بلاگ

گیم Pokemon Go به استناد تحلیل‌ها ۷۵ میلیون بار دانلود شده است

گیم Pokemon Go

گیم Pokemon Go بیش از ۷۵ میلیون بار در سراسر سیستم عامل اپل و گوگل نصب شده است و تا به امروز، این بازی تنها در ۳۲ بازار راه اندازی شده است.

گیم Pokemon Go

گیم Pokemon Go

گیم Pokemon Go به استناد تحلیل‌ها ۷۵ میلیون بار دانلود شده است

کاربران Pokémon Go ممکن است پس از خاموش کردن ردیاب های شخص ثالث و بروزرسانی اخیر که ویژگی ردیابی مجتمع را در این بازی کشته اند، خشمگین باشند اما هیچ کدام از این مسائل موجب گسترش ویروس برنامه نشده است.
با توجه به اطلاعات جدید از نرم افزاران فروشگاه هوشمند یا فروشگاه App، برنامه Pokémon Go را در آخر هفته ۱۰۰ میلیون نفر نصب کرده اند، که یکی از رکوردداران ۷۵ میلیون مرتبه دانلود تا پایان ماه است.
این بازی قبلاً به ۵۰ میلیون بار بارگیری اندروید در مدت زمان ۱۹ روز رسید، و اپل گزارش داد که Pokémon Go بیشترین دریافت ها را در فروشگاه App در طول یک هفته راه اندازی به دست آورده است.
برنامه آنی گفت که Pokémon Go به بیش از ۱۰ میلیون دلار درآمد روزانه رسیده است، که باعث شده تا بررسی کند که چگونه بازی می تواند بر درآمد روزانه و مشارکت برنامه با سایر برنامه ها و بازی های برتر تأثیر بگذارد. برنامه Annie متوجه شد که جلسات بازی طولانی مدت و استفاده مجدد کاربران از Pokémon Go با تأثیر افزایشی بر روی اقتصاد برنامه روبه رو است.
به عبارت دیگر، گیم Pokemon Go تأثیری بر درآمد روزانه بازی های دیگر در iOS یا Google Play ندارد. در ایالات متحده درآمد دیگر بازی ها به مدت زمان کوتاهی بالا رفت و سپس به طور مجدد این بازی جز بازی های پردرآمد محسوب گردید. لازم به ذکر است در استرالیا نیز، پس از گیم Pokemon Go ، درآمد بازی های دیگر افزایش پیدا کرد.
بازی های بزرگ مانند بازی موبایل Strike، Clash of Clans و Candy Crush Saga با کاهش درآمد پس از راه اندازی Pokémon Go روبه رو نشدند. این امر به طور خاص تعجب آور نیست، زیرا بیشتر درآمد بازی از اقلیت کاربران به دست می آید. در مورد تاثیرات دراز مدت، برنامه Annie معتقد است که گیم Pokemon Go ممکن است سایر توسعه دهندگان را تشویق کند تا تجربه بازی های AR را در بازی های خود داشته باشند.
با این حال، توسعه دهندگان ممکن است تجربیات جدیدی را برای اتصال بازی های خود به شرکت های محلی به دست آورند، که شرکت ها می توانند سعی کنند مجوز گنجینه های مجازی را در فروشگاه های خود بگیرند چیزی که Sears در برنامه خود سعی کرده است.
برنامه های کاربردی به طور منظم کشف شده و مرتب استفاده می شوند، بیشترین تأثیر طولانی مدت گیم Pokemon Go در این است که می تواند جریان درآمد جدید را برای توسعه دهندگان برنامه را از طریق تجربیات آنلاین به آفلاین انتقال دهد.
طی مدت ۱۹ روز پس از انتشار در استرالیا و نیوزیلند این بازی با توجه به اینکه سریع ترین بازی می باشد با بیش از ۵۰ میلیون متقاضی بر روی پلتفرم ها قرار دارد.
گیم Pokemon Go بیش از ۷۵ میلیون بار در سراسر سیستم عامل اپل و گوگل نصب شده است. تا به امروز، این بازی تنها در ۳۲ بازار راه اندازی شده است که فروشگاه App Store و Google Play در آن فعالیت می کنند. در سراسر فروشگاه App Store، این بازی رتبه شماره ۱ را برای دریافت و درآمد به خود اختصاص داده، و در کشورهایی از جمله فرانسه و هنگ کنگ، نیز جدیداً اضافه شده است.
Pokémon GO را در سال های ۲۰۱۶ با بازی هایی همانند Clash Royale Supercell، مقایسه کردند که هر دو بازی بیشتر از ۵۰ میلیون نفر متقاضی در سراسر جهان داشتند.
اخیراً Candy Crush Jelly Saga که Candy Crush Jelly Saga نام دارد، بیش از ۵۰ میلیون نصب را داشته، که با استفاده از تبلیغات گسترده تلفن همراه، وب و تبلیغات واقعی، این کار را انجام داد.
Pokémon GO در فروشگاه App یا Google Play در هر کشوری نمایش داده نمی شود و فقط تعداد محدودی از تبلیغات نصب برنامه برای مدت سه روز پس از انتشار آن، بر اساس پلتفرم Ad Infotelligence ما اجرا شد.
برای اکثر بازی ها و برنامه های موبایل، حتی با رسیدن به ۱۰ میلیون دانلود، یک ماراتن به حساب می آید. ممکن است غیر منطقی باشد که این بازی در ۶۰ روز اول خود ۱۰۰ میلیون بار دانلود داشته است. پلتفرم فروشگاه هوشمند Tower Sensor ارائه یک سطح سازمانی است.
در حال حاضر، شما احتمالاً می دانید که Pok Go Go بسیار محبوب است. در حال حاضر، یک شرکت تحلیلی تخمین زده است که این بازی از نقطه عطف دیگری عبور کرده است، که احتمالاً ۷۵ میلیون بار دانلود می شود.
این شماره به وسیله Sensor Tower، گروهی است که برنامه های تلفن همراه را تجزیه و تحلیل می کند که برآورد می کند که این بازی سریعترین زمان برای رسیدن به ۵۰ میلیون بارگیری جهانی در iOS و دستگاه های Android را به همراه دارد. همانطور که Randy Nelson، رئیس تحقیقات موبایل سنسورها در یک پست توضیح داده است، این آمار به Pokemon Go مربوط می شود.
او ادامه توضیح داد: «تا به امروز، این بازی فقط در ۳۲ بازار از ۱۰۰ بازار عرضه شده است که آن در فروشگاه App و Google Play کار می کند. در همه مناطق فروشگاه App موجود، این بازی رتبه بندی شده است.»
این نقطه دوم به ویژه قابل توجه است، زیرا Pokemon Go هنوز راه زیادی دارد. با وجود اینکه به نظر می رسد که Pokemon Go در ایالات متحده به کار گرفته شده است، اما فرصت های بیشتری برای گسترش آن در سراسر جهان وجود دارد.

گیم Pokemon Go

گیم Pokemon Go

نلسون همچنین Pokemon را در مقایسه با یکی دیگر از برنامه های محبوب، Candino Crush Spinoff ساخته شده توسط Jelly Saga، مقایسه کرد. علاوه بر پدیده فرهنگی، Pok Go نیز به برخی داستان های عجیب و غریب و اتفاقات عجیب و غریب منجر شده است.
با این حال، به طرز شگفت انگیزی، Nintendo نتوانسته پول زیادی به دست آورد. سهام نینتندو امروز پس از گزارش درآمد هفته گذشته کاهش یافت که در آن شرکت توضیح داد که موفقیت فرار از بازی تأثیر مثبتی بر آن نداشت.
در این نقطه از زمان کوتاه بودن آن، بیشتر حقیقت اطراف Pokémon GO به نظر می رسد مانند نوع hyperbole، که معمولاً برای عرضه آن بصورت یک بار در نسخه کنسولی می باشد.
گزارش اخیر توسط متخصصان تحلیلی Sensor Tower در حال حاضر نشان می دهد که Pokémon GO یک هفته موفق به کسب درآمد نبوده است Randy Nelson ، سرپرست Sensor Tower از Insights Mobile، تخمین می زند که احتمالاً این بازی بیش از ۷۵ میلیون بار دانلود خواهد شد و در عین حال سریع ترین بازی برای ۵۰ میلیون بارگیری جهانی در هر دو دستگاه اندروید و iOS است. نلسون بیشتر توضیح داد که موفقیت Pokemon GO چگونه بوده است
تا به امروز، این بازی تنها در ۳۲ مورد از ۱۰۰ بازار موجود در جهان عرضه کننده این بازی هستند که فروشگاه App و Google Play از آن بازارها می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =