کمپین هواداران Skyrim گیم The Elder Scrolls 6 برای زن سالخورده طرفدار

گیم The Elder Scrolls 6

هواداران گیم The Elder Scrolls 6 تصمیم گرفتند برای زن سالخورده ای که طرفدار دو آتیشه Skyrim در بازی The Elder Scorolls 6 میباشد، کمپینی راه اندازی کنند تا او بتواند در این بازی حضور داشته باشد. در این مقاله سعی داریم تا به توضیحات فوق بپردازیم و آن را مورد بررسی قرار دهیم. بنابراین اگر تمایل دارید تا در این باره بیشتر بدانید، در ادامه همراه ما باشید.

گیم The Elder Scrolls 6
گیم The Elder Scrolls 6

هواداران گیم The Elder Scrolls 6 تصمیم گرفتند برای زن سالخورده ای که طرفدار دو آتیشه Skyrim در بازی The Elder Scorolls 6 میباشد، کمپینی راه اندازی کنند تا او بتواند در این بازی حضور داشته باشد. در این مقاله سعی داریم تا به توضیحات فوق بپردازیم و آن را مورد بررسی قرار دهیم. بنابراین اگر تمایل دارید تا در این باره بیشتر بدانید، در ادامه همراه ما باشید.
چیزی حدود هشت سال از زمانی که آخرین نسخه بازی The Elder Scorolls منتشر شده است، می گذرد.
و بنظر می رسد که تا چند سال آینده خبری از انتشار نسخه دیگری از بازی The Elder Scorolls PlayStation 4 به میان نیاید. این خبر حتما برای کسانی که طرفداران این بازی هستند، ناراحت کننده خواهد بود و حتی شاید انتظار کشیدن برای اینکه خبری از انتشار نسخه جدید این بازی بشنوند، برایشان سخت باشد. اما با توجه به کمپینی که طرفداران این بازی برای زنی سالخورده که از قضا به بازی کردن Skyrim علاقه خاصی دارد به پا کرده اند.
اینگونه تصور می شود که اگر روزی نسخه جدید این بازی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر شود، شاهد حضور این زن در The Elder Scrolls خواهیم بود و در خوش بینانه ترین حالت ممکن می توانیم به این قضیه امید داشته باشیم. اگر کنجکاو شده اید تا کمی در مورد این زن مسن بدانید، باید بدانید که در ادامه این مقاله کمی به معرفی این زن خواهیم پرداخت. پس همچنان با ما همراه باشید.
این زن که شرلی کاری نام دارد، با داشتن ۸۲ سال سن یکی از کاربران یوتیوب است که در اکثر مواقع در حال به اشتراک گذاشتن لحظاتش در حال بازی کردن Skyrim در صفحه یوتیوبش است.
همین امر باعث شده تا توجه تمامی هوادارن بازی The Elder Scorolls به این زن ۸۲ ساله جلب شود و همه او را به نوعی دوست داشته باشند. او تمام مخاطبان صفحه یوتیوبش را نوه هایش می داند و آنها را به این نام می خواند. توجه و وقتی که او برای صفحه یوتیوبش به خرج می دهد، باعث محبوبیتش شده است.
او ویدئوهای بسیار دلگرم کننده ای در این فضا به اشتراک می گذارد و به همه نظرات توجه کرده و به تک تک آنها پاسخ می دهد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید در سال گذشته نام این زن به عنوان مسن ترین فردی که در یوتیوب فعالیت دارد و در راستای فعالیتش بازی های ویدئویی را به اشتراک می گذارد، در کتاب گینس ثبت شده است.

گیم The Elder Scrolls 6
گیم The Elder Scrolls 6

با ادامه مقاله کمپین هواداران Skyrim گیم The Elder Scrolls 6 برای زن سالخورده طرفدار همراه باشید

علت تشکیل کمپین برای این زن مسن
کمپین فوق هنگامی شکل گرفت که یکی از کاربران سایت ردیت نظر کاری را در زیر ویدئویی که نشان از گفت و گوی پیتر هاینس در مورد بازی The Elder Scorolls داشت، مشاهده کرد. او چنین نوشته بود که احتمالا زمانی که Skyrim 6 منتشر می شود ۸۸ ساله خواهد بود و به احتمال زیاد شانس تجربه این بازی را نخواهد داشت. ظاهرا نظر کاری باعث تاسف بسیاری از کاربران شده بوده که آنها تصمیم گرفتند برای این زن مسن محبوب کاری انجام دهند.
بنابراین درست از همان زمان بود که استارت این کمپین رقم خورد. بدین ترتیب یکی از کاربران سایت ردیت پستی را به اشتراک گذاشته و آن را انتشار داد که در آن خواهان این قضیه بود که کاری به عنوان یکی از دنبال کنندگان بازی The Elder Scorolls 6 به این مجموعه اضافه شود و بدین صورت این کمپین آغاز شده و ادامه یافت. او در این پست از جالب بودن حضور یک فرد مسن که به شمشیر زنی علاقه وافری دارد صحبت کرده بود.
و پس از توضیحاتش از سایر کاربران پرسیده بود که چه کسی می تواند چنین شخصیتی را دوست نداشته باشد و همچنین در کنار این قضیه تمایلی هم به همراهی چنین فردی نداشته باشد؟ جالب است بدانید که بسیاری از کاربران نسبت به این پست از خود ری اکشن مثبت نشان داده اند. چرا که این پست ۹۰۰۰ رای مثبت را از آن خود کرد. پس از این ماجرا این کاربر پست جدیدی از خود منتشر کرده .
که در آن خواهان ساخت یک ماد دنبال کننده با عنوان مادربزرگ شرلی برای Skyrim می باشد و انتظار دارد تا طرفداران این بازی به این درخواست او توجه داشته باشند. پس از این موضوع این کاربر شخصی را که تجربه ساخت ماد دارد را پیدا کرد تا این موضوع بتواند به طور جدی تری دنبال شود بلکه به نتیجه ای دلخواه برسد. به همین جهت در وب سایت Change.org تقاضایی در رابطه با همین مسئله عنوان شده است.
که تاکنون چیزی حدود بیش از ۱۰۰۰۰ نفر آن را امضا کرده اند و امید است که اجرایی شود.
دست آخر باید بگوییم که با وجود تمام موارد ذکر شده، هنوز مشخص نیست که کاری با وجود میل و اشتیاقی که بابت این قضیه از خود نشان می دهد، به مجموعه بازی The Elder Scorolls 6 افزوده خواهد شد یا نه. حتی زمان دقیقی هم مبنی بر اینکه نتیجه نهایی اعلام شود، در دست نیست.
اما با توجه به محبوبیتی که کاری در میان تمامی کاربران پیدا کرده است، اینگونه تصور می شود که شاهد حضور او در The Elder Scorolls 6 خواهیم بود.
در آخر امیدواریم که مطالب مفیدی در اختیارتان قرار داده باشیم.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 16 =