۱۰ بازی فوق العاده برای کریسمس ۲۰۲۱

در حالی ‌که کل برنامه‌های تلویزیونی طی هفته آینده یا بیشتر مملو از برنامه‌های مربوط به کریسمس هستند، ممکن است فکر کنید که دنیای بازی کریسمس ۲۰۲۱ از این حس دور مانده است. اگر بدانید باید کدام بازی‌ها را انتخاب کنید، بازی‌هایی با مضمون کریسمس و محیط‌های کریسمسی را پیدا می‌کنید که منتظر شما هستند تا با دستانی با دستکش‌های پشمی آن‌ها را تجربه کنید. ما در این مقاله ۱۰ بازی کریسمسی با بسته‌های محتوای قابل دانلود را برایتان مرتب کرده ‌ایم. پس لباس کریسمسی خود را بپوشید، یک لیوان شربت بخورید و شروع کنید.

۱- بازی Dead or Alive 6

هیچ‌ چیزی به ‌خوبی دو شخصیت با سینه‌های ستبر که لباس‌های مختلف بابانوئل پوشیده ‌اند و در حال مبارزه تا پای مرگ هستند، کریسمس را نشان نمی‌دهد. به همین دلیل، Dead or Alive 6 یکی از بازی‌های محبوب کریسمسی است که می‌توانید تهیه کنید.

اگر مشکلی با پرداخت هزینه ندارید، تقریباً هر شخصیت این بازی یک یا دو دست لباس مرسوم این جشن را برای مبارزه دارند و همین باعث می‌شود روح کریسمسی وارد بازی شود. پس خانواده را جمع کنید و به آن‌ها هم نشان دهید که کریسمس امسال بازی Dead or Alive 6 چه شگفتی‌هایی با خود به همراه دارد. قطعاً اشک آن‌ها هم درمی‌آورید. البته شاید دلیل محکمی برای این کار نباشد.

۲- بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

می‌خواهید بدانید بدترین چیز درباره یک ابرقهرمان چیست؟ اینکه در کریسمس تعطیل نباشد. درست است. جرم افرادی که می‌خواهند مبارزه کنند یک ‌لحظه هم متوقف نمی‌شود. خب، مگر اینکه بخواهند با کسانی که قسم خورده ‌اند از مردم محافظت کنند، روبرو شوند.

همچنین کریسمس پس زمینه بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales است. اگر تاکنون دلتان خواسته در یک بازی جنگی باشید و در عین حال در خیابان‌های پوشیده از برف و مردم به خرید بپردازید، این بازی مناسب شما است. همچنین از برخی فستیوال‌های فامیلی هم لذت خواهید برد. اگرچه یک یا دو ابر شرور وجود دارد که ممکن است مانع شما شوند و باید نابودشان کنید.

۳- بازی Steep

این روزها به ندرت در کریسمس برف می‌بارد. تغییرات آب و هوایی با تغییر فصل‌ها در ارتباط است و ما را به سرنوشت نزدیک می‌کند. اگر هنوز تمام وسایل مربوط به کریسمس را خریداری نکردید، پس بازی Steep هم باید در فهرستتان قرار بگیرد.

در بازی Steep، تا جایی که چشم کار می‌کند برف و یخ وجود دارد. درختان صنوبر هنگام عبور شما بهم ‌خورده و صدا می‌دهند و گویی از شما می‌خواهند با چند شیء براق و تزئینی آن‌ها را تزئین کنید. همچنین چند آدم ‌برفی فحاش نیز با کلاه سانتا در اطراف کمین کرده‌ اند. واقعاً هیچ بازی دیگری نمی‌توانید پیدا کنید که بیشتر از این بازی خود را با جشن کریسمس وفق داده باشد.

۴- بازی Dead Rising 4

به یاد می‌آورید که قبلاً ویژه ‌برنامه‌های کریسمسی خیلی عالی بودند؟ آن‌ها دیگر مانند قبل نیستند، درست است؟ Walking Dead Christmas را تصور کنید که در آن Negan و Rick سردشان شده است و کادوهایی را به هم می‌دهند و کمی استرس دارند. البته، بعد از خوردن چند نوشیدنی گرم می‌شوند. همین منجر به مرگ وحشیانه چند شخصیت می‌شود که در همین قسمت ظاهر شده بودند. سرگرم‌ کننده است؟ بله، خب این اتفاق دیگر نمی‌افتد.

آنچه اتفاق می‌افتد Dead Rising 4 است. که به شما اجازه می‌دهد به ‌عنوان یک عکاس روزنامه‌نگار به نام Frank West در مسیرتان به سمت این جشن فصلی کشت و کشتار کنید. شاید این نزدیک‌ترین چیز به Walking Dead Christmas باشد که قرار است به دست آوریم. فکر کنم می‌توانیم با آن زندگی کنیم.

۵- بازی Saints Row 4

این داستانی نیست که معمولاً بشنوید. چگونه یک باند خیابانی مسلح توانسته ‌اند کریسمس را نجات دهند و خوبی را برای مردم به ارمغان بیاورند؟ با داستان How the Saints Saved Christmas برای Saints Row 4 عالی، خیالتان راحت می‌شود.

در این بازی باید The Boss را با تشویق جشن در تلاش برای اینکه به آن‌ها انگیزه دهید تا از تنبلی دست بکشند و Santa Claus را نجات دهند، پر کنید. How the Saints Saved Christmas به اندازه کافی شما را خواهد خنداند. شاید Alcohol بهترین وسیله برای شرط‌ بندی باشد.

۶- بازی Batman: Arkham City

اگر از آن دسته افرادی هستید که Die Hard را به خاطر اینکه در محیط کریسمسی اتفاق می‌افتد و بسیار جذاب است، بهترین فیلم کریسمس می‌دانید، پس بی‌شک Batman: Arkham City بازی کریسمسی مورد علاقه شما در این فصل خواهد بود.

حداقل Batman: Arkham City تا جایی که می‌دانیم کمی کریسمسی است. منظورمان این است که در این بازی کادوها و تزئیناتی وجود دارند و Batman همیشه آماده است که مشت محکمی به یک یا دو پسر بد بزند. تصور می‌کنیم حتی Joker را هم به ‌عنوان عضوی از خانواده ناجور و گسترده خواهید دید و باید او را هم تحمل کنید.

۷- بازی Street Fighter V

بازی کریسمس 2021

اگر Dead or Alive 6 برایتان کمی نامناسب است پس خوشحال باشید. چون می‌توانید با بازی‌های دیگر کریسمسی مانند Street Fighter V سرگرم شوید. اگر هزینه کردن برایتان اهمیتی ندارد، باید بدانید که شش شخصیت در این بازی دارای لباس‌های کریسمسی هستند و مرحله جشن هم در بازی وجود دارد، که با یک درخت کریسمسی عالی کامل می‌شود. اگر بچه دارید، اجازه ندهید Zangief را با لباس بابانوئل ببیند. شاید تا یک عمر بترسد.

۸- بازی Plants vs Zombies: Battle for Neighborville

بازی کریسمس 2021

اینکه بیشتر سال را درگیر جنگ باشید، شاید باعث شود فکر کنید گیاهان دیگر قصد دارند تلاش مبارزه و جنگ را برای زمستان کنار بگذارند و از چنگال‌های یخ‌زده خود پناه بگیرند. آن‌ها از همین حالا هم مرده حساب می‌شوند. بعید است که زامبی‌ها شانس دوباره‌ای به آن‌ها بدهند، اما حداقل چیزی در دسترس است که تنوعی به بازی بدهد.

محتوای جشنی Plants vs Zombies: Battle for Neighborville به شما امکان دسترسی به تجهیزات کریسمسی و موارد دیگری را می‌دهد. این محتوا به شما اجازه می‌دهد به سبک تعطیلات فصلی مبارزه کنید. البته این‌ها سخاوتمندانه‌ترین پیشنهادات نیستند، اما بهتر از هیچ ‌چیز هستند، درست است؟

۹- بازی Hitman

بازی کریسمس 2021

Agent 47 شاید آخرین فرد روی زمین باشد که انتظار دارید به کریسمس اهمیت ندهد. قسمت پاداش جشن به تازگی برای بازی منتشر شده و نشان می‌دهد که ممکن است پس از این همه کش ‌و قوس او هم کمی روحیه لطیف داشته باشد. به قاتل طاس مورد علاقه خود وظیفه نابود کردن دو دزد شروری را داده ‌ایم که به نمایش مد در پاریس حمله کرده ‌اند. قسمت پاداش Holiday Hoarders به این منطقه حال و هوای جالبی داده است. برف روی زمین نشسته است. تکه‌های تزئینی کریسمی را همه‌جا می‌بینید و حتی کادوهایی که Agent 47 می‌تواند آن‌ها را غارت کنده و از آن‌ها استفاده کند هم وجود دارند. حتی آیسینگ روی کیک هم همان لباس بابانوئلی است که با تکمیل چالش Secret Santa برای Agent 47 باز می‌کنید. هو هو هو منتظریم!

۱۰- بازی The Escapists

بازی کریسمس 2021

معمولاً این بازی‌ها مضمون فرار غیرقانونی از زندان را دارند. محتوای Santa’s Sweatshop بازی The Escapists ممکن است باعث شود راه برگشت زندانیان به زندگی راحت باز شود. پس از گذراندن ۲۰ سال از زندگی و کار زیر نظر مرد عجیبی به نام Santa Claus با شرایط بد و حقوق بدتر، Santa’s Sweatshop شما را در موقعیت پیشنهاد برای یافتن راه فرار و برگشتن به خانه قرار می‌دهد. فرقی نمی‌کند کجا باشید. در هر صورت، با محتوای کریسمسی بازی که شامل موسیقی‌های جشن است، قطعاً به سمت روح کریسمسی سوق خواهید یافت، به خصوص که همه چیز رایگان است!

 

منبع: Gamespew

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − سه =