۱۰ بازی ویدیویی برتر سال ۲۰۱۸ با بهترین موسیقی متن قسمت دوم

10 بازی ویدیویی برتر سال 2018 با بهترین موسیقی متن قسمت دوم

.

۱۰ بازی ویدیویی برتر سال ۲۰۱۸ با بهترین موسیقی متن قسمت دوم

۱۰ بازی ویدیویی با بهترین موسیقی در سال ۲۰۱۸ (قسمت دوم)

POKEMON LET’S GO, PIKACHU! AND EEVE

۱۰ بازی ویدیویی برتر سال ۲۰۱۸ با بهترین موسیقی متن قسمت دوم

Pokman به عنوان یک مجموعه ای به همراه برخی از بهترین موسیقی هایی که ممکن است در یک بازی وجود داشته باشند، عرضه شد. هر بازی در فرانشیز دارای یک موسیقی متن عالی است اما همه این ها با بازی Pokeman قرمز / آبی / زرد آغاز می شود که این روز ها، دارای آهنگ های جذابی است که شاید تا به حال در هیچ بازی ای نشنیده باشید.
کنار آمدن با انتظارات بسیار بالا برای بازسازی عناوین باید برای Pokeman Let’s Go, Pikachu! و Eevee کمی سخت باشد، اما آن را به عنوان یک قهرمان بالا می برد. ریمیکس کلاسیک های دوست داشتنی و کلاسیک ممکن است به راحتی مسیر اشتباهی را طی کند، و اغلب هم همین اتفاق می افتد، اما موسیقی متن Let’s Go برای طرفداران بازی بسیار جذاب بوده است، و ترکیب کامل و عالی از نوستالژی و مدرنیزه می باشد.

YAKUZA KIWAMI 2

۱۰ بازی ویدیویی برتر سال ۲۰۱۸ با بهترین موسیقی متن قسمت دوم

موسیقی متن بازی Yakuza Kiwami 2 ارائه ی کامل و عالی از نحوه بلندپروازی نسخه بازسازی آن است. در حالی که بازی تعداد کمی آهنگ را از بازی اصلی Yakuza 2 برگرفته و آن ها را به شکلی زیبا و عالی و گوش نواز ریمیکس کرده است، بخش بزرگی از انتخاب موسیقی تنها برای Kiwami 2 ساخته شده، که بسیار عالی هستند و بسیار فراتر از چیزی هستند که اکثر نسخه های بازسازی آن را با خود به همراه دارند.
و در حالی که معلوم نیست موسیقی متن بازی Kiwami 2 بهتر از موسیقی متنی باشد که در Yakuza 2 وجود داشت، به سلایق و علایق طرفداران و کاربان بستگی دارد، البته خود موسیقی متن نسخه بازسازی بازی، با ترکیبی از آهنگ های جاز و آهنگ هایی که آدرنالین فرد را افزایش می دهد، به وضوح عالی است.

Shadow of the Colossus

۱۰ بازی ویدیویی برتر سال ۲۰۱۸ با بهترین موسیقی متن قسمت دوم

اهمیت یک موسیقی در بازی ای مانند Shadow of the Colossue نسبت به اکثر بازی های دیگر بسیار بیشتر است. به عنوان بازی ای که با عدم حضور کارکنان ساخته شده است درست مانند اکثر بازی هایی که امروزه ساخته می شوند و به طور کاملا مخالفی رشد کرده است، بازی Shadow of the Colossus به شذت بر ارتباطات بصری و شنیداری تکیه کرده تا قسمت عظیمی از تجربه بازی، که به طور ذاتی به هم وابسته هستند را متنقل کند. موسیقی متن بازی Shadow of the Colossus ، درست مشابه نسخه سال ۲۰۱۵ بازی، به خوبی جدیت بازی را نشان داده، جهان را ویران کرده و فضا را تیره و تار کرده است. این بازی نه تنها در بالا بردن سطح آن قسمت های بازی بسیار موفق بوده است، بلکه به نوبه خود ترکیبی عالی را ارئه کرده، زمانی که چندین آهنگ به یاد ماندنی که مناسب زمان کنونی هستند پخش شده و برای مدتی طولانی ادامه خواهند یافت.

Octopath Traveler

۱۰ بازی ویدیویی برتر سال ۲۰۱۸ با بهترین موسیقی متن قسمت دوم

در ساخت و راه اندازی بازی Octopath Traveler، چیزهای زیادی وجود داشت که به واسطه مبارزات، سبک بصری زیبا، و نحوه بازگشت به آهنگ های ۱۶ و ۳۲ بیتی نقش آفرینی و کلاسیک، بازیکنان را بسیار هیجان زده می ساخت. و در حالی که تمام این چیزها بسیار عالی بودند همانطور که انتظار می رفت باعث شد بازی همین آهنگ های متن یکی از بهترین جنبه های بازی Octopath Traveler باشد. موسیقی این بازی به طور مداوم تغییر می کند، برای سلیقه های خاص و برای شخصیت های متفاوت، موقعیت های مختلف، و مکان های مختلف انتخاب شده است. زمانی که یک موسیقی متن از دو نیم دوجین آهنگ تشکیل شده باشد به طور حداقل احتمالا نمی توانید زمزمه کردن آهنگ ها را متوقف کنید و بدانید که این کار، بسیار درست است.

