یک یوتیوبر بزرگ‌ترین کنسول پلی ‌استیشن ۵ را به قیمت ۷۰۰۰۰ دلار خرید

بزرگ‌ترین کنسول پلی ‌استیشن 5

ZHC این افتخار را دارد که بزرگ‌ترین کنسول پلی ‌استیشن ۵ جهان با بلندی ۱۰ فوت و وزن ۵۰۰ پوند را داشته باشد. این کنسول یک کنترلر DualShock غول‌پیکر نیز دارد.

درحالی که برخی از ما در تلاشیم جایی برای دستگاه‌های سایز معمولی خود پیدا کنیم – جدا از افرادی که به خاطر کمبود جا کلاً از خرید پلی ‌استیشن ۵ منصرف شده‌ اند – ZHC احتمالاً بیشترین مشکل را در پیدا کردن جا برای چیزی که خریده است دارد، این کنسول ۱۰ فوت طول دارد. ZHC همچنین بیش از ۱۰۰ ساعت زمان صرف رنگ ‌آمیزی این کنسول کرده است.

این دستگاه بسیار عظیم ۷۰۰۰۰ دلار قیمت دارد، که این رقم کمی بیشتر از ۵۵۰۰۰ پوند یا ۵۷.۷۰۰۰ یورو است. این کنسول ۱۰۰ برابر بزرگ‌تر از کنسول‌های عادی است. همچنین یک کنترلر DualShock غول ‌پیکر نیز همراه آن ارائه شده است.

ICYMI، یعنی صفحه مشکی رنگ بدنه کنسول پلی ‌استیشن نیز به فروش گذاشته شده، اما توسط شرکت سونی ساخته نشده است.

اگر منتظر روزی بودید که بتوانید رنگ کنسولتان را تغییر دهید، امروز همان روز است. شرکت آمریکایی dbrand فروش سهام پلی ‌استیشن ۵ “Darkplates” خود را آغاز کرده، اما خبر بد این است دسترسی به آن به اندازه کنسول سفید رنگ آسان نیست.

طبق گزارشات، انتظار می‌رود Darkplates در ماه مه عرضه شود و سهام آن در ماه‌های فوریه، مارس و آوریل هم به فروش می‌رسند. علیرغم برخی مشکلات حقوقی مربوط به بدنه کنسول پلی ‌استیشن ۵ و حق ثبت اختراع سونی، dbrand گفته است که این بدنه‌ها کاملاً قانونی هستند، زیرا تغییر کاملی روی اشکال دکمه پلی ‌استیشن کلاسیک ایجاد شده است.”

کوروش نیک منش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =