اضافه شدن دوربین کلاسیک توسط ماد گیم Resident Evil 2 Remake

گیم Resident Evil 2 Remake

در این مقاله به بررسی ماد بر روی یکی از بازی ها به نام گیم Resident Evil 2 Remake بپردازیم. بنابراین اگر مایلید تا در این باره بیشتر بدانید، در ادامه همراه ما باشید. یکی از طراحان ماد که ظاهرا علاقه خاصی به بازی بی نظیر Resident Evil 2 Remake داشته، تصمیم گرفته که تغییراتی در این بازی ایجاد کند.

گیم Resident Evil 2 Remake
گیم Resident Evil 2 Remake

ماد ها همواره جزء برترین ویژگی هایی می باشند که می توانند بر روی بازی های پلتفرم پی سی پیاده شوند. زیرا استفاده از آنها موجب رقم زدن تجربه ای خارق العاده و تکرار نشدنی می شود. بازیکنان معمولا از این ویژگی استقبال کرده و مورد پسند شان می باشد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم که در این مقاله به بررسی ماد بر روی یکی از بازی ها به نام گیم Resident Evil 2 Remake بپردازیم. بنابراین اگر مایلید تا در این باره بیشتر بدانید، در ادامه همراه ما باشید.

یکی از طراحان ماد که ظاهرا علاقه خاصی به بازی بینظیر Resident Evil 2 Remake داشته، تصمیم گرفته که تغییراتی در این بازی ایجاد کند. به همین منظور، او بخش هایی از بازی Resident Evil 2 Remake را که دارای حالت دوربین روی شانه است را با جایگزین کردن دوربین ثابت کلاسیک به جای دوربین روی شانه، دستخوش تغییر و تحولاتی کرده است. از دیدگاه و به عقیده سازنده ماد این بازی، ساخت ماد برای این بازی با در نظر گرفتن ثبت دوربین ثابت و کلاسیک، کاری بس سخت و طاقت فرسا خواهد بود.

چرا که اکثر فضای بازی Resident Evil 2 Remake را فضای تیره و تاریک تشکیل می دهد و بازی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در مجموع به گونه ای طراحی شده است که مناسب جست و جو با استفاده از چراغ قوه در قالب دوربین سوم شخص می باشد. به همین دلیل جایگذاری دوربین ثابت و کلاسیک در بازی Resident Evil 2 Remake خواهان نور بسیار زیادی در فضای بازی می باشد که با توجه به شرایط ذکر شده، انجام این کار بسیار سخت بوده و بنظر می رسد که وقت و انرژی زیادی را می طلبد.

همچنین برای ساخت این ماد لازم است که تعدادی تغییرات اساسی در سیستم بازی صورت گیرد تا امکان اعمال ماد فوق بوجود آید. در رابطه با اینکه آیا گسترش ماد در این بازی قرار است به طور کاملا جدی پیگیری شود یا خیر، باید بگوییم که اطلاعاتی در دست نیست جز اینکه این ایده با استقبال اکثریت روبرو شده است و می توان امید داشت که این قضیه به طور جدی مورد پیگیری قرار بگیرد.

حال که در مورد ماد بازیResident Evil 2 Remake توضیحاتی ارئه دادیم، بد نیست که کمی هم به بررسی سایر ویژگی های موجود در این بازی بپردازیم. بنابراین اگر تمایل دارید که اطلاعات بیشتری در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake بدست آورید، در ادامه همراه ما باشید.

گیم Resident Evil 2 Remake
گیم Resident Evil 2 Remake

بررسی لباس شخصیت Elza Walker

در نسخه اورجینال بازی Resident Evil شاهد حضور یک کاراکتر به نام الزا بودیم که از قرار معلوم ظاهرا موتور سواری بوده که در دانشگاه راکون ثبت نام کرده بوده و قرار بوده که در نسخه اورجینال این بازی به بازی گرفته شود. اما با گسترش این بازی و رونمایی از Resident Evil 2 Remake، کاراکتر دیگری به نام کلر جایگزین کاراکتر الزا شد و به قولی جای او را گرفت. اما یکی از لباس هایی که شخصیت کلر در طول بازی به طور مداوم استفاده می کند.

مخاطب را به یاد شخصیت الزا می اندازد. چرا که این لباس از طرح و رنگی که دارد کاملا این مفهوم را می رساند که یک لباس عادی نبوده و در واقع یک لباس مسابقه است. این امر تنها به دلیل یادآوری شخصیت الزا در نظر گرفته شده که زمانی قرار بر این بوده که در بازی شاهد حضور او در مراحل گوناگون باشیم اما حالا بنا به هر دلیلی این اتفاق نیفتاده است و جنبه دیگری ندارد.

بررسی عبارت We Do It و علت توجه تهیه کننده این بازی به این عبارت قبل از انتشار نسخه بازسازی شدهResident Evil 2 Remake، ویدئویی تحت عنوان تشکر از هواداران این بازی منتشر شد. در این ویدئو حضور تهیه کننده بازی Resident Evil 2 Remake به چشم می خورد که در این ویدئو به منظور تشکر از هواداران این بازی که با حمایت هایشان همراهیشان کرده بودند، حضور یافته بود.
نکته قابل توجهی که در این میان وجود داشت، عبارت We Do It بر روی لباس تهیه کننده این بازی بود. شاید برایتان جای سوال پیش بیاید که خب این مسئله چه اهمیتی می تواند داشته باشد؟ بله همینطور است. در ظاهر امر این عبارت جز اینکه به موفقیت تهیه کننده در بازسازی پلی استیشن ۴  Resident Evil 2 Remake اشاره داشته باشد، دربرگیرنده موضوع دیگری نیست. اما جالب است بدانید که این عبارت در بازی نیز وجود دارد و به گونه ای تبدیل به یک شعار شده است.

چرا که درون بازی شاهد این عبارت بر روی مجسمه ای خواهید بود که در اختیار اشخاصی قرار گرفته که در بخش مربوط با پلیس خدمت و همکاری داشته اند. در پایان امیدواریم که اطلاعات مفیدی در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake PlayStation 4 در اختیارتان قرار داده باشیم.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + هشت =