بازی Metro 2033 Wars برای گوشی‌های اندروید و iOS عرضه شد

بازی Metro 2033 Wars

هنگامی که شما اندکی زمان می گذارید و وقتتان را صرف می کنید یاد خواهید گرفت که در بازی Metro 2033 Wars همه چیز وجود دارد، این موضوع بسیار ساده می باشد.

بازی Metro 2033 Wars
بازی Metro 2033 Wars

بازی Metro 2033 Wars برای گوشی‌های اندروید و iOS عرضه شد

نگاهی به بخش جدید «آوردگاه» بازی ایرانی هشت خوان این گیم برای استفاده ی کاربران تلفن های همراه ساخته شده، ژانر اکشن ندارد و دارای ژانری استراتژیک می باشد که بسیار دلنشین واقع شد و توجه اکثر افراد را به خودش جلب کرد.
مترو ۲۰۳۳ بر پایه رمانی می باشد که توسط نویسنده روسی دیمیتری گلوخوفسکی به رشته ی تحریر در آمده، شرایط بازی به این صورت می باشد که شهر مسکو در شرایطی مانند اخرالزمان گیر کرده است و مردم فقط تلاش می کنند زنده بمانند و هدف دیگری ندارند.
بازی در جهانی می باشد که در آن یک جنگ هسته ای مسکو را مجبور به زندگی در ایستگاه های قطار زیرزمینی کرد که در زیر شهر فرورفته بود، این شرایط رژیمی با تمام امکانات برای بازی می باشد.
ظاهراً توسعه دهندگان بازی های ۴A اظهار داشتند که یک گیم با حالت تیر اندازی اول شخص را می سازند و در سال ۲۰۱۰ با ارائه بازی در Xbox 360 و رایانه های شخصی آن گیم را ثبت می کنند. این بازی با دنباله ای به نام مترو لست لایت دنبال شد و ما کاملاً اطمینان داریم که شاهد بازی های بیشتری در آن سری خاص خواهیم بود.
توسعه دهنده ی روسی DaSuppa و ناشر TapStar Interactive به نظر می رسد از کتاب برای ایده بازی دور شده اند، شاید بدانید که مبارزه برای منابع و نقشه های پر از گره می تواند یک بازی استراتژیک خوب را بسازد.
این به این معنی نیست که بازی Metro 2033 Wars جنگ ساده ای می باشد. برعکس، در اوایل جنگ شروع به پرتاب توپ های سریع به طرف شما می کند، و این کار شلوغی به شما یاد می دهد روش خود را پیدا کنید که به احتمال زیاد شما در جریان بازی آن را درک می کنید.
به طور کلی این گیم نسبت به گیم های استراتژیک مشابه کمتر حالت نگرانی و استرس را برای شما ایجاد می کند. اساساً، شما در حین گیم شروع به کنترل یک ایستگاه کوچک، خارج از راه در یک نقشه بسیار بزرگ می کنید و با هدفی گسترده خود را برای زنده ماندن و رشد در جناح های رقیب آماده می کنید.
شما می خواهید بسیاری از ایستگاه ها را تسخیر کنید و با ایجاد کردن آب و برق و حفظ تغذیه ی مقوی و سربازهای مسلح به هدفتان برسید. و همچنین سعی می کنید به اعضای جدیدی را استخدام کنید.
شما می خواهید تمام این کارها را انجام دهید بدون آن که ذره ای از همسایه های خود خسته شده باشید و هدفتان این می باشد که حاضر باشید تا موقعی که بخواهید آنها را بکشید. دیپلماسی فقط در دو طعم در بازی Metro 2033 Wars می آید. شما می توانید جناح های دیگر را به حفظ صلح و یا می توانید جنگ را اعلام کنید. و این کار به سختی کار سازمان ملل می باشد!!!!
میدان جنگ یک شبکه می باشد شما با تیم خود در یک طرف و نیرو مخالف در سمت دیگر. هنگامی که نوبت آنها به پایان می رسد، هر یک از شخصیت های شما می توانند یکی از حرکت های خود را انجام دهند.
حرکت های انتخابی سبب می شود کاراکترهای تیم شما رشد کنند، هر شخصی که در نبرد حضور دارد با تجربه و سطح انرژی بالای خود با آن ها روبرو می شود، بنابراین یک انگیزه قوی برای تشخیص بهترین استراتژی جهت برنده شدن وجود دارد.
به هر حال شما می بایستی عملکرد ذخیره را انجام دهید. این موضوع برای شما ساخنه شده تا به راحتی بتوانید افراد بیشتری را برای تیم خود بیفزایید، به این نکته دقت کنید که با از دست دادن تعدادی از اعضای کلیدی گروه خود به راحتی می توانید در موقعیتی قرار بگیرید که خیلی سخت می توانید از آن خارج شوید.
به خاطر بسپارید که اشتباهاتی مانند ایستادن و دفاع ضعیف از ایستگاه ها می تواند خطرات ناگواری داشته باشد. توجه جدی به تولید منابع را داشته باشید تا اتفاقات نا گواری در داخل و یا خارج از جنگ اتفاق نیفتد. احتمالاً متوجه شده اید که این یکی از آن بازی هایی می باشد که باید چندین بار آن را، از اول شروع کنید.
این بازی یک نوع آموزش را ارائه می دهد، اما آن را در سرعت بیش از حد بالایی به سمع و نظر شما می رساند و مهم ترین توضیحی که به شما می دهد این می باشد که چگونه در شرایط بحرانی زنده بمانید.
هنگامی که شما گیم را آغاز می کنید اتاق تنفس کوچک جهت راه اندازی بازی به شما می دهند و فقط هنگامی که چکش می افتد بازی سخت می شود. حتی در شیوه های کوچک بازی Metro 2033 Wars می تواند برای بازیکن شروع ناپذیر باشد.
برای آنچه که با ضربه زدن بر روی نماد آن توانایی دیدن آن را در نبرد داشته باشید. فقط می بایست با فشار دادن طولانی مدت روی شخصیت آن نماد مورد نظرتان را ببینید. با این حال، این موضوع چیزی می باشد که در مورد همه چیز روشن و واضح نیست. در حالی که توسعه دهندگان سعی می کنند تا شما را به آنچه که احتیاج دارید با انجام دادن مأموریت های سبک به دست آورید.
آسان نیست که بدانید چگونه تا حدی برخی از مرحله ها را تکمیل کنید تا هنگامی که وارد قطعنامه نشوید. این ها مشکلاتی هستند که عمدتاً از بین می روند، هنگامی که شما از بازی خارج می شوید بازی Metro 2033 Wars تأثیر بزرگی را بر روی شما ایجاد نمی کند.
جنگ ها در حالت شایسته به نمایش در می آیند، اگر سخت و متحرک، ۳D، و نقشه مترو دقیقاً درست می باشد. جلوه های موسیقی و صوتی به طور کلی کمی پراکنده و فراموش نشدنی هستند، اما آن ها نقش خود را ایفا می کنند. در این گیم هم منحنی یادگیری در ارتباط با رابط کاربر وجود دارد و این منحنی یکی از عالی ترین تنظیم های پس زمینه در ارتباط با گیم های استراتژیک می باشد.
هنگامی که شما اندکی زمان می گذارید و وقتتان را صرف می کنید یاد خواهید گرفت که در بازی Metro 2033 Wars همه چیز وجود دارد، این موضوع بسیار ساده می باشد که در گیم به حرکت در می آید و به اندازه ی کافی برای شما نتیجه بخش می باشد.
بسیاری از بازی هایی که در این ژانر هستند از یک سیستم گره ای با تعدادی از مکان های خاص استفاده می کنند که از طریق جاده های تک پیوندی و غیره متصل می شوند، اما در اینجا موضوع بسیار حساس می باشد و به آن طریق طراحی نشده و کاربران هم از آن شیوه استفاده نمی کنند چون هیجان بازی را پایین می آورد نیازهای گیمر ها را بر آورده نمی کند اگر به شکل مسیرهای تک پیوندی ارائه شده باشد.
اگر شما تا به حال از بازی Metro 2033 Wars استفاده نکرده اید احتمالاً از Metro 2033 لذت خواهید برد: جنگ به اندازه کافی جذاب می باشد!!! پیچیدگی اولیه ماسک یک بازی می باشد که تقریباً به همان اندازه عمیق نیست که سعی دارد گیم را پیچیده نشان بدهد، اما لذت زیادی در کار کردن از ایستگاه به ایستگاه به دست می آورید.
جانبازان این ژانر ممکن است گزینه های دشواری را پیدا کنند و AI ضعیف را به عنوان نکته مورد توجه قرار دهند، در حالی که تازه واردان احتمالاً به دیوار نزدیک می شوند. اگر چه می توانید سردرگمی اولیه را تحمل کنید، با این حال، Metro 2033: Wars برخی از شگفتی های لذت بخش را به اشتراک می گذارد و بر خلاف اغلب شگفتی هایی که در مترو پیدا می کنید، این موارد بیشتر خوشایند می باشد.
در آخر لازم می باشد این نکته را ذکر کنم که بازی نام برده شده برای تلفن های همراه ارائه شده و به این معنا می باشد که شما به راحتی هرچه تمام تر می توانید بازی را دانلود کنید در فروشگاه های اینترنتی مخصوص اندروید و آیفون و سپس به آسانی نصب کنید و یک بازی استراتژیک را تجربه کنید که روی صفحه ی موبایلتان به نمایش در می آید.

بازی Metro 2033 Wars
بازی Metro 2033 Wars

این موقعیت عالی می باشد که شما بجز بازی هایی که در ژانر اکشن هستند یک بازی را تجربه کنید که موقعیتی متفاوت دارد و در ابتدا شما را گیج می کند اما در اواسط بازی متوجه خواهید شد که در عین پیچیدگی خیلی ساده و جذاب می باشد و جز گیم هایی می شود که سال های سال آن را در تلفن همراهتان ذخیره می کنید و هیچ وقت به فکر حذف کردنش نمی افتید حتی اگر فضای کافی برای ذخیره سازی سایر داده های داخل موبایلتان را نداشته باشید.
این بازی برای کسانی ارائه شده که به گیم های این سبک علاقه دارند ولی هیچ وقت نسخه ی موبایلی آن را پیدا نکرده اند و حوصله ی بازی کردن با پلی استیشن ندارند و به دنبال این موضوع هستند که به راحتی و در هر مکانی بتوانند بدون درد سر گیم مورد علاقه شان را پلی کنند و لذت ببرند.
علاوه بر مقوله ی بازی شما با پلی کردن این گیم شرایطی مشابه کتاب خواندن را دارید چون این بازی از روی رمانی معروف طراحی شده در واقع بازی مساوی می شود با خواندن کتاب برای شما و هیچ چیزی جذاب تر از این نمی باشد که این دو در کنار یکدیگر قرار بگیرند و با هم آمیخته شوند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − سیزده =