بودن نسخه اولیه خود گیمرهای زیادی را به خود جذب کرده است ولی به علت سخت شدن مراحل در جریان بازی، گیمر مجبور است برای بالا بردن مراحل و ارتقای اسلحه جات و ابزار و تجهیزات از پرداخت های درون بازی استفاده نماید و آیتم ها و ویژگی های گوناگونی را با توجه به نیاز خود خریداری نماید.

در مرحله پانزده به بعد جریان بازی به سوی سخت شدن پیش می رود. جریان گیم Let It Die از آن جایی شروع می شود، که گویی گیمر در برهه ای از زمان در تاریخ سال دو هزار و چهل و شش قرار دارد و زلزله های عظیم و فاجعه های زمین شناختی و بحران هایی که به وقوع می پیوندد باعث می شود که قسمت جنوبی شهر توکیو از آن جدا شود.

گیم Let It Die
گیم Let It Die

بر اثر زلزله های عظیمی که سر می گیرد، باعث تشکیل طبقاتی بلند برج مانند می گردد که بسیار پر رمز و راز می باشد و گیمر در جریان گیم Let It Die باید این طبقات را طی نماید تا به رمز و راز آن پی ببرد. در هر طبقه سختی کار بالاتر می رود. گیمر بازی در مکانی به نام هیترز به بازی مشغول می باشد و شخصیت و کاراکتر مورد نظرش را برای رفتن به برجی به نام باربز آماده می نماید.

در اول گیم Let It Die و ورود به برج باربز یکی از کاراکترهای بازی که در طبقه اول به پیشواز شما می آید عمو مرگ می باشد. شخصیت انتخابی گیمر پس از گذشت مقدار زمان کوتاهی پس از شروع بازی و یاد گرفتن فنون در بازی با توجه به عنوان بازی از بین می رود و اگر گیمر در بازی دارای ویژگی Death Metal باشد با استفاده از این ویژگی می تواند از همان جایی که جان خود را از دست داده بود به بازی بازگردد، اما اگر این ویژگی و آیتم را نداشته باشد، فقط به ابتدای بازی بازگشته و آیتم هایی که در طول اجرای بازی در اتاق انتظار سیو نموده را از دست نمی دهد.

اتاق انتظار مکانی می باشد که در آن گیمر می تواند ابزار آلات و اسلحه های خود را مجهز و خریداری نماید، هم چنین در مدت زمانی که گیمر در این مکان می باشد از حملات و خطرها در امان می باشد. کاراکتری که گیمر برای ایفای نقش در این بازی انتخاب می نماید برای گرفتن انرژی و زنده ماندن باید از خوراکی هایی مثل قارچ تغذیه نماید.

در طول جریان گیم Let It Die پس از طی کردن مراحلی شخصیت مورد نظر از بین می رود و می میرد و دوباره باید بازی را ادامه داد با شخصیت جدید ادامه داد تا به مرحله و طبقه آخر رسید. گیم Let It Die از جمله بازی های اکشنی می باشد که گیمر را می تواند به خود جذب نماید، خصوصاً با بهره گیری از ویژگی های جدید و آیتم های مختلفی که در بسته Direct Hell Booster موجود می باشد می توان لذت این بازی را چند برابر احساس نمود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 3 =