web analytics

۱۱ ترفند برای زنده ماندن resident evil 2 Playstation قسمت اول

11 ترفند برای زنده ماندن resident evil 2 Playstation قسمت اول


۱۱ ترفند برای زنده ماندن resident evil 2 Playstation قسمت اول

۱۱ ترفند برای زنده ماندن در resident evil 2 – قسمت اول
Resident Evil 2 Remake بالاخره رسید و همان طور که انتظار می رفت، عالی است.
این بازی Playstation 4  در GameSpot نمره ۹ از ۱۰ را دریافت کرده است. به عنوان سردبیر، آلساندروفو فیلیری برای آن نوشت: “Resident Evil 2 نه تنها یک بازسازی درخشان از بازی اصلی است، بلکه یک بازی ترسناک قدرتمند است که محیطی اضطراب آور و عجیب و غریب را ارائه می دهد.
اما بالاتر از همه، این بازسازی از آن جهت یک بازی چشمگیر است که در بستری از تجربه خالص و ترسناک بقا جریان دارد.
اگرچه Resident Evil 2 ریشه های محکم خود را در گذشته دارد، اما این بازسازی، مولفه های معمول ژانر وحشت را به چیز کاملا جدیدی تبدیل کرده که فقط مختص خود او است.”

همانطور که شما در این ماجراجویی ترسناک از شهر راکون که آلوده به زامبی است راه می افتید، باید مهارت های خود را متمرکز کنید، اگر می خواهید که هم لئون و هم کلر را زنده بیابید.
با وجود همه این ها، این یک بازی وحشت و بقا است که حفاظت از منابع و درک کامل از دشمنان، کلیدی برای موفقیت شما است.

ما چندین راهنمایی را در اختیار شما قرار داده ایم که به شما کمک می کند