۱۰ ترفند بازی Nioh از زبان گیمرهای کارکشته که بهتر است

10 ترفند بازی Nioh از زبان گیمرهای کارکشته که بهتر است بدانید

بازی Nioh یک بازی جذاب و البته سخت است که کسب پیروزی در ان چندان کار ساده ای به حساب نمی آید. برای اینکه بتوانید در این بازی جذاب پیروز شوید، بهتر است تا پیش از آغاز کار، کمی در مورد بخش های مختلف بازی اطلاعات به دست آورید و ترفندهای کاربردی آن را یاد بگیرید. ما تصمیم گرفته ایم تا ترفندهای کاربردی Nioh را از زبان گیمرهای حرفه ای که پیشتر این بازی پلی استیشن را تجربه کرده اند، بررسی کنیم. توصیه می کنیم در این مقاله با ما باشید. بی شک پس از خواندن این مقاله با دید بازتری در لحظه های مختلف Nioh حضور خواهید داشت.

ترفند اول

برای اینکه بتوانید در Nioh پیروز میدان شوید، باید توجه ویژه ای به هنر Ki داشته باشید. به طور کلی هنر Ki حرکات دفاعی و تهاجمی خوبی را در دل خود جای داده است که بدون شک برای ماندگاری در بازی به آن نیاز خواهید داشت. فقط کافیست در زمان های حمله دکمه R1 را نگه دارید و ببینید که Ki چطور به کمکتان می آید.

ترفند دوم

در بخش هایی از بازی می توانید اسلحه و تجهیزات خود را تغییر دهید. این کار را می توانید در حضور Amrita انجام دهید. گاهی شرایط به گونه ای پیش می رود که می توانید در حین تبادل اسلحه و تجهیزات به الکسیر هم دسترسی پیدا کنید. الکسیرها برای ادامه حیاتتان در طول بازی ضروری خواهند بود. فقط یادتان باشد که قدرشان را بدانید و بی خود و بی جهت خرجشان نکنید!

10 ترفند بازی Nioh از زبان گیمرهای کارکشته که بهتر است بدانید
۱۰ ترفند بازی Nioh از زبان گیمرهای کارکشته که بهتر است بدانید

ترفند سوم

شما در طول این بازی به دو زره سبک و سنگین دسترسی خواهید داشت که باید برای پیش روی در بخش های مختلف بازی از آنها استفاده کنید. دستتان در این انتخاب باز خواهد بود و می توانید هر وقت که تمایل داشتید زره خود را عوض کنید. ما به شما پیشنهاد می کنیم که پس از انتخاب یک زره دیگر آن را تغییر ندهید. زیرا تغییر پیاپی زره ها هیچ سودی برایتان نخواهد داشت. به طور کلی زره سنگین برای افراد تازه کار گزینه مناسبی خواهد بود.

اما اگر از قدرت مبارزه بالایی برخوردار هستید و به خوبی با هنر Ki آشنایی دارید بهتر است از زره سبک استفاده کنید. زره سنگین در برابر صدمات و ضربات از شما محافظت می کنند اما به همان میزان سرعت و چالاکی شما را کاهش می دهند. در مقابل، زره سبک می توانند سرعت عملی بیشتری در مبارزات به شما ببخشند، اما به اندازه زره سنگین جنبه محافظتی ندارند.

ترفند چهارم

شما در طول بازی Nioh با دشمنانی مواجه هستید که با هیچ کس شوخی ندارند. آنها سرعتی و قدرتمند هستند. برای اینکه بتوانید آنها را مهار کنید باید شش دنگ حواستان را جمع کنید. بهتر است در زمان رویارویی با دشمنان قدرتمند، گارد خود را پایین نگه دارید.
اگر چه این کار تا حدی از قدرت شما می کاهد، اما دستتان را برای مبارزه باز می کند و می توانید با سرعت بیشتری در میدان نبرد حاضر شوید. اگر تمایلی ندارید تا همواره گاردتان را پایین نگه دارید، بهتر است در زمان اولین رویارویی با دشمنان تازه از این ترفند استفاده کنید.

ترفند پنجم

یادتان باشد که تمامی اسلحه های موجود در Nioh از قدرتی یکسان برخوردار نیستند. بدون شک شمشیرها بهترین اسلحه هایی هستند که در Nioh به دستتان می رسند. اگر چه آنها سرعت بالایی ندارند، اما تا حدی پیروزی در میدان نبرد را تضمین می کنند. بهتر است در زمان مواجهه با دشمنان تازه وارد از شمشیر استفاده کنید.

ترفند ششم

بازی Nioh واقعا بازی دشواری است و نمی توانید به همین راحتی ها از مراحل سخت و نفس گیر ان سالم بیرون بیایید. بسیاری از گیمرهای حرفه ای علی رغم توان بالای خود در اجرای بازی Nioh باز هم مرده اند و از ادامه بازی Playstation منع شده اند. زمانی که در Nioh شکست پی در پی را مزه کردید، بهتر است یک نفس عمیق بکشید و به سراغ یکی از دوستانتان بروید و این بار همه چیز را به صورت Co-op امتحان کنید. اگر چه این کار تضمین کننده موفقیتان نخواهد بود. اما می توانید بار دیگر شانستان را امتحان کنید!

10 ترفند بازی Nioh از زبان گیمرهای کارکشته که بهتر است بدانید
۱۰ ترفند بازی Nioh از زبان گیمرهای کارکشته که بهتر است بدانید

ترفند هفتم

یادتان باشد که کاراکتر شما همواره در حال قوی تر شدن است. پس بهتر است از کنار هیچ یک از دشمنانتان با بی توجهی عبور نکنید. شاید کشتن دشمنان معمولی آن هم در تعداد بالا کمی خسته کننده به نظر برسد، اما وقتی که متوجه شوید با این کار قدرتمندتر می شوید، احتمالا انگیزه بیشتری برای انجام یک کار معمولی پیدا می کنید.

ترفند هشتم

اگر بتوانید از یک اسلحه مشخص در بازه زمانی طولانی استفاده کنید، شرایط را برای خودتان بهتر از قبل کرده اید. زیرا در این صورت اسلحه هم همانند خود شما، در مراحل مختلف بازی امتیاز کسب می کند و قدرتمندتر از قبل می شود. البته گاهی اوقات اهدای این اسلحه قدیمی به معابد امتیاز زیادی برای شما خواهد داشت. پس بهتر است در این مواقع قید اسلحه همیشگی خود را بزنید و فقط به امتیاز بیشتر فکر کنید!

ترفند نهم

هر چقدر هم که گیمر موفق و ماهری باشید به احتمال زیاد پس از اینکه دشمنانتان در Nioh بیشتر از یک نفر شود، احساس درماندگی می کنید. البته حق دارید. چون در این شرایط بازی واقعا سخت می شود و پیروز میدان شدن اصلا کار ساده ای نیست.
حتی گیمرهای حرفه ای هم از پیشروی در این بخش هراس دارند. چون اصلا کار ساده ای نیست. بهتر است در این شرایط از یک اسلحه دوربرد مثل تیر و کمان، تفنگ و… استفاده کنید. چون شمشیر هیچ جوره به کارتان نخواهد آمد.

ترفند دهم

اگر به دنبال لول آپ شدن هستید، همواره به امتیاز Prestige خود توجه داشته باشید. این امتیاز در مواردی خاص به شما تعلق می گیرد. مثلا اگر بتوانید تعداد مشخصی از دشمنانتان را بکشید، می توانید روی این امتیاز حساب کنید. برای اینکه سر از امتیاز Prestige خود در آورید، می توانید به منوی اصلی بازی بروید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 3 =