۱۰ بازی مستقلی که در سال ۲۰۱۸ باید به آن بپردازیم قسمت اول

10 بازی مستقلی که در سال 2018 باید به آن بپردازیم قسمت اول

.

۱۰ بازی (مستقل) در سال ۲۰۱۸ که گیمر ها علاقه بدنبال آن هستند

برای اینکه بدانیم امسال، سال خوبی برای بازی ها بوده یا خیر، باید بسیاری از بازی ها را بررسی کنیم. ما امسال شاهد بازی های بسیاری از شرکت های توسعه دهنده و منتشر کننده مناسب بودجه خود شرکت بودیم، اما بازی های ایندی (مستقل) در سال در راس این بازی ها قرار دارند. بازی های ایندی چیزی هستند که همگان انتظار نوآوری را در آن ها دارند، ما تعدادی از این بازی ها را در مقاله زیر برای شما گردآوری کرده ایم.

۱۰٫ Dount County

10 بازی مستقلی که در سال 2018 باید به آن بپردازیم قسمت اول

شرکت توسعه دهنده: Ben Esposite
شرکت منتشر کننده: Annapurna Interactive
پلتفرم ها: کامپیوتر، پلی استیشن ۴، آی او اس

یک بازی کاملا احمقانه، بازی Dount County پازل کاملی از دلپذیری و جذابیت است که حتی برای لحظه ایآن را جدی نمی گیرید. این بازی، یک بازی متا و خود ارجاعی است، بازی Dount County شما را وادار به بازی در یک شهر خواب رفته می کند، و شما باید گودال درون زمین را کنترل کنید.
خلاصه ای از مرور کلی بر بازی Dount County
این بازی یک بازی باستانی مشارکتی است و زندگی شما را به خود اختصاص می دهد، اگرچه ممکن است در این بازی عدالت وجود نداشته باشد، اما Dount County احتمالا تبدیل به بازی مورد علاقه شما خواهد شد.

۹٫ The Forest

10 بازی مستقلی که در سال 2018 باید به آن بپردازیم قسمت اول

شرکت توسعه دهنده: Endnight Games
شرکت منتشر کننده: Endnight Games
پلتفرم ها: کامپیوتر، PlayStation ۴

پس از مدت ها انتظار بازی The Forest بالاخره امسال به صورت Early Access در دسترس قرار گرفت و تبدیل به یکی از بهترین بازی های بقای تحت پردازش شد. در این بازی باید زنده بمانید و پسرتان را که در جزیره ای پر از اشیاء مختلف پر شده و زیاد با شما سازگار نیستند، نجات دهید. تنها یک فرد مفید در این بازی حضور دارد، که باعث می شود از دیدن گیم پلی عمیق بازی تحت تاثیر قرار گیرید.
خلاصه ای از مرور کلی بر بازی The Forest
” این بازی هر مشکلی هم که داشته باشد، باز هم یک تجربه بقای نهایی روی کنسول ها می باشد. اگر هنوز هم به تجربه بازی روی کامپیوتر علاقه دارید، باید بگوییم که این بازی مخصوص پلی استیشن ۴ است و به طرز محسوسی به عنوان پاداش در نظر گرفته می شود، که حتی برای لحظه ای شما را ناراحت نمی کند.

۸٫ Giacamelee! 2

10 بازی مستقلی که در سال 2018 باید به آن بپردازیم قسمت اول

شرکت توسعه دهنده: Drinkbox Studios
شرکت منتشر کننده: Drinkbox Studios
پلتفرم ها: کامپیوتر، پلی استیشن، ایکس باکس وان، ننیتدو سوییچ

بازی اصلی Guacamelee! یک بازی با ژانر مترویدوانیا با در سبک کمدی بوده، و به حدی جذاب و پرطرفدار بود که سری بعدی آن نیز ساخته شود. سری جدید این بازی Guacemelee! 2 نام داشت اما شگفت انگیزی آن را زیاد نشان نمی دهد و آن را جدا از دو برابر کردن پاداش بازیکن برای بررسی و کاوش می کند و همچنین کمدی ای را ارائه می دهد که دقیق و مشخص است. بازی لذت بخش و مقرون به صرفه ای که برای تمامی سیستم عامل هاست.

خلاصه ای از مرور کلی بر بازی Giacamelee! 2
بازی Guacamelee! 2 یکی از بهترین بازی های موجود در بازار به سبک مترویدوانیا می باشد. سبک هنری این بازی فوق العاده است. روایت داستان کمکدی و خنده دار است و شما را در در بهت رها می کند. جهانی متنوع پر از فرهنگ های مختلف ، زندگی های مختلف و کلکسیون های متفاوت در این بازی وجود دارد. تمرکز منحصر به فرد بازی بر مبارزه و پلتفرم های دقیقی است که ورای بسته قرار دارد. این بازی، نوعی از بازی است که هنگام بازی، زمان زیادی را صرف آن می کنید و زمانی که تمام شود باز هم بیشتر دوست دارید بازی کنید.”

مرکز خرید دات کام

کلیدواژه : The Forest
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 5 =