معری و بررسی گیم The Order: 1886 ساخته ی کمپانی Ready at Dawn

گیم The Order: 1886

شاید به تازگی متوجه شده باشید که اخیرا نام گیم The Order: 1886 در بسیاری از سایت هایی که از نقد بازی ها و معرفی آن ها اخباری را منتشر می کنند.

گیم The Order: 1886
گیم The Order: 1886

معری و بررسی گیم The Order: 1886 ساخته ی کمپانی Ready at Dawn

کمپانی Ready at Dawn که به تازگی گیم The Order: 1886 را تولید وتوزیع کرده بود، حال با انتشار تریلری، از تصمیم خود برای ساخت بازی جدید دیگری، اطلاع داد.
همانطور که در تریلر این بازی مشخص است، این بازی در سبک میدان مبارزه ولی به صورت چند نفره طراحی شده است.
این استودیو چندی پیش بیانیه ای را در رابطه با محصول جدید خود که قصد فعالیت بر روی آن را داشته اند را معرفی کرد و امروز شاهد آن هستیم که با تریلیری از این بازی، رسما از محصول خود رونمایی کرد و آن را در معرض دید کاربران قرار داد.
این کمپانی در آخرین پروژه ی خود، ساخت گیم The Order: 1886 را بر عهده داشت و توانست این پروژه را با موفقیت پشت سر بگذارد، حال تصمیم گرفته است که بر روی پروژه ی دیگری فعالیت داشته باشد و موفقیت دیگری را در کارنامه ی خود ثبت کند.
این بازی به صورت سوم شخص ساخته خواهد شد و در یک میدان مبارزه ی چند نفره و تا نهایت ۸ نفر قابل اجرا خواهد بود و به گونه ای که تمامی بازیکنان می توانند فرم های خود را کنترل و هدایت کنند.
گیم The Order: 1886 جدید که قرار است به زودی وارد بازار فروش برای کاربران قرار بگیرد، با نام De-formers شناخته می شود و در محتوای این بازی، بازیکنان برای پیش افتادن از دیگر بازیکنان به رقابت با یکدیگر می پردازند تا پاداش بیشتری دریافت کنند.
استودیوی Ready at Dawn که تریلری برای رونمایی از این بازی منتشر کرده است، به صورت جداگانه در مورد این بازی و محتوای آن توضیحاتی را بیان کرده است که به طور کامل سبک و سیاق این بازی برای کاربران و بازیکنان مشخص و شناخته شود.
این شرکت برای توضیح در مورد این بازی، به این صورت شروع کرده است که، بازی De-formers به گونه ای طراحی شده است که در آن بازیکنان می توانند به صورت کاملا مهیج، با مهارت و قدرت و تسلطی که دارند، به رقابت با یکدیگر بپردازند و در آن اراده ی خود را به چالش بکشند. در این بازی روش های مختلفی برای قدرت نمایی وجود دارد که بازیکنان می توانند به منظور آن، از شلیک، جا خالی، غلت خوردن و حتی در هم کوبیدن استفاده کنند، که این راهکارها به جذابیت بازی افزوده است.
از جمله کارهای دیگری که به رشد افراد می انجامد، این است که پس از اینکه یکی از بازیکنان در بازی کشته شد، با استفاده از فرم های خود، امتیازات و هرچیز با ارزشی که از او می افتد را بگیرید و یابه قولی بخورید تا از آنِ شما شود.
از دیگر مواردی که این استودیو در مورد بازی های ویدیویی جذاب و همچنین این بازی بیان کرده است، این است که یکی از راه های افزایش جذابیت برای یک بازی، این است که بازی به گونه ای ساخته شود که به بازیکنان امکان رجز خوانی برای یکدیگر داده شده باشد. هر بازی که به این صورت طراحی شده باشد، قطعا از جذابیت و محبوبیت بیشتری برخورددار می شود، که خوشبختانه این نکته در این بازی استفاده شده است و این قابلیت در این بازی گنجانده شده است.
آخرین نکته ای که در مورد بازی De-formers توسط استودیوی Ready at Dawn بیان شده است، این است که این بازی چند نفره قابلیت این را در خود جای داده است که به هر دو صورت Online و همچنین Offline، قابل استفاده باشد و به هر دو نحو، بازیکنان بتوانند این بازی جذاب را تجربه کنند.
و اما در نهایت گفتنی است که این بازی قرار است برای کنسول های نسل هشتم Xbox One و PlayStation 4 و همچنین PC تولید و عرضه شود که همه ی بازیکنانی که این پلتفرم ها را در اختیار دارند، بتوانند از این بازی بهره ببرند و همچنین نکته ی قابل توجهی که در مورد عرضه ی این بازی وجود دارد این است که این بازی، بر اساس اخباری که منتشر شده، قرار است توسط فروشگاه GameStop در پروژه “گیم تراست” منتشر شود که می توان گفت، این دومین تجربه ی این فروشگاه به شمار می رود.
با همه ی این تفاسیر و توضیحاتی که نسبت به این بازی ارائه شد، احتمال دارد که این بازی به یکی از بازی های ماندگار تبدیل شود و به نوعی استعداد آن را در خود دارد. ولی با این حساب باید دید که این بازی به همان اندازه، می تواند موفق عمل کند و تمام خواسته های بازیکنان از این سبک را برآورده کند یا که خیر.

گیم The Order: 1886
گیم The Order: 1886

تاریخچه ی استودیوی بازی سازی Ready at Dawn
شاید به تازگی متوجه شده باشید که اخیرا نام گیم The Order: 1886 در بسیاری از سایت هایی که از نقد بازی ها و معرفی آن ها اخباری را منتشر می کنند، وجود دارد و صحبت های زیادی از جانب بازیکنان و منتقدان از استودیوی سازنده ی این بازی یعنی استودیوی Ready at Dawn، صورت می پذیرد. استودیویی که احتمال دارد برای شما تا حدودی غریبه به نظر برسد.
درست است! این استودیو به تازگی فعالیت خود را در ساخت بازی های رایانه ای شروع کرده و در همین مدت کوتاه توانسته موفقیت های بسیار زیادی را از جمله گیم The Order: 1886 را کسب کند.
این استودیو در سال ۲۰۰۳ در ایالت کالیفرنیا و شهر ایرواین توسط چندی از افراد مجرب به نام های “ویراسوریا”، آندره پاسینو، دیدیر مالن فانت و همچنین تعدادی از افرادی که سابقه ی حضور در کمپانی بلیزارد و ناتی داگ را دارند، تأسیس شد و فعالیت های خود را آغاز کرد.
می توان اولین پروژه ی که این استودیو اقدام به تولید آن کرد که تا حدودی هم موفق بود، به بازی “دکتسر” اشاره کرد که در سال ۲۰۰۶ برای دارندگان PlayStation Portable تولید و منتشر شد.
این بازی به خاطر موفقیتی که داشت توانست از فروش بسیار خوبی بهره ببرد و با توجه به اخباری که منتشر شده است، چیزی حدود دو میلیون و سیصدهزار فروش داشته است که در رده ی خود بسیار قابل توجه می باشد. البته بهتر است که در ادامه ی آن افزود که این حجم فروش تا یازدهم جون ۲۰۰۸ می باشد.
این بازی همچنین علاوه بر فروش بی نظیری که داشت، توانست نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کند و در راستای آن نمرات قابل قبول بسیار خوبی را هم از وب سایت های GameSpot و همچنین IGN کسب کرد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 3 =