۱۲ نکته مهم درباره بازی Ghost Recon Wildlands

۱. ویژگی ماموریت آزاد در بازی

هیجانی که باید قبل از شروع بازید داشته باشید شنیدن این خبر جذاب است که بازی Ghost Recon Wildlands از سری بازیهای ماموریت آزاد است. در ماموریتهای خود میتوانید گاه از موتورسیکلت ،گاه از هلیکوپتر و گاه از خودروهای جنگی و انواع و اقسام ابزارهای جنگی بینظیر استفاده کنید. حالت کوآپ بسیار جذاب با هم گروهی ها و انتخاب روش ماموریت از نکاتی است که Ubisoft در این بازی توجه ویژه ای به آن داشته است. همچنین ارتقا جزییات بازی در لول ها و اختیارات بیشتر در مراحل بالاتر نیز شامل آپشن های این بازی محسوب میشود.

۲. سنگرگیری ضعیف

نکته هیجان انگیزتر از بازی سنگر گیری های ضعیف بازیست که شما را وا می دارد نهایت دقت عمل را در ماموریتها و مخفیکاریها داشته باشید. بنابرین مجبورید که تا سر حد ممکن شلیک ها را به هدف برسانید و از به کارگیری سلاح هایتان به خوبی استفاده کنید. حتی گاها بخشی از ماموریت بدون هیچ گونه سنگر گیری رخ می دهد و ماموریت راکاملا به خطر می اندازد.

۳. طراحی و گرافیک

طراحی چهره و ظاهر شخصیتی شما در بازی میتواندد بهر بهترین شکل ممکن و کاملا سفارشی سازی شده با جزییات بسیاار متنوع انجام میگیرد. طراحی لباس های گوناگون و جن افزار های جذاب شما را هر لحظه تحریک به ادامه بازی می کند.

۴. موارد قابل انتقاد

از نقص های بازی هم اگر بخواهیم به مواردی اشاره کنیم می توان به گرافیک آن انتقاد کرد. چرا که در برخی قسمت از بازی ها شاهد رد شدن از بین حیوانات و مشکلات فیزیکی و برخی نکات دیگر می باشیم که با این وجود هیجان بازی جای خودش را دارد اما نمیتوان از این نواقص نیز چشم پوشی کرد. همچنین گرافیک در فیزیک بازی بسیار حساس تر از آن چیزی هست که فکرش را می کنید. مثلا در هنگام استفاده از موتور سیکلت با کوچک ترین برخورد از روی موتور پرت می شوید. پس باید از دقت عمل بالایی برخوردار باشید.

۵. نوع ماموریت ها

ماموریت های فردی در کنار ماموریت های گروهی به شما محول می شود که دراین بین باید از همکاری کردن کامپیوتر ها و سرقت فانتوم ها و نجات و پیوستن به هم گروهی ها پیش بروید.

۶. ملودی در بازی

کیفیت پخش موسیقی و تغییر به موقع درماموریت ها در این بازی بسیار لذت بحش است و در عین حال تا حدودی از تکرار کردن ملودی ها پرهیز شده است.

۷. دسته بندی دشمن

درباره شخصت ها و مراحل و افرادی که قرار است با آن ها بجنگید باید بدانید که شما میان سه گروه قرار گرفته اید. گروه اول که سانتابلانکا است که قرار است با شما بسیار بی رحمانه و وحشتناک بجنگد. گروه دوم ارتش لژیون بولیوی که تنها به قدرت فکر می کنند و کروه دیگر کاتاریس ۲۶ یا همان شورسیان محلی هستند.

۸. انتخاب آزاد کاراکتر در نوع ماموریت

با اینکه برخلاف نسخه پیشین گوست ریکان دیگر نمیتوانید دشمنان را یک به یک مارک کنید و به هم گروهی ها دستور شلیک بدهید اما می توانید روش ماموریت را انتخاب کنید که مستقیم به سمت هدف یروید و همه را از میان بردارید و یا یک به یک با آن ها بجنگید. همچنین با در نظر کرفتن محدودیت های سینک شات های نیم دقیقه ای مامویت ها را طولانی ترکرده اند تا بتوانیم از راه حل های مختلفی نیز استفاده کرد.

۹. پیشرفت گروهی

پیشرفت گروهی در این بازی هم بسیار جذاب و همه پیچیدگی ها و سردرگمی های خاص خودش را دارد. شما می توانید در بازی با ۴ نفر از دوستانتان همراه باشید و روی انجام ماموریت خود زوم کنید اما با توجه به خاموش بودن میکروفون ها پیدا کردن یکدیگر کار ساده ای نیست و این قضیه می تواند بسار گیج کننده باشد. پس علاوه بر ۳ هوش مصنوعی که بازی در اختیار شما قرار میدهد بایدد حواستان به دوستانتان نیز باشد.

۱۰. برخی نکات ظریف در میدان نبرد

کلاه کاسک هایی که بر سر دشمن میبینید میتواند جلوی ضربه اول شما را یگیرد و از هم پاشیده شود و با ضربه دوم می توانید آن ها را بکشید. این کلاه ها طوری طراحی شده اند که با یک ضربه نتوانید صاحب آن را بکشید.

در صورت مشاهده شما توسط دشمن سریعا باید او را بکشید وگرنه یا شما را می کشد و یا سریعا آژیر خطر را میزند پس اگر آژیر زد سریعا پناهگاه خود را ترک کنید.
از کلید CTRL در هنگام نفوز به قرارگاه ها و یا برداشتن چیزی استفاده کنید.

۱۱. دقت عمل در بازی

انجام حرکت صحیح در هنگام مقابله شدن با شرایط مختلف در بازی باید صورت گیرد. مثلا اگر هلیکوپتری از بالای سر شما عبور کرد و یا سربازی سر خود را به شمت شما چرخاند و تک تیراندازی به سمت شما چراغ انخت باید حتما به حالت درازکش حرکت کنید.

۱۲. توجه به علایم

در هر مرحله و بخش های مختلف بازیی علامت های مختلفی را مشاهده خواهید کرد. اما بدانید که این علامت ها بی مفهوم نیستند و شما را به امتیازات خاصی می رساند مثل استفاده از بی سیم جهت هماهنگی و درخواست پشتیبانی.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − چهارده =