۵ بازی برتر دنیای بازی های فانتزی

5 بازی برتر دنیای بازی های فانتزی

یکی از دلایل اینکه شما بازی می کنید (به خصوص اگر از طرفداران بازی های RPG هستید) این است که این بازی ها شامل فرار به سمت دنیای فانتزی است. ما عاشق فرار کردن به مکان های جادویی و عجیب و غریبی هستیم که در واقعیت نمی توانیم آن ها را تجربه کنیم. این دنیا ها به ما حس ماجراجویی و آزادی برای کشف حوزه هایی را می دهد که فقط رویای آن را در ذهن داریم.

البته، برخی از این دنیاهای فانتزی بهتر از بقیه کارشان را انجام می دهند. به همین دلیل است که در ادامه این مقاله قصد معرفی ۵ بازی از بهترین و نفس گیر ترین بازی ها را معرفی کنیم. البته توجه کنید که این لیست کاملا اختیاری است و انتخاب های ما ممکن است با انتخاب های شما متفاوت باشد. با این همه، اجازه دهید ۵ بازی از بهترین بازی های دنیای فانتزی را معرفی کنیم.

بازی The Pokémon World (Pokémon)

می توانیم استدلال کنیم که سادگی و دققی واقعیت بازی دنیای پوکمن است که به این بازی زیبایی داده است. قرار نیست که همه دنیاهای فانتزی کاملا خارجی باشند تا زیبا به نظر برسند تنها لازم است که احساس شگفتی و تعجب را در ما ایجاد کنند. در نتیجه اکثر مردم بدان دلیل طرفدار بازی پوکمن هستند که هم دنیای واقعی را به ما یادآوری می کند و هم نمی کند. این باعث می شود که فکر کنیم، اگر پوکمن در دنیای واقعی وجود داشت، چگونه بود. شهرهای کوچک و بزرگ، کوه ها و اقیانوس ها، جنگل ها و غارها ما را وارد دنیایی می کند که آرزو می کنیم وجود داشت، در نتیجه باعث می شود فکر کنیم این بازی زیبا و جادویی است.

5 بازی برتر دنیای بازی های فانتزی

بازی Spira (Final Fantasy X)

بازی پلی استیشن Final Fantasy X دنیای بازی ویدیویی و جایی که یک دنیای فانتزی جالب و شگفت انگیز می تواند شبیه آن باشد، را به ما نشان می دهد. در این زمان این بازی از روش های مختلفی تغییرات اساسی در ژانر RPG بازی ها بوجود آورد که طراحی جهان و گرافیک از همه مهم تر بودند. دنیای بازی Spira شامل جزئیاتی از آسیای جنوبی بود و لمسی غریزی ای را به منظور بدست آوردن دنیای سه بعدی گرمسیری اضافه کرد و در نتیجه ساعت ها لذت را برای طرفداران خود به ارمغان آورد. در حالی که اکثر دنیاهای Final Fantasy را می توان در لیست قرار داد، اما بازی Spira این کار را بدلیل تنظیم زیبایی استاندارد برای بازی های RPG انجام داد.

5 بازی برتر دنیای بازی های فانتزی
بازی Spira (Final Fantasy X)

بازی Nippon (Okami)

در حالی که بسیاری از دنیاهای فانتزی مدرن به دلیل طراحی گرافیکی تکنولوژی پیشرفته شان مشهور هستند، بازی Okami روند متفاوتی را در پیش گرفت. این بازی روند گرافیکی چشمگیری را برای سبک هنری جذاب و منحصر به فرد در پیش گرفت. کل جهان بازی Nippon شکل نقاشی ژاپنی یک مدرسه قدیمی را دارد، وبه نظر می رسد شخصیت های آن با دست کشیده شده اند. سبک هنری بخش عمده و اصلی در مکانیک بازی را داراست. این زیبایی ها باعث شده بازی Nippon طرفداران بسیاری داشته باشد.

5 بازی برتر دنیای بازی های فانتزی
بازی Nippon (Okami)

بازی Alrest (Xenoblade Chronicles 2)

بازی Xenoblade Chronicle 2 نیز مانند چند بازی دیگر ثابت کرده که پلتفرم نینتدو سوییچ می تواند بازی عظیمی را به سبک دنیای باز ارائه دهد. برای افرادی که این بازی را انجام نداده اند باید بگوییم که بازی Alerest شامل دریای ابری بی پایان است که پر از موجودات غول پیکر به نام تیتان است. این تیتان ها بسیار بزرگ هستند و می توانند کل اکوسیستم را اشغال کنند. هر تیتان منحصر به فرد است. یکی از آن ها از جنگل های سرسبز تشکیل شده، در حالی که دیگری مناطق بی نظیری را نشان می دهد. ویژگی ها بصری گوناگون و لذت بخش، مفهوم عجیب این دنیا را به زندگی آورده اند.

5 بازی برتر دنیای بازی های فانتزی
بازی Alrest (Xenoblade Chronicles 2)

بازی Playstation Game Hyrule (The Legend of Zelda: Breath of the Wild)

این بازی شاید بازی یک قرن باشد. بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild ایده دنیای باز را تغییر داده است. این بازی دارای دنیای کلاسیک و مشهور Hyrule است و آن را به پادشاهی غول پیکر و پر از ماجراجویی و اکتشاف تبدیل کرده است. نه تنها این، بلکه Hyrule جدید، زیبایی را در ظرافت نشان داده است.
شهرها و روستاهای زیادی در این دنیای جنگ زده وجود ندارد، در نتیجه توسعه دهندگان باید از آرامش طبیعت استفاده کنند تا Hyrule را زنده نگه دارند. مایل ها کوه و جنگل باعث شده حس آرامش در این بازی بوجود بیاید، و در عین حال اندیشه ای ایجاد می شود که چیزهای ناشناخته ی بسیاری برای کشف وجود دارد. چه از این بازی لذت ببرید و چه نبرید (که اکثر شما احتمالا لذت می برید)، نمی توانید بگویید که این بازی، دنیایی را بوجود آورده که در هیچ بازی دیگری ندیده بودیم.

5 بازی برتر دنیای بازی های فانتزی
بازی Game Hyrule (The Legend of Zelda: Breath of the Wild)
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − پنج =