بررسی گیم secret of mana ساخته شده توسط شرکت اسکوئرانیکس

گیم secret of mana

همچنین ما در سری و نسخه اول گیم secret of mana شاهد این بودیم که شما فقط می توانستید با ۳ نفر از یاران و دوستان خود در یک محل به بازی بپردازید.

گیم secret of mana
گیم secret of mana

بررسی گیم secret of mana ساخته شده توسط شرکت اسکوئرانیکس

چند وقتی است که شایعات و خبر هایی به گوش ما می رسد که گیم secret of mana باز سازی و به روز رسانی شده است. اما پس از این که شرکت اسکوئرانیکس تیزر جدیدی از این گیم را ارائه داد، فهمیدیم که این شایعات واقعیت دارد. در واقع شرکت اسکوئرانیکس با ارائه ی تیزری از گیم secret of mana، خبر هایی که در فضای مجازی مبنی بر این که این گیم کلاسیک که در ان secret of mana  حضور دارد و قرار است به صورت سه بعدی ارائه شود صحه گذاشت و این خبر را تائید کرد. قرار است این گیم در ماه فوریه سال ۲۰۱۸ در سر تا سر جهان و بر روی کنسول های پلی استیشن ۴ و رایانه شخصی و ps vita به وسیله ی استیم ارائه شود.همچنین تنها کشوری که توانسته است این گیم را به صورت نسخه ی فیزیکی ارائه دهد ژاپن است. همچنین در امریکای شمالی و اروپا علاقه مندان اگر این گیم را به وسیله ی پلی استیشن یا استیم پیش خرید کنند در این صورت می توانند تنظیمات جدید تر و مطالب و محتواهای بیشتری را در اختیار بگیرند. در واقع این تنظیمات جدیدی که ذکر کردیم دارای قابلیت های زیادی است. که گیمر ها می توانند به وسیله ی این تنظیمات تصویر پس زمینه ی گیم را تغییر دهند. همچنین  اواتار های زیاد تری داشته باشند. و علاوه بر این ها نیز می توانند برای سه کاراکتر ویژه ی خود لباس moogle وtiger را انتخاب کنند. در سال ۱۹۹۳ گیم secret of mona برای اولین بار بر روی کنسول و دستگاه NES را ارائه شد. در واقع گیم seiken densetsu ادامه ی گیم سکرت اف مانا است. که پس از گذشت چند وقت از ارائه ی گیم سکرت اف مانا ارائه شد. و اخیرا سری جدیدی از این گیم که Adrentur of mana نام دارد ارائه شد.

گیم secret of mana
گیم secret of mana

همچنین در سری جدیدی که از گیم secret of mana ارائه شده است شاهد این هستیم که این گیم دارای ۳ کاراکتر است که نام های آن عبارتنداز رندی، پوپوی، و پریم است و نکته ی جالب این است که این کاراکترها، کاراکترهای اصلی گیم هستند، همچنین داستان گیم بر این اساس است که این کاراکترهای بازی برای اینکه بتواند قدرت اولیه ی شمشیر مانا را به دست آوردند به همه جای دنیا سفر می کنند که در طول سفرشان با مشکلاتی رو به رو می شوند که یکی از این مشکلات این است که با یک جادو گربد جنس رو به رو می شوند که بر روی امپراطور تسلط دارد و ذهن و فکر امپراطور را خراب کرده و ذهن او را منحرف می کند به مبارزه و جنگ می پردازند.همچنین ما در سری و نسخه اول گیم شاهد این بودیم که شما فقط می توانستید با ۳ نفر از یاران و دوستان خود در یک محل به بازی بپردازید در حالی که در نسخه جدید این گیم می توانید به صورت همزمان و دریک زمان مشخص به مبارزه و رقابت بپر دازید. ولی با این حال هنوز هم معلوم نیست که آیا این سری و نسخه به روز شده هم دارای این ویژگی که ۳نفر از دوستان بتوانند در یک محل به گیم بپردازند را دارا است یا نه. از جمله ویژگی هایی که می توان برای این سری و نسخه ی به روز شده گیم secret of mana در نظر بگیریم این است که دارای یک گرافیک و طراحی سه بعدی است همچنین صدای گیم از کیفیت مطلوبی برخوردار است و همچنین ساختار و سیستم گیم پلی پیشرفت و بهبود یافته است و در کل شاهد پیشرفت های چشم گیری هستیم. همان طور که قبلا اشاره کردیم سری و نسخه ی فیزیکی گیم secret of Mana تا به الان فقط برای کشور ژاپن قابل استفاده است. فقط ژاپن توانسته است مهر تایید آن را بگیرد ولی با این وجود هم ما شاهد این هستیم که تمام علاقه مندان و گیمرها در تمام دنیا که دارای کنسول های PS4 و PS ویتا و یا پی سی هستند می تواند به وسیله استیم در روز ۱۵ ماه فوریه سال ۲۰۱۸ از سری و نسخه دیجیتالی این گیم استفاده کنند. همچنین جالب است بدانید که نسخه و سری فیزیکی که در ژاپن ارائه شده است در واقع یک پک است که در این پک علاوه بر خود گیم، کتاب پاپ آپ که به خود گیم ربط دارد و CD که آهنگ ها و موزیک های متن گیم را داراست و همچنین شامل انواع فیگورها و ژست های ۳ کاراکتر ویژه ی گیم هستیم. از جله ویژگی های دیگر این گیم این است که این سری به روز رسانی شده در ژاپن به این نام یعنی Densetsu 2: Secret of mana شناخته می شود. در واقع یک نام و عنوان ساده تر و مختصر تر است. همچنین در این گیم شاهد یک موزیک به روز جدید هستیم.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 13 =