۱۰ بازی از بهترین نسخه های بازسازی و توسعه داده شده سال ۲۰۱۸ قسمت دوم

۱۰ بازی از بهترین نسخه های بازسازی و توسعه داده شده سال ۲۰۱۸ قسمت دوم

.

۱۰ بازی از بهترین نسخه های بازسازی و توسعه داده شده سال ۲۰۱۸ قسمت دوم

۱۰ بازی از بهترین نسخه های بازسازی و انتشار مجدد بازی های سال ۲۰۱۸ (قسمت دوم)

Spyro Reignited Trilogy

۱۰ بازی از بهترین نسخه های بازسازی و توسعه داده شده سال ۲۰۱۸ قسمت دوم

بازی های Crash و Spyro دو عنوان پلتفرمی شرکت سونی بوده که به روزهای طلایی پلی استیشن ۱ برمی گردد، کاربران با نسخه بازسازی شده Crash Bandicoot روبرو شدند و و در سال ۲۰۱۸، نوبت Spyro بود که بازخوردهای جدیدی را به خود جذب کند. شرکت توسعه دهنده Toys for Bob عشق و احترام عظیمی را نسبت به اژدهای بنفش رنگارنگ نشان داد، کل این تجربه را دست نخورده و همانطور که به خاطر داشتیم، نگاه داشت، اما توسعه مجدد آن از ابتدا باعث شد چشمان کاربران را به سمت خود جذب کند. مهم تر از همه، این حقیقت که کل بسته ی این بازی، با دو سوم قیمت عرضه اصلی، شامل هر سه بازی Spyro بود باعث شد این بازی بر پلی استیشن ۱، تبدیل با Insomniac شده و این بازی را به بسته ای کاملا قوی تبدیل کرد.

Pokemon Let’s Go, Pikachu! And Let’s Go, Eevee

۱۰ بازی از بهترین نسخه های بازسازی و توسعه داده شده سال ۲۰۱۸ قسمت دوم

این اولین بار نیست که یک بازی نسبت به نسل اول خود بازسازی شده است و Pokemon ختی خارج از نسخه بازیسازی شده، جایی است که اغلب به سمت آن باز خواهیم گشت. اما بازی Let’s Go, Pikachu! And Eevee! تبدیل به یکی از بازی های بحث برانگیز در زمان راه اندازی شده است، برخی جنبه های اصلی در تجربه بازی Pokemon حذف شده و تبدیل به یکی از پرطرفداران ترین بازی ها شده است. شک و شبه های مربوط به بازی بسیار زیاد بود، اما زمانی که بازی Let’s Go در نهایت عرضه شد، تمام آن شبهات برطرف شدند.
بازی Pokemon Let’s Go به هیچ عنوان بلند پروازانه نبود، اما تجربه خوشحال کننده و جذابی بود که با موفقیت برخی از بهترین تصمیمات بحث برانگیز را ارائه کرد، این در حالی بود که به واسطه ی نوستالژی های عمیق، تجربه ی خوبی به شمار می رفت. این بازی هیچ چیز دیگری ندارد و تنها به اندازه ای جالب است که با آن سر کنیم تا بازی Pokemon 8 سال بعد عرضه شود.

THE WORLD ENDS WITH YOU: FINAL REMIX

۱۰ بازی از بهترین نسخه های بازسازی و توسعه داده شده سال ۲۰۱۸ قسمت دوم

بازی پلی استیشن ۴ The World Ends with You زمانی که در DS و در نسخه اصلی اش عرضه شد، یک کلاسیک واقعی بود، این بازی خلاقانه، نوآورانه با زیباشناسی جالب و دارای برخی ایده های عالی بود که باعث می شد به خوبی اجرا شود. بیش از یک دهه است که تقاضاهای بسیاری برای ادامه مجموعه وجود دارد، و با اینکه ادامه آن را دریافت نخواهیم کرد، اما چیز دیگری که آن هم خوب است را خواهیم داشت.
بازی The World Ends With You: Final Remix فرصتی عالی و کامل برای دارندگان کنسول نینتدو سوییچ بوده تا بتوانند بازی عالی ای را تجربه کنند، آن هایی که می خواهند این بازی را انجام داده و به کلاسیک قبلی باز گردند، و کسانی که قصد خرید آن را ندارند، همه و همه باید این بازی را انجام دهند. در نهایت امیدواریم دیر یا زود شرکت اسکوئر انیکس این نسخه ویرایش شده را عرضه کند.

Mega Man X Legacy Collection 1 and 2

۱۰ بازی از بهترین نسخه های بازسازی و توسعه داده شده سال ۲۰۱۸ قسمت دوم

کمپانی کپکام در طول دو سال قبل کارهای باورنکردنی ای انجام داده تا طرفداران بازی Mega Man را راضی نگه دارد. به ویژه امسال بازی Mega Man 11 را به عنوان سری بعدی بازی عرضه کرد، اما همچنان قسمت هایی از بازی های گذشته را به همراه داشت و برخی کلاسیک های مورد علاقه را برای طرفداران خود به ارمغان آورده بود.
بازی Mega Man X Legacy Collection 1 and 2 آن محبوبیت گذشته از فرانشیز را برای سیستم های مدرن بازگردانده است. تمام بازی ها شبیه سازی و بار محتوایی عالی ای برای طرفداران خود دارند و همچنین امتیازاتی را برای افراد جدیدی که به سمت بازی ها می آیند ایجاد می کند که تجربه آن ها از بازی ناامید کننده نباشد. از همه مهم تر و بهتر اینکه، تمام بازی های Mega Man X در یک بسته واحد جای گرفته است، که با این مقدار هزینه باور نکردنی و بسیار ارزشمند است.

Shadow of the Colossus

۱۰ بازی از بهترین نسخه های بازسازی و توسعه داده شده سال ۲۰۱۸ قسمت دوم

بازی PlayStation ۴ Shadow of the Colossus به عنوان یکی از بهترین بازی های در نظر گرفته می شود که تا کنون ساخته شده است، پس حقیقت این است که نسخه بازسازی آن توسط شرکت Bluepoint مدیریت شده و توانسته انتظارات بسیار بالایی را برآورده کند و در نهایت بسیار قابل توجه باشد. دنیای گسترده و ویران گر Forbidden Land با زیبایی خیره کننده ای در نسخه بازسازی شده بازی دوباره ایجاد شده است، این در حالی است که تمام قدرت منحصر به فرد و جذاب اصلی سالم و دست نخورده باقی مانده اند. برخی از بزرگترین نقص های این بازی این مشکلاتی بود که در کنسول پلی استیشن ۲ کلاسیک وجود داشت مانند دوربین و کنترل آن هم برطرف شده و محتوای بسیار عالی ای را ارائه می کند، و باعث شده این بازی، تجربه ی بازی مانند بازی اولیه بسیار نفس گیر و قابل تحسین شود.

Yakuza Kiwami 2

۱۰ بازی از بهترین نسخه های بازسازی و توسعه داده شده سال ۲۰۱۸ قسمت دوم

مجموعه های Yakuza برای اولین بار در سال گذشته با بازی Yakuza 0 وارد جریان بازی های خارج از ژاپن شدند، و از آن زمان تا کنون، از یک بازی قوی به بازی قوی بعدی انتقال یافت. با توجه به مقدار محتوای غیرقابل باوری که در دو سال اخیر در بازی Yakuza ، به خصوص بازی Yakuza 0 انجام دادیم، این حقیقت که بازی Kiwami 2 نیز شاید بهترین بازی از این مجموعه شود زیاد دور از ذهن نیست. و این هنوز چیزی است که نسخه بازسازی بازی با اعتماد به نفس بالایی انجام می دهد. علاوه بر بازی Yakuza 0 ما بازی های Yakuza باور نکردنی دیگری نیز در دو سال اخیر داشتیم، اما بازی Yakuza Kiwami 2 احتمالا بهترین بازی از این مجموعه بوده است.
بازی Yakuza 2 به عنوان یکی از بهترین داستان ها در این مجموعه در نظر گرفته می شود، که حتی بواسطه تغییرات و ویژگی های اضافه شده به نوشتار و آثار صوتی آن بسیار قوی تر ظاهر شده است، اما این بازی تمامی بهبودهای مجموعه ها را که در سال های اخیر انجام شده بود، در نظر گرفته است. چه از نظر مبارزه ای و چه از نظر ساختاری، ماموریتی و حتی مینی بازی ها، بازی Kiwami 2 از همه جهات ممکن، نقطه اوج بازی Yakuza بوده است. این بازی نه تنها بهترین نسخه بازسازی شده ی سال است، بلکه یکی از بهترین بازی های سال ۲۰۱۸ به شمار می رود. بازی این داستان پر از تهدیدهای ترسناک و شخصیت های به یاد ماندنی است، که با برخی مبارزات اعتیاد آور و پر جنب و جوش ترکیب شده، که بازی هم به همین دلیل معروف شده است، بازی Kiwami 2 اوج هر چیزی است که بازی تا کنون سعی کرده باشد. هر لحظه از بازی بسیار خالص است، در حالی که Dragon Engine کارهای بسیار عالی ای انجام داده تا تجربه ی خیره کننده و جذابی را به طرفداران خود ارائه دهد.

DONKEY KONG COUNTRY TROPICAL FREEZE

۱۰ بازی از بهترین نسخه های بازسازی و توسعه داده شده سال ۲۰۱۸ قسمت دوم

بازی Donley Kong Country Tropical Freeze بازی عالی پلتفرمی است. این بازی انقلابی ترین بازی ای نیست که تا کنون انجام داده این، و دارای ایده های بسیاری نیست که وارد ذهن شما شود، اما اصولی را داراست که باعث می شود عالی به نظر برسد و اجرای بی نقصی داشته باشد. طراحی عالی سطوح، سختی متعادل چالش ها، تصاویر زیبا، و آهنگ متن زیبای بازی باعث شده که بازی Tropical Freeze ترکیبی از انواع عناصر شگفت انگیزی باشد که همگی با هم برای ارائه چیزی که در سال ۲۰۱۴ یکی از بهترین بازی های Wii U بوده اند و در سال ۲۰۱۸ یکی از بهترین بازی های کنسول نینتدو سوییچ شود، تلاش کرده اند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 4 =