۳۰ ترفند کنسول بازی پلی استیشن ۴ اسلیم و پرو PlayStation Slim And PRO 30 Tips And Tricks قسمت چهارم

۳۰ ترفند کنسول بازی پلی استیشن ۴ اسلیم و پرو PlayStation Slim And PRO 30 Tips And Tricks قسمت چهارم

.

۳۰ ترفند کنسول بازی پلی استیشن ۴ اسلیم و پرو PlayStation Slim And PRO 30 Tips And Tricks قسمت چهارم

۳۰ نکته و ترفند کنسول های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۴ پرو (قسمت چهارم)

  1. از PS Plus بیشترین استفاده را کنید

اگر می خواهید به صورت آنلاین در پلی استیشن ۴ بازی کنید، PS Plus ضروری است اما خوشبختانه با قیمت بسیار مناسب ۳۹٫۹۹ پوند (۴۹٫۹۹ دلار) عرضه می شود. هر ماه حداقل دو بازی برای کنسول های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ویتا عرضه می شود و همیشه تخفیف های بسیاری برای بازی های جدید وجود دارد.
بازی های جدید اولین چهارشنبه ماه (سه شنبه در امریکای شمالی) عرضه می شوند و تا اولین چهارشنبه ماه بعد رایگان است، پس مطمئن شوید که در همان زمان بازی ها را چک کنید. خوشبختانه، گزینه “اضافه شدن به لیست” نیز وجود دارد، و نیازی نیست هارد HDD PlayStation ۴ را پر کنید تا آخرین عناوین را داشته باشید. فقط مطمئن شوید که آن ها را به لیست اضافه کرده اید، زیرا به راحتی ممکن است از یاد ببرید.
با این کار بازی ها تا زمانی که اشتراک آن ها را دارید، در اختیار شما خواهند بود. علاوه بر ۱۰ گیگابایت حافظه ذخیره سازی آنلاین برای بازی های ذخیره شده، PS Plus نیز به شما اجازه دستیابی به Share Play را می دهد، جایی که می توانید کاری کنید دوستانتان بدون اینکه بازی ها را داشته باشند، به طور آنلاین بازی کنند.

۳۰ ترفند کنسول بازی پلی استیشن ۴ اسلیم و پرو PlayStation Slim And PRO 30 Tips And Tricks قسمت چهارم

  1. از جوامع (Community) خود بیشترین استفاده را کنید.

اتصال پلی استیشن ۴ به فیسبوک راهی عالی برای وارد کردن عکس پروفایل و اطمینان از این موضوع است که به راحتی و بدون نیاز به کارهای زیاد، همه چیز را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. این همچنین بدین معناست که اگر درخواست های خاصی از دوستان PSN را قبول کنید، اسم واقعی شما می تواند در دنیا آشکار شود.
بعلاوه، صفحه تنظیمات فیسبوک به شما این اجازه را می دهد که اطمینان پیدا کنید که قرار نیست دوستانتان را با یک جام اسپم کنید، و می توانید به راحتی افرادی که می توانند فعالیت های شما را ببینند، شخصی سازی کنید. ویژگی جدید نیز به این معناست که می توانید دوستان PSN خود را در یک گروه وارد کنید. در این صورت می توانید بدانید هر یک از آن ها دقیقا کجا هستند و می توانید با آن ها گفتگو کنید. حتی می توانید آواتار تیم خودتان را تنظیم کنید که به راحتی توسط دوستانتان قابل دسترسی باشد. اگر دوستان زیادی در فیسبوک ندارید که با آن ها بازی کنید، نگران نباشید.
جوامع و رویدادها از صفحه اصلی قابل دسترسی هستند، و روشی عالی برای ورود به جوامع مختلف بدون شناختن افراد دیگر در زندگی واقعی است. جوامع جاهایی هستند که می توانید بازیکنانی که ذکر شد را ملاقات کنید، افرادی که همان بازی هایی را می کنند که شما انجام می دهید. زمانی که عضو یک جامعه شدید، میتوانید ببینید بقیه بازیکنان چه می کنند، می توانید روی دیوار جامعه متن بنویسید یا نکات و ترفندهای بازی خود را به اشتراک بگذارید. زمانی که برنامه رویداد را دانلود کردید، می توانید طیف وسیعی از چالش ها و مسابقات در حال اجرا را مشاهده کنید، و به رقابت بپردازید.
حتی گزینه ای برای تنظیم پلی استیشن ۴ وجود دارد که هنگام شروع رویداد روشن شده و به شما یادآوری کند که باید در این رویداد شرکت کنید. ایجاد یک رویداد هم بسیار آسان است، کافی است “Create Event” را انتخاب کرده و سپس می توانید دعوت نامه های شخصی سازی شده ای ایجاد کنید که به بیرون فرستاده می شوند و افرادی از لیست دوستانتان را انتخاب می کنند. می توانید روز و زمان مشخصی را انتخاب کنید که دعوتنامه ها منتشر شوند، و کسانی که آن دعوتنامه ها را بپذیرند به طور خودکار در زمان مشخص شده وارد می شوند. همچنین می توانید این رویدادها را در جامعه گسترده تر پلی استیشن به اشتراک بپذارید، و جلسات رویداد روی دیوار جهانی جامعه پست خواهد شد.

۳۰ ترفند کنسول بازی پلی استیشن ۴ اسلیم و پرو PlayStation Slim And PRO 30 Tips And Tricks قسمت چهارم

  1. تنظیمات قدرت خود را بهبود بخشید

در حالت استراحت که توسط نور نارنجی رنگ نشان داده می شود پلی استیشن ۴ شما می تواند به راحتی به روز رسانی بازی ها را دانلود کند و یا به طور مفید، دوال شاک ها را شارژ کند. مطمئن شوید که “supply power from USB ports” را در تنظیمات ذخیره انرژی انتخاب کرده اید و در این صورت پس از یک ساعت بازی نباید آبمیوه مورد علاقه تان که موقع بازی می نوشید، تمام شود. قرار دادن پلی استیشن ۴ در حالت استراحت شما را قادر می کند تا تمام بازی های مورد علاقتان را با آخرین پچ ها و بهبودها به روز کنید.
البته این تنظیمات به طور خودکار انجام نشده، پس طبق دستورالعمل عمل کنید : Setting > System < Automatic Downloads و سپس کادر به روز رسانی آپدیت هر زمان که در دسترس است را تیک بزنید. اگر از آن دسته افرادی هستید که پس از مدتی که از تماشای تلویزیون می گذرد، جلوی تلویزیون خوابشان می برد، می توانید پلی استیشن ۴ خود را طوری تنظیم کنید که پس از مدتی خاموش شود. تمامی این تنظیمات در منوی تنظیمات انرژی در دسترس قرار گرفته است.
همچنین باید این واقعیت را در ذهن داشته باشید که دوال شاک از سوکت میکرو یو اس بی استفاده می کند. این بدان معناست که می توانید با استفاده از شارژر گوشی، دوال شاک خود را شارژ کنید و نیازی نیست کابل بلندی را از کنسول به دوال شاک متصل کنید. دیگر نیازی نیست لبه مبل بنشینید تا طول کابل کافی باشد و یا حتی بدتر، مجبور نیستید روی زمین بنشینید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − دوازده =