۱۰ نکته کلیدی بازی Red Dead Online PS4

بازی Red Dead Online، هرچند با کمی تأخیر وارد بازار های جهانی شد اما نوید بخش نسخه ی جدید بازی  Red Dead Redemption 2 می باشد، که نسخه ی بتای آن به تازگی منتشر شده است. این بازی از به کار بردن بعضی جزئیات کوچک خود داری کرده، اما گزینه های طولانی تر و بیشتری اضافه کرده است. درست مانند بازی چند نفره ی نسخه اصلی آن یعنی Playstation Red Dead Redemption 2، پستی و بلندی های زیادی دارد که شما برای اینکه آن را به درستی آغاز کنید نیاز به یک سری راهنمایی خواهید داشت.

۱. شکار حیوانات برای به دست آوردن پول

بازی Red Dead Online نسبت به مأموریت هایی که انجام می دهید چندان دست و دلباز نیست و در مراحل اولیه بازی فقط چند دلار به شما می دهد. همانند نسخه اصلی بازی، شکار و فروش حیوانات یکی از بهترین و سریع ترین روش ها برای به دست آوردن پول است. تعداد حیوانات در Red Dead Online بیشتر از حد معمول است، در این صورت فرصت های بیشتری خواهید داشت. اجساد حیوانات قابل استفاده نیستند. پس هر آنچه که از آن ها به دست آورده اید را به یک قصاب بفروشید.

۲. سوت زدن

 از آنجایی که در بازی Red Dead Online می توانید احساسات خود را بیان کنید، بدون شک سریع ترین راه برای جلب توجه بازیکنان دیگر، سوت زدن برای آن هاست که با فشردن کلید D اجرا می شود. در نسخه قبلی سوت زدن نشانه ی غیر رسمی و خودمانی بوده است، پس مثل یک آدم بی بند و بار سوت بزنید. همچنین اگر برقراری ارتباط صوتی (voice chat) درون بازی شما را آزرده نمی کند، با استفاده از آن بازیکنان دیگر را به جایی هدایت کنید.

۳. می توانید از طریق منوی pause به سرعت سفر کنید

بسیاری از مأموریت های Red Dead Online یک روز و حتی یک سال طول می کشد تا به پایان برسد. زیرا تمامی مراحل با فاصله ی دور از هم و با وسعت زیاد در سراسر نقشه گسترش یافته اند. برای رسیدن به مقصد خود سوار بر اسب شوید، ممکن است فرصت هایی پیش روی شما قرار گیرد، به راحتی وارد منوی pause شده، بر روی قسمت Online بروید و جایی را انتخاب کنید که بعد از مرگ دوباره از آنجا متولد شوید و به بازی ادامه دهید. نیاز چندانی به استفاده از روش سفر سریع درون بازی نیست.

۴. فرار از مشکلات یا سخت تلاش کردن

اگر شما سه مرتبه کشته شوید امکان فرار کردن خواهید داشت پس فرار کنید و خود را به عنوان نقطه ای قرمز از نقشه ی آنها حذف نمایید. خیال انتقام به سرتان زده است؟ چهار مرتبه کشته شوید سپس می توانید یک درگیری را آغاز کنید، که مانند یک بازی مرگ بی نظیر است. جدا از این ها، در حال حاضر هنوز هیچ راهی برای رفتن به حالت غیر فعال وجود ندارد ، اما اگر شما برای لحظه ای بدون فعالیت بمانید، بازی انجام حملات را برای شما غیر ممکن می کند.

۵. خودتان را برای بدست آوردن طلا اذیت نکنید

در بازی Red Dead Online، طلا واقعاً ارزش تلف کردن زمان شما را ندارد، شما با تکمیل مأموریت ها و بازی در مسابقات چند نفره مقادیر ده تایی تکه های فلزی دریافت می کنید. باید ۱۰۰ تکه ی فلزی به دست آورید تا یک شمش طلا بگیرید. با توجه به اینکه به دست آوردن یک شمش طلا چقدر طول می کشد و در فهرست موجود هیچ چیز گران قیمتی نیست، زمان شما ارزش نگرانی برای بدست آوردن طلای بیشتر ندارد.

۶. تشکیل گروه دهید

در هنگام یافتن یک گروه جدید بازی Red Dead Online احساس زنده بودن می کند. در اصل، گروه شما متشکل از تعدادی از بازیکنان است که به هم ملحق می شوند و شبیه به یک باند کوچک مأموریت ها را با کمک یکدیگر انجام دهند. شما می توانید هر زمان که اراده کنید گروه خود را از طریق منوی سمت چپ به صورت موقت تشکیل دهید، گروهی که به محض خارج شدن لیدر منحل می شود، همچنین می توانید از طریق منوی pause به هر گروهی که به دنبال آن هستید بپیوندید.

۷. قفل کنید، ضربه بزنید

این بازی متعلق به شرکت Rockstar game می باشد، بنابراین اصل قدیمی مربوط به کشتار آسان به همان صورت که پیش از این بوده، باقی می ماند. بر روی هدف مورد نظر خود قفل شوید، به آرامی بر روی ماژول سمت راست جوی استیک ضربه بزنید و سپس ماشه را برای یک هدف مستقیم و دقیق فشار دهید. این کار در مقابل دشمنان کمی سخت تر از زمانی است که حیوانات را هدف قرار می دهیم.

۸. مراقب افتخارات به دست آمده خود باشید

درست مانند نسخه ی تک نفره این بازی، لازم است که در Red Dead Online مراقب افتخارات خود باشید، هرچند گفتن آن آسان تر از انجامش است. به طوری که این افتخارات حتی در زمان دفاع از خودمان، نیز کاهش می یابد. یک متقلب به تمام معنا باشید و تنها مأموریت هایی را که (از جهت اخلاقی مشکوک هستند) به دست آورید. در عوض اگر آدم بهتری باشید مأموریت های سالم تری را کسب خواهید کرد.

۹. طوری غارت کنید که انگار زندگی شما به آن وابسته است

به محض اینکه تیر اندازی شما در طول مأموریت گروهی و یا به صورت رندوم پایان یافت، باید سریعاً اموال اجساد را غارت کنید پیش از آنکه دیگران این کار را بکنند. این راه بقای بهترین ها یا بدترین ها در بازی Red Dead Online است. نگرانی راجع به غارت گر وحشتناک بودن را به بعد موکول کنید

۱۰. به on-call بروید

آیا می خواهید برای مأموریت ها پاداش های بهتری نسبت به چند دلار ابتدای بازی دریافت کنید؟ به منوی سمت چپ خود بروید و گزینه ی رفتن به “on-call” را برای یک مأموریت انتخاب نمایید. این کار به طور خودکار، شما را در صف مأموریتی قرار می دهد. این صف بسیار دورتر از جایی است که باید در آن باشید، بنابراین در حالی که خطر اسپویل شدن داستان ممکن است از اشتیاق شما بکاهد، اما به دست آوردن صد ها دلار نمی تواند موجب دلسردی شما از بازی شود.

کلیدواژه : نکته کلیدی
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − چهارده =