ماموریت های بسته الحاقی گیم The Witcher 3 از سطح ۳۰ به بالا خواهند بود

گیم The Witcher 3

گیم The Witcher 3 نشان می دهد که استودیو بازی با تجربه بیشتر اقدام به ساخت این بازی کرده است؛ اگرچه شیوه بازی سازی سی دی پراجکت در آن نمایان است.

گیم The Witcher 3
گیم The Witcher 3

ماموریت های بسته الحاقی گیم The Witcher 3 از سطح ۳۰ به بالا خواهند بود

در حالیکه هنوز بسته الحاقی گیم The Witcher 3 عرضه نشده است، اما استودیو cd projekt red بیانیه ای را در مورد این بازی منتشر کرده است. به شما پیشنهاد می شود که ادامه مقاله را از دست ندهید.
موموت که یکی از مدیران استودیو سی در پراجکت رد می باشد اعلام کرد که به زودی تریلری از Heard of stone (نخستین بسته الحاقی بازی ویچر ۳) را پخش خواهد شد. همچنین ایشان بیان داشت که تا ۲۴ ساعت آینده موضوع بسیار مهمی که روی آن کار می کنند را در اختیار کاربران قرار می دهند. اما مشخص نیست که این موضوع همان تریلر است یا بحث دیگه را برای بازیکنان باز می کند. علاقه مندان به Heard of stone می توانند بعد از پایان بازی و یا وقتیکه در حال انجام بخش داستانی بازی هستند، این بسته الحاقی را انجام دهند. مأموریت های Heard of stone از بالاتر از سطح ۳۰ هستند. اما خبر خوب برای علاقه مندان این است که این مأموریت ها از طریق حالت New Game plus نیز در دسترس خواهند بود.
اکنون قصد داریم بازی The Witcher 3: Wild Hunt برای شما عزیزان معرفی نماییم، پس با ما همراه باشید.
مدتی است که گیم The Witcher 3 حواس علاقه مندان به بازی های نقش آفرینی را شدیداً به خود جلب کرده است. به نحوی این بازی پایان سفر Geralt of Rivia می باشد. این بازی به خوبی توانسته توجه منتقدان را به خود جلب کند و بسیار مورد تمجید آنها قرار بگیرد.
این بازی یک بازی سبک ماجراجویانه است که با شگفتی ها خاصی همراه است. نهایتاً استودیو سازنده بازی (سی دی پراجکت رد) توانست معنای واقعی ویچر بودن را به خوبی در معرض دید کاربران قرار دهد. در واقع وایلد هانت به پوشیدن زره، حمل یک شمشیر سنگین و گذر از تمام پیشچ و خم های شگرف، زیبا، غیرمنتظره و هولناک اشاره دارد. تمام کار کنان این استودیو با به کارگیری نهایت تلاش خود بازی را برای بازیکنان ارائه داده اند که معنی ویچر بودن را برای آنها به خوبی ارائه می دهد؛ به صورتی که کاربران به راحتی این امر را باور می کنند و با قلب و روحشان با ویچر ارتباط برقرار می کنند. این بازی تصوراتی که شما در مورد یک موجود جهش یافته دارید را به خوبی برای شما به نمایش می گذارد؛ از طرفی در این بازی خودتان را شخصی کمک رسان، پدری از خود گذشته، همسری عاشق، کنجکاو و یک شمشیرزن زبر دست خواهید دید.
اما جلب توجه هزاران کاربر و میخکوب کردن آنها روی صندلیشان کار بسیار دشواری است اما استودیو سازنده این بازی با درنظر گرفتن تمام جوانب و المانهای متعدد در بخش های مختلف توانسته نظر کاربران را به خود جلب کند و روح آنها را به تسخیر خود در آورد. در این بازی ذهن شما با شخصیت اصلی بازی (گرالت) یکی خواهد شد. این بازی به خوبی به شما نشان خواهد داد که نسل بعدی بازی ها به چه سمتی خواهد رفت.
دو ورژن ابتدایی بازی ویچر از بهترین آثار سبک نقش آفرینی به ویژه در بخش داستان سرایی بودند. در ورژن قاتلان پادشان به داستان بازی به خوبی پرداخته شده بود، به گونه ای که نسبت به دیگر بازی های هم سبکش بسیار متفاوت بود. با جرات می توان گفت که Wild Hunt روی ای ترین و جاه طلبانه ترین اتفاقی می باشد که توسط استودیو سی دی پراجکت رد تا کنون رخ داده است. اگر چه نسخه قبلی بازی دارای مشکلاتی بود، اما وسعت زیادی داشت؛ با این تفاسیر قابل مقایسه با وایلد هانت نیست و در برابر آن مانند یک دمو است. پیشرفت سازندگان بازی تنها یک گام نبوده بلکه در تمام حوزه های بازی سازی پیشرفت قابل توجهی داشته اند، وشما می توانید به احترام آنها ایستاده و دست بزنید. وقتی حرف از شگفتی و غافلگیری می شود، گیم The Witcher 3 بسیار ناب است و در هر لحظه از بازی انتظار موجه شدن با یک غافلگیری را باید داشت. از همان ابتدای بازی شما با سورپرایز شیرینی مواجه می شوید، اما این تنها ابتدای ماجراست و با هرچقد که پیش بروید با شگفتی ها و غافل گیری های بیشتر روبرو خواهید شد. در این بازی شما نه تنها از خاموش کردن کنسول خود منصرف می شوید بلکه قلب و روحتان نیز درگیر بازی خواهد شد و آر آن لذت می برید.
استودیو سازنده بازی، ابتدا با عرضه ورژن قاتلان پادشاهان توانست سر و صدای زیادی به پا کند، اما تا مدتی در عرصه بازی سر و کله اش پیدا نبود؛ اما پس از گذشت مدتی با یک بازی بسیار حرفه ای در زمینه های مختلف دوباره وارد بازار بازی شد.
گیم The Witcher 3نشان می دهد که استودیو بازی با تجربه بیشتر اقدام به ساخت این بازی کرده است؛ اگرچه شیوه بازی سازی سی دی پراجکت در آن نمایان است اما نگاه عمیقتری به داستان بازی داشته است. از طرف دیگر اکشن های بی روح و خشک بازی دچار تغییر شده است.
کاراکتر اصلی بازی یعنی گرالتِ ریویایی، دارای شخصیت های خارق العاده ای است؛ او یک ویچر تنهاست که بدر رگ های او خون جهش یافته جاری شده، شمشیرباز حرفه ای، دارای مهارت های گرگ وار، شکارچی هیولاست، او با اتفاقات و رویدادی های بزرگ و کوچک، سخت و آسان زیادی روبرو می شود. کسی است که توانای های خود را در ازای پول می فروشد اما اخلاقیاتش را با هیچ چیز عوض نمی کند. او با سوارکاری به روستاها و شهرها عبور می کند و به آرامی وارد زندگی مردم می شود و خود را در مشکلاتشان غرق می کند. او با افراد شرور مبارزه می کند، حقایق رو روشن می کند، غارتگران را رسوا می کند و سر هیولاها را از بدنشان جدا می کند.
شاید زشت ترین پلیدترین هیولاها در بازی وجود داشته باشد، اما بدترین و وحشتناکترین هیولا در بخش تاریکی هر انسانی است که مقابله با آن بسیار سخت تر از مبارزه با هر هیولایی است. گرالت موهای سفید دارد، صورتش را زخم های قدیمی پوشانده و خستگی در صدایش نمایان است. اما جوری تمام وجود با یادآوری دخترخوانده اش به لرزه در می آید که شک می کنید او یک ابر قهرمان است. ویچرها را می توان با مردان سیاه پوش در “بازی تاج و تخت” مقایسه کرد، کسی از حضور آنها خبر ندارد، ویچرها نیز همانند یک دیوار متحرک هستند که هرجا نیاز باشد این دیوار را دور انسانیت می کشند تا از آن محافظت کنند.
اما اینکه گرالت ریویایی به عنوان ویچری واقعی در بازی بازآفرینی شده یکی از کارهای بزرگی است که سی دی پراجکت رد به خوبی آن را انجام داده است. در ورژنهای قبلی بازی ویژگی های گرالت زیاد به چشم نمی آمد، اما در نسخه وایلد هانت قصه گویی پیوسته است که در دورترین بخش های بازی نیست مشاهده می شد به صورتیکه این کاراکتر تا سالها در ذهن بازیکنان باقی خواهد ماند. وایلد هانت با رخدادها و داستنهای متعددش هم دوست داران قدیمی خود را راضی نگه داشته و هم نظر بازیکنان جدید خود را به خوبی جلب کرده است. اما با همه این موضوعات، ماجرای اصلی داستان اصلاً قابل درک و روشن می باشد. گرالت در این بازی به دنبال دختر خوانده خود (سیری) که او را مانند دختر واقعیش دوست دارد می گردد. دختر گرالت هم به نحوی یک ویچر است چون خون یک ویچر در رگهایش جاری است. اما موضوع دیگر این است که سیری تحت تعقیب شوالیه های است که به وایلد هانت معروف هستند. اما دلیل این تعقیب و گریز چیست؟ جواب این سؤال برای گرالت مبهم است اما هرچیزی هست خوب بنظر نمی رسد.
از طرفی این تعقیب و گریز موضوع اصلی داستان نیست. بلکه همان زندگی ساده یک ویچر دوره گرد است.
در گیم The Witcher 3 هیچ بخشی از بخش دیگر جدا نیست و به نحوی با یکدیگر مرتبط هستند. اگر چه در بازی های اینچنینی همه مأموریت ها در یک خط هستند؛ اما در این بازی هر مأموریت داستانی سورپرایز کننده و شنیدنی دارد که پرده از بخش های مختلف زندگی یک ویچر را به آرامی بر می دارد. در این بازی ممکن است با داستان های مانند کمک به یک پیرزن برای شکار ارواحی که از خانه اش دزدی کرده اند و یا ممکن است در مورد بچه های باشد که خانواده شان را از دست داده اند و از این قبیل موضوعات. اما شما آنقدر درگیر داستان ها و مأموریت های فرعی بازی می شوید که هیچگاه پایان داستان اصلی بازی را در نظر نخواهید گرفت.

گیم The Witcher 3
گیم The Witcher 3

یکی از مشکلات این بازی Navigation این بازی است که گاهی شما را آزار می دهد و شما را با نتایج غیر قابل پیش بینی مواجه کند، به این صورت که با لمس کوتاه یک دکمه شما از صخره ای پایین بیافتید و یا با مانع سختی مواجه شوید، که این عمل موجب می شود که شما از حس روان بودن بازی دور شوید. اما این حالت نیز توسط بازیکن با تنظیم حرکت گرالت قابل کنترل است. اسلحه ها، کتاب ها، داروها و خیلی آیتم های دیگر که در بازی وجود دارند موجب می شوند که طبیعت بازی زیباتر شود و هم تعامل با محیط را به حداکثر می رساند.
وجود باگ در بازی های open world امری طبیعی شده است، اما با تلاش و کارهای که سازندگان بازی انجام داده اند، در این بازی با باگ ههای آزاردهنده ای مواجه نخواهید شد.
در پایان می توان گفت که بازی ویچر ۳ یکی از بهترین بازی ها در سبک خود می باشد و کمتر بازی توانایی مقابله با آن را دارد. استودیو سی دی پراجکت به تمام جوانب بازی دقت داشته و تمام بخش ها آن را به خوبی و با کمترین باگ پیاده سازی کرده است.
امیدواریم از خواندن این مقاله لذت کافی را برده باشید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 6 =