بررسی اخبار بازسازی غول ها در گیم Shadow of the Colossus

گیم Shadow of the Colossus

نسخه جدید گیم Shadow of the Colossus که برای پلتفرم PS4 انتشار یافته است مربوط به ساخت و بازسازی این بازی می باشد. در این نسخه مدل های بازی با کیفیت بسیار بالایی انتقال داده شده است .از دیگر مواردی است که در این ویدیو می بینید کیفیت بصری بازی بوده که در ساختار غول ها قابل رویت می باشد.

گیم Shadow of the Colossus
گیم Shadow of the Colossus

نسخه جدید گیم Shadow of the Colossus که برای پلتفرم PS4 انتشار یافته است مربوط به ساخت و بازسازی این بازی می باشد. در این نسخه مدل های بازی با کیفیت بسیار بالایی انتقال داده شده است .از دیگر مواردی است که در این ویدیو می بینید کیفیت بصری بازی بوده که در ساختار غول ها قابل رویت می باشد.خود استریو سازنده بازی موارد زیادی را به ساختار غول ها افزوده است که گیمران بتوانند با بازی احساس عمیق تری را داشته باشند. هر چند که نسخه اصلی این بازی ارائه نشد اما بازی Shadow of the Colossus سرانجام در ۶ فوریه برای پلتفرم PS4 عرضه شد.
چگونگی بازی Shadow of the Colossus
برای شروع این بازی شما می بایست پس از ورود به تالار به سالن عبادتگاه بازی بروید و شروع به پیدا کردن کلوسوس ها کنید. برای یافتن آن ها باید به گشت و گذار بپردازید و در نهایت با یافتن ۱۶ کلوسوس بر آن ها پیروز شوید. اگر آموزش لازم را ببینید می توانید پیروز شوید پس کافی است به سمت نور جنوبی بروید. بهتر است با اسب سواری به سمت جنوب بروید و با عبور از موانع با نخستین کلوسوس ها روبرو شوید که باید تا بالا بردن شمشیرتان نقطه ضعفشان را معلوم کنید و با ضربه زدن به او صدمه بزنید. بهتر است برای شکست کلوسوس روی سر او قرار گرفته و بعد شمشیر را در کله اش فرو کنید و زمانی که پیروز شوید وضعیت جانی شما افزایش می یابد.
بازی Colossus برای پلی استیشن ۴
در سال ۲۰۰۵برای اولین بار بازی زیبا و متفاوت گیم Shadow of the Colossus عرضه شد. این بازی از بازی های حماسی بوده که ابتدا برای پلی استیشن ۲ عرضه شد. در کنسول های PS2با مشکلات فنی مواجه بود که از جمله آن ها عدم ثبات ریتم و افت بازی اشاره کرد. در سال ۲۰۱۱ یک ریمستر از این بازی برای پلی استیشن ۳ عرضه شد که تقریبا مشکلات در آن بازسازی شده بود و گیمر می توانست تجربه منحصر به فردی را از این بازی داشته باشد.
این بازی برای کنسول های پلی استیشن ۴ تصاویر را با عمق بیشتر به شما می دهد و می توانید از گرافیک بازی به خوبی لذت ببرید. رزولوشن ۴K و جزئیات بالای بازی از مواردی است که باعث ثبات فریم بازی شده است. شما می توانید تجربه بی نظیری را از این بازی داشته باشید.
تفاوت بازی Shadow of the Colossus برای PS4 نسبت به سایر پلتفرم ها
بازی Shadow of the Clossus نسبت به سایر نسخه های که برای پلتفرم های دیگر عرضه شده است تغییراتی را داشته است. از جمله تغییرات این بازی گیم پلی و چگونگی کنترل بازی تان می باشد. هر چند که شما همان احساس را در این بازی دارید. شما در هر پلتفرمی که ارائه شده باید کلسوس ها را شکست دهید. حقیقت این است که تأثیرگذاری این بازی در کنسول های پلی استیشن ۴ را نمی توان توصیف کرد.

گیم Shadow of the Colossus
گیم Shadow of the Colossus

با ادامه مقاله بررسی اخبار بازسازی غول ها در گیم Shadow of the Colossusهمراه باشید

محیط و فضای بازی پر از جزئیاتی است که کمتر از واقعیت نیست و طبیعی به نظر می رسد. غول های طراحی شده در بازی خیلی جذاب هستند و بسیار با جزئیات بازسازی شده اند که باعث هیجان انگیز تر شدن بازی می شود و شما می توانید شاهد زیباترین صحنه ها و حس واقعی در بازی شوید کافیست که این بازی را روی پلی استیشن ۴ تجربه کنید.
ویژگی های جدید در ویدیو بازی Shadow of the Colossus
در حال حاضر ویدیوهایی از گیم Shadow of the Colossus وجود دارد که در آن ویژگی های جدید این بازی مشاهده می شود. از ویژگی های این بازی حالت Photo Mode می باشد که مربوط به نسخه بازسازی شده آن است.همان طور که می دانیم این بازی از آثار پرفروش PS2 در سال ۲۰۰۵ بوده است که طبق اعلام سازنده بازی در مراسم E3 سال ۲۰۱۷ قرار است که نسخه بازسازی شده آن از لحاظ گرافیکی و جلوه بهبود یابد و برای پلی استیشن ۴ ارائه شود.
در جدیدترین خبرهایی که مربوط به این بازی می باشد شرکت سونی از حالت جدید بازی ( Photo Mode ) سخن گفته که باعث ذخیره تصاویر توسط گیمران می باشد. در مورد جزئیات این بازی برای پلی استیشن ۴ بازسازی و توسعه آن مشخص است که به عبارتی جلوه های آن از اول ساخته شده است. حالت Photo Mode باعث توانایی گیمران در عکس گرفتن است که دارای تنظیمات ویژه ای می باشد.
به جزء ویدیو مربوط به بازسازی این بازی می توانید ویدیوهای بیشتر آن را هم که توسط سازندگان بازی پخش شده است ببینید. در ویدیوی جدید که بازسازی غول های بازی هم شامل آن است می توانید به خوبی به سرزمین ممنوعه وارد شوید و این غول ها را از میان بردارید که این غول ها در این بازی با جزئیات بیشتری رونمایی شده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + شانزده =