Red Dead Redemption 2

۱۰ بازی ویدیویی برتر سال ۲۰۱۸ با بهترین موسیقی متن قسمت دوم

مانند بقیه قسمت های بازی، آهنگ متن بازی PlayStation ۴ Red Dead Redemption 2 نیز بسیار عالی و نمونه کامل بلند پروازی است. آهنگ متن بازی در طول بازی اشکال گوناگونی به خود می گیرد گاهی شاد، گاهی خشن، گاهی غمگنی و گاهی آرامش بخش می شود. بازی و سازنده آن یعنی وودی جکسون لایق بیشترین ستایش ها هستند، و این به آن دلیل است که به خوبی ساخته و عرضه شده است. لحظات اکشن بازی با آهنگ هایی که سرشار از اعتماد به نفس دادن هستند و متشکل از درام و گیتار هستند، و قسمت های افتان و خیزان آن نیز بسیار عالی است و در لحظات درستی اتفاق می افتند.
لحظات محوری بازی با برخی از بهترین موسیقی هایی که تا به حال شنیده ایم همراه شده است، و باعث می شود برای لحظه ای حس کنید یک تیرانداز بی اصاب و بد هستید، شاید برای لحظه ای با آهنگ های غمگین بازی اشک بریزید، و شاید آهنگ بعدی باعث شود به درون خود مراجعه و به آن فکر کنید. بازی پلی استیشن ۴ Red Dead Redemption 2 بازی تیراندازی برای ستارگان است، و همیشه موارد جسورانه و غیر منتظرانه ای را در آن خواهید دید، به خصوص در روایت داستان.

Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom

۱۰ بازی ویدیویی برتر سال ۲۰۱۸ با بهترین موسیقی متن قسمت دوم

اگر بگوییم بازی Ni No Kuni 2 محبوبیتی به اندازه مجموعه های قبلی خود ندارد، منصفانه صحبت کرده ایم، و البته بسیاری معتقدند که بازی های جدید نسبت به بازی های قبلی نواقصی دارند. اما یکی از راه هایی که بازی Ni No Kuni 2 تمامی انتظارات را از آن طریق برآورده کرده است، آهنگ متن بازی است. در حالی که OST بدون تناقضات خاصی نیست، آهنگ های مستقلی وجود دارند که تمام مدتی که بازی می کنید، در ذهن می مانند.، و اکثر آن ها در بازی Ni No Kuni 2 وجود دارد، دنیای بازی بسیار رنگارنگ است، ویژگی های جذابی دارد و از نظر بصری بسیار زیبا است.

CELESTE

۱۰ بازی ویدیویی برتر سال ۲۰۱۸ با بهترین موسیقی متن قسمت دوم

بازی Celeste یکی از بازی هایی است که تمام اجزای آن به حرکت در می آیند تا محتوای یکپارچه و جامعه را به کاربر ارائه دهند. داستان بازی حرکتی و احساسی است، اما همچنین بازی ای است که پلتفرم سرگرم کننده و چالش برانگیزی دارد و به نوعی، موسیقی آن با کل بازی به خوبی تناسب پیدا کرده است. از نظر زمینه آهنگ ها، آن ها به خوبی حرکت کرده و آهنگ های عالی و حذابی را برای زمان هایی که واقعا در حال بازی هستید در اختیار قرار می دهد، آهنگ متن بازی Celeste به طور شگفت انگیزی سازگار شده است. این ویژگی به قدری خوب است که به تنهایی به عنوان یک آلبوم عمل می کند، و به تجربه کلی بازی کمک شایانی می کند.

و در نهایت برنده این مقایسات بازی Red Dead Redemption 2 است.

چه چیزی درباره آهنگ متن بازی Red Dead Redemption 2 که تا به حال بیان نکرده باشیم؟ آهنگ متن بازی از بسیاری جهات موفق شده و بسیار قانع کننده است. مهم نیست که داستان بازی چه حس یا حالتی را نشان می دهد، مهم نیست چه مناظری قرار است به نمایش در آیند، مهم نیست بازی تا چه اندازه سرگرم کننده، شدید یا دارای وضعیت های غم انگیز است، موسیقی بازی Red Dead Redemption 2 به خوبی با محتوای داستان در بهترین راه های ممکن سازگار شده است.
اگر هدف آهنگ متن حفظ ذات اصلی بازی از هر راهی باشد که البته همینطور هم هست پس بازی Red Dead Redemption 2 سزاوار تمامی جیزهایی است که می تواند داشته باشد، زیرا دقیقا چیزی است که همه عاشقش می شوند، و این سازگاری محتوا و متن را بهتر از بسیاری از بازی هایی که تا به حال دیده ایم انجام داده است.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − نه =