۱۰ قدرتی که در بازی پلی استیشن ۴ Dishonored 2 باید داشته باشید قسمت دوم

۱۰ قدرتی که در بازی پلی استیشن ۴ Dishonored 2 باید داشته باشید قسمت دوم

۱۰ قدرتی که در بازی پلی استیشن ۴ Dishonored 2 باید داشته باشید قسمت اول The 10 Must Have Powers in PlayStation 4 Game Dishonored 2

شما در شخصیت های امیلی کالدوین یا کورو آتانو می توانید قدرت ماروایی خود را اعمال کنید. پس از فعال شدن قدرت ماورایی شما می توانید از مکان هایی عبور کنید که یک انسان عادی قادر به انجام این کار نیست. باید توجه داشته باشید که در ابتدا شما به این بخش دسترسی ندارید.

Domino
شاید بتوان به جرات قدرت اصلی امیلی را در Domino دانست. شما به کمک این قابلیت هیجان انگیز می توانید دشمنان را به هم وصل کنید تا در صورت کشتن یک دشمن مابقی آنها هلاک شوند. این قابلیت دارای برد کمی می باشد و بهترین روش استفاده از آن در ارتفاعات می باشد. شما می بایست در یک موقعیت عالی به دشمن حمله کنید. شما می توانید بدل خود را به دشمن وصل کرده و سپس بدل خود را نابود کنید. قابلیت جالبی که فقط در شخصیت امیلی وجود دارد.

قدرت‌های کورو آتانو
قابلیت هایی که در کورو وجود دارد به مانند بازی اول می باشد اما شما می توانید با آپگرید کردن قابلیت های کورو وی را به یک شخصیت ویژه تبدیل کنید. در ادامه به برخی از قابلیت های مهم کورو اشاره خواهیم کرد.

Lasting Possession
قابلیتی که شما را تبدیل به یک شبح می کند تا از مناطق مختلف نقشه بدون دیده شدن رد شوید. شما با فعال کردن این قدرت به عنوان یک مخفی کار عالی ظاهر خواهید شد. شما اگر قابلیت مذکور را شخصی سازی کنید می توانید استتار بیشتری پیدا کنید. اگر می خواهید چالش های سخت بازی را رد کنید قابلیت بالا بسیار عالی و کاربردی می باشد. شما می توانید با این قابلیت حیواناتی مانند موش ، ماهی ، سگ شکاری و حتی مگس های خونین را تسخیر کنید.

Stop Time
اگر بخواهیم قوی ترین قدرت کورو را نام ببریم باید بگوییم که قابلیت بالا می باشد. شما در این قابلیت می توانید زمان را متوقف کنید. توقف زمان یعنی راهی برای پیدا کردن نقشه ی خود. شما می توانید یک دشمن بی هوش را از بالا به پایین پرتاب کنید تا زمان متوقف شود و سپس وی را روی زمین بکشید.
دشمن در این لحظه به شما شلیک می کند و زمان متوقف می شود. در حالت شلیک تیر دشمن منحرف می شود و به خودش برخورد می کند. شما می توانید برای فرار از دشمنان از این ترفند استفاده کنید. شما همچنین می توانید با جلوبردن زمان لحظات مفرحی را تجربه کنید. اگر بخواهیم لذت بخش ترین قابلیت بازی را نام ببریم باید بگوییم قابلیت Stop Time از جذاب ترین آن می باشد.

قدرت‌های ویژه سطح آشوب بالا
اگر اهل خشونت هستید و می خواهید راه های جالبی را برای پیش برد بازی خود انجام دهید قابلیت هایی که در زیر به آن اشاره خواهیم کرد قطعا برای شما مفید و جالب خواهد بود. شما اگر به دنبال مخفی کاری ویژه هستید و می خواهید بدون درگیر شدن بازی را به اتمام برسانید بهتر است به سراغ قدرت های ویژه سطح آشوب بالا نروید. در ادامه با ما همراه باشید:

Reflexes
قابلیت مذکور می تواند یک عامل تعیین کننده زنده ماندن شما در مبارزات سخت با دشمنان باشد. اگر بازی را بر روی حالت سخت دنبال می کنید و دشمنان زیادی به سراغ شما می آیند شما می بایست با جا خالی دادن زنده بودن خود را تضمین کنید. شما می بایست با این قابلیت دشمن را غافلگیر کنید.
با آپگرید کردن این قابلیت شما قطعا می توانید دفاع مناسبی در برابر گلوله و تیرهای دشمن داشته باشید. با آپگرید کامل این قابلیت فرصت جا خالی دادن خود را زیاد می کنید و میزان موفقیت شما در نبردها بیشتر می شود. قطعا با توجه ویژه به این قابلیت شما از مبارزات سختی که در پیش رو دارید زنده و سالم بیرون خواهید آمد.

Doppelganger
قدرت بالا که یک قدرت ویژه می باشد مربوط به شخصیت امیلی می باشد. اگر دوست دارید شخصیت امیلی را به یک ارتش تک نفره قدرتمند تبدیل کنید می توانید این قابلیت را بدست بیاورید. این قابلیت به شما اجازه می دهد تا بتوانید دو بدل ایجاد کنید که در کنار شما بجنگد. قابلیتی که خیلی از افراد در بازی به دنبال فعال کردن آن می باشند.

Windblast
این قدرت دارای نام های دیگری به نام Sonic Boom و Force Push می باشد که در بازی شناخته می شود. قابلیت مخصوص شخصیت کورو می باشد که با قدرت تمام بتواند کشتار زیادی را انجام دهد. این قابلیت برای مخفی کاری اصلا خوشایند نیست. شما می توانید دشمن را به پایین پرت کنید و به راحتی باعث نابودی دشمن شوید. امیدواریم قبل از تجربه بازی فوق مقاله فوق را مطالعه کنید و برای یادگیری شما موثر واقع شود. در انتها پیشنهاد می کنیم بازی را تجربه کنید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + شانزده =