فایل های صوتی گیمOverwatch خبر از زوج بودن دو قهرمان این بازی می‌دهد

گیمOverwatch

در آخرین فایل صوتی دوباره گنجی برای شخصیت مرسی در گیمOverwatch شکلات تهیه‌کرده و بازهم او را به نام آنجلا صدا می‌کند که نام اصلی شخصیت است.

گیمOverwatch
گیمOverwatch

فایل های صوتی گیمOverwatch خبر از زوج بودن دو قهرمان این بازی می‌دهد

کمپانی بلیزارد چندی پیش نسخه آزمایشی از به‌روزرسانی گیمOverwatch را منتشر کرد تا کاربران بتوانند با انجام بازی ایرادات و باگ‌های احتمالی را به این شرکت گزارش دهند. یکی از کاربران وسواسی ردیت وقتی در حال بررسی و گشت‌وگذار در بازی بود در بخش فایل های صوتی این بازی متوجه نکات زیادی شده. این کاربر در بین این فایل ها دیالوگ های سه شخصیت به نام گنجی، هانزو و مرسی را شنیده که گنجی از هانزو می‌خواهد تا به او شکلات بدهد. در فایل صوتی بعدی مرسی به گنجی می‌گوید برای او چند بسته شکلات مخصوص را تهیه‌کرده و گنجی در جواب جمله‌ای جالب می‌گوید: “ازت ممنونم آنجلا، تو میتونی اونا را به من بدی”.

در آخرین فایل صوتی دوباره گنجی برای شخصیت مرسی در گیمOverwatch شکلات تهیه‌کرده و بازهم او را به نام آنجلا صدا می‌کند که نام اصلی شخصیت است. اگر نگاهی به گذشته این دو کاراکتر داشته باشیم متوجه می‌شویم که مرسی سال‌ها قبل پرستار گنجی بوده و او را درمان کرده و در این بین ممکن است بین این دو شخصیت رابطه احساسی شکل گرفته باشد و این دو با یکدیگر دوست شده باشند و به دلایلی رابطه احساسی‌شان قطع شده است. برخی از طرفداران پروپاقرص این بازی حتی برای این دو شخصیت اسم جدیدی انتخاب کرده‌اند و با تلفیق اسم های گنجی و مرسی نام گنسی را به آنان داده‌اند. طرفداران این نکات را با دقت های زیاد و البته درستی حدس زده‌اند چون در کامیکی که در ماه دسامبر توسط شرکت به بهانه جشن سال نو منتشر شده بود کاراکتر گنجی در حال نوشتن یک نامه به مرسی است.

بازی Overwatch در چند سالی که به بازار گیم عرضه شده طرفداران زیادی پیدا کرده و ازجمله بازی های مشهور در جهان است. شرکت بلیزارد در به‌روزرسانی‌های متعدد خود شخصیت های زیادی را به گیمOverwatch اضافه کرده که هرکدام داستان و ویژگی های خاص خود را دارند و بازی را بیشتر از قبل کامل و جذاب می‌کنند. از شخصیت‌های محبوبی که در سال ۹۵ به بازی اضافه می‌توان به آنا امری اشاره کرد. آنا امری یک تک‌تیرانداز است که در بخش پشتیبان ایفای نقش می‌کند. به گفته خود شرکت سازنده نبود کاراکتری مانند آنا امری طرفداران سریال را ناراحت کرده بود و تعداد زیادی از طرفداران در تماس با شرکت این ناراحتی را ابراز کرده بودند که در نهایت تیم سازنده تصمیم گرفت تا این شخصیت را به سرعت طراحی کرده و در قالب یک به‌روزرسانی به بازی اضافه کند.

در گیمOverwatch آنا با دو شخصیت Soldier: 76 و Reaper همیشه در ارتباط است و رقیب او Widowmaker بوده که در موقعیت های مختلفی این دو به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. سلاح اصلی این شخصیت یک تفنگ دوربرد است که تفنگ حیات نام دارد و آنا به دفاع از هم‌گروهی‌های خود در موقعیت های نبرد می‌پردازد. همچنین یک سلاح دیگر و فرعی‌تر هم در اختیار کاراکتر گذاشته شده که سلاح خواب‌آور است و در مواقعی می‌توان با استفاده از آن دیگر شخصیت‌ها را به طور موقت به خواب برد. آنا امری می‌توان با استفاده از ابزار سومی که دارد میزان سلامت هم‌گروهی‌های خود را افزایش دهد و در وضعیت های خاصی آسیب های دشمن را کاهش دهد. این ابزار سلامت طوری طراحی‌شده که در اغلب موارد وقتی نارنجک سلامت در حال افزایش سلامت هم‌تیمی‌های آنا است دشمن نمی‌تواند از آن استفاده کرده و سلامت خود را افزایش دهد که نکته بسیار حیاتی و مهم در هنگام بازی کردن است. قدرت تقویت نانویی قدرتی است که آنا از آن استفاده می‌کند. به وسیله این قدرت و قابلیت همه اعضای تیم می‌توانند در یک‌زمان محدود سرعت عمل خود را بیشتر کنند و آسیب‌رسانی زیادتری داشته باشند و از طرفی بهتر دفاع کنند و در مقابل حملات دشمنان، آسیب‌پذیری را به حداقل برسانند.

کاراکتر دیگر که سال ۹۶ به بازی اضافه شد Brigitte Lindholm نام دارد. این قهرمان جدید دختر یکی از شخصیت‌های دیگر بازی است و در کلاس پشتیبان قرار می‌گیرد. در داستان و گذشته این شخصیت می‌بینیم که او سال های زیادی را در کنار پدر خود در کارگاه مهندسی گذرانده و مهارت‌های زیادی در این زمینه را کسب کرده و حالا خودش یک مهندس و مکانیک حرفه‌ای است. مادر این شخصیت دختران زیادی دارد که تنها این شخصیت به بازی اضافه شده و این نشان می‌دهد که شرکت سازنده می‌خواهد همیشه یک منبع برای ساخت قهرمان های بعدی برای خود بگذارد و هر وقت احساس کرد نیاز به یک کاراکتر جدید دارد از این گزینه استفاده کند. این نوع داستان نویسی در طراحی های بازی چیز جدیدی نیست و اغلب کمپانی‌ها از این روش استفاده می‌کنند چرا که به داستان ضربه نمی‌زند و مخاطب به آسانی اضافه شدن این نوع شخصیت ها را می‌پذیرد. اگر تیم طراحی کننده ناگهانی یک شخصیت به بازی اضافه کند باید ریسک پذیرش شخصیت از سوی کاربران را نیز در نظر بگیرد چون طرفدارن به تمام داستان ها و فضای بازی احاطه دارند و به‌راحتی نمی‌توان آنان را قانع کرد به همین خاطر تیم سازنده چنین شخصیت های چند وجهی را در بازی طراحی می‌کنند تا راه اضافه کردن قهرمان های جدید را برای خود باز بگذارند.

گیمOverwatch
گیمOverwatch

شخصیت Brigitte Lindholm که چند سال پیش به بازی اضافه شده یک زره دارد که می‌تواند از خود و هم تیمی هایش در مقابل تیرانداز ها حفاظت کند و کاربر با کسب مهارت می‌تواند این دفاع را سریع‌تر انجام دهد تا میزان کمتری از سلامت هم‌گروهی ها هدر برود. این زره همچنین می‌تواند به‌طور موقت حریفان را گیج کرده و سرعت حرکتشان را کم کند. Rocket Flail یکی دیگر از ابزارهای این قهرمان است و با آن می‌توان با یک ضربه چندین نفر از حریفان را از مقابل برداشت و در کنار این توانایی، سه قابلیت دیگر هم برای بریگیته ساخته شده. بریگیته می‌تواند یک بسته تعمیرات را برای دوستان خود پرتاب کند و آنان را از مرگ نجات دهد و حتی اگر میزان سلامت دوستانش بالا است این بسته زره اضافی به پوششان اضافه می‌کند. یک نوع پرتاب دیگر هم در این شخصیت طراحی شده و او می‌تواند سلاح خود را به سمت دشمنان پرتاب کند و به این صورت به آنان آسیب برساند.زره بریگیته به علاوه اینکه می‌تواند از دوستانش حفاظت کند می‌تواند شخصی هم بشود و تنها از این شخصیت دفاع کند که در این صورت قدرت بیشتری هم دارد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =