شایعه گیم Mortal Kombat X شخصیت غارتگر را به بازی اضافه می‌کند

گیم Mortal Kombat X

در گیم Mortal Kombat X شایعاتی وجود دارد که کمپانی سازنده قصد دارد در زمان ارائه بازی یکی از بسته های الحاقی را به صورت رایگان در اختیار بازیکنان قرار دهد.

گیم Mortal Kombat X
گیم Mortal Kombat X

به جرات می توان گفت یکی از محبوب ترین و هیجان انگیز ترین بازی ها در ژانر رزمی و تخیلی بازی Mortal Kombat می باشد. این بازی توسط استدیو قوی و کار ازموده Warner Bros تهیه و تولید شده و توانسته موفقیت های زیادی را کسب نماید. اگر شما کم یا بیش اهل بازی های رایانه ای باشد دست کم در یکی از کنسول های بازی سگا یا پلی استیشن و… این بازی محبوب را تجربه کرده اید.

شما در این بازی در نقش یکی از قهرمانان افسانه ای بازی هستید و باید در مقابل دشمنانی از جنس خود با قدرت های بی نظیر قرار بگیرید و با ان ها به مبارزه بپردازید.
گیم Mortal Kombat X توانسته طرفداران زیادی را جذب خود نماید. مورتال کمبت ایکس برای کنسول های ایکس‌ باکس وان، پلی‌ استیشن ۴ و رایانه‌ های شخصی و حتی گوشی های با سیستم عامل اندروید و گوش های هوشمند با سیستم عامل ای او اس ساخته شده و برای هر دو سیستم عامل قابل دست یابی می باشد. البته باید این نکته را مد نظر داشته باشید که با توجه به وسعت گرافیکی بازی حجم اشغال شده بازی نسبتا بالا خواهد بود که تعجبی نخواهد داشت.

بازی در متد های مختلفی قابل بازی خواهد بود از جمله متد انلاین و یا به صورت مرحله ای یا متد های دیگر که بازیکن قادر به انتخابی با توجه به سلیقه خود خواهد بود که البته تمام متد های بازی دارای جذابیت خاص خود هستند و نمی توان یکی را بر دیگری بالاتر قرار داد.

قهرمان هایی که در بازی حضور دارند بسیار دقیق و هوشمندانه طراحی شده اند. البته شخصیت هایی از قبل که برای بازی اسطوره ای حساب می شوند نیز حضور دارند. مثلا شخصیت هایی مانند ساب زیرو، اسکورپین و جکس که قبلا تجربه حضور ان ها را داشته ایم نیز حضور دارند. قهرمان های بازی طبقه بندی شده اند. طبقه بندی ان ها با سه طبقه طلایی و نقره ای و برنزی صورت گرفته است و هر شخصیت به شکلی در این سه طبقه بندی حضور دارد. شما برای به خدمت گرفتن هر یک از قهرمانان باید ابتدا ان ها را خریداری کنید. نحوه خریداری به این صورت است که شما به سکه هایی که موجود دارید یا در طی بازی کسب میکنید می توانید ان ها را خریداری کنید.

طبق اشاره ای که شد بازی از گرافیک فوق العاده مطلوبی برخودار است. فضای بازی بسیار زیبا طراحی شده و جزئیات محیط بسیار دقیق در جای خود قرار گرفته است. چهره و جزئیات چهره قهرمانان به طرز شگفت انگیزی زیبا طراحی شده به صورتی که حتی زخم های از قبل به جا مانده در چهره ی ان ها مشهود است و می توان دید. در کنار این طراحی گرافیکی قدرتمند موزیک و صدا گذاری مبهوت کننده ای نیز اعمال شده که توانسته بازیکن را در هنگام بازی به اوج هیجان نزدیک کند.

در مورد ضربه های نهایی بازی یا همان فاتالیتی همه ما اشنا هستیم.این قسمت از گیم Mortal Kombat X شاید خشن ترین بخش بازی باشد که هر کدام از قهرمانان به شیوه ی مرسوم خود ضربه نهایی را به حریف رو به رو وارد می کند و او را از پای در می اورد. شاید در اینجا بتوان پشت پرده ذهن خشن نویسندگان و طراحان بازی را دید. پس از اینکه حریف مقابل را از پای در اوردید بازی به شما زمانی مهلت می دهد با فشردن دستور العمل لازم ضربه نهایی یا فاتالیتی را به او وارد کنید. در صورتی که نتوانید اینکار را در زمان لازم انجام دهید بازی به صورت خودکار شما را برنده نبرد معرفی خواهد نمود. اما اگر عاشق صحنه های خشن هستید سعی کنید این فاتالیتی ها را از دست ندهید زیرا اوج خشونت بازی را در این قسمت مشاهده خواهید کرد.

در بازی بسته های الحاقی وجود دارند که شما با پرداخت پول می توانید این بسته ها را خریداری کنید اما برای بسیاری از بازیکنان خریداری این بسته ها خوشایند نیست و دوست ندارن مبلغی را بابت این موضوع هزینه کنند. کمپانی های سازنده از انتشار این بسته ها برای افزایش درامد خود استفاده می کنند و بیشتر از گسترش بازی برای ان ها جنبه مالی این بسته ها اهمیت دارد.

در گیم Mortal Kombat X شایعاتی به گوش می رسد که کمپانی سازنده قصد دارد در زمان ارائه بازی یکی از بسته های الحاقی را به صورت رایگان در اختیار بازیکنان قرار دهد.طبق اخباری که به گوش می رسد قرار است چندین شخصیت در هنگام عرضه بازی به صورت این بسته ها الحاقی ارائه گردند. یکی از این شخصیت ها غارتگر است که طرفداران خاص خود را دارد.

شخصیت غارتگر که به تازگی به بازی اضافه خواهد شد شخصیت محبوب و پرطرفداری است. کارل وِدِرز بازیگر معروف و سرشناس در نقش غارتگر ایفای نقش خواهد کرد. شخصیت غارتگر یا PREDATOR در حقیقت یک موجود فضایی است که در قسمت سر خود دارای یک سلاح می باشد. این سلاح از نوع یک اسلحه لیزری می باشد که بسیار قدرتمند و مخرب می باشد و از خود لیزرهایی به رنگ ابی پرتاب می کند. همچنین غارتگر توانایی پرتاب نارنجک ها و مین های زمینی به سمت دشمن را دارد.

گیم Mortal Kombat X
گیم Mortal Kombat X

می توان شخصیت غارتگر را در چالش برج دید. چالش برج در بازی مورتال کمبت یکی از جذابیت های بی چون و چرای بازی محسوب می شود به گونه ای که هیجان بازی را چندین برابر نموده است.
از همه جذابیت هایی که برای بازی در نظر گرفته شده نمی توان از بخش داستانی بازی چشم پوشی کرد. برایان گودمن یکی از مدیران کمپانی سازنده بازی که مسئولیت مدیریت بازار بازی را به عهده دارد گفته که باید انتظار بخش داستانی خیلی قوی ای را داشته باشیم.او همچنین صحبت هایی در مورد بخش داستانی کرده که طبق صحبت های او این گونه برداشت می شود که باید بازی را شبیه به یک فیلم هالیوودی ببینیم. یعنی بازیکن در هنگام بازی این احساس را پیدا کند که در حال بازی در یک فیلم تمام عیار هالیوودی است که البته با توجه به سابقه درخشانی که از سری های قبلی بازی سراغ داریم این ادعا دور از انتظار نخواهد بود.

در مجموع تمام ما سابقه بازی های مورتال کمبت را می دانیم و بار ها از ان لذت برده ایم. این نسخه از بازی هم با تمام قدرت ظاهر شده و قطعا طرفداران خود را به بهترین نحو ممکن راضی کرده است و تمید می رود با بازی و سپری کردن زمان خود حسابی از ان خوشحال باشد و سرگرم شوید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + پنج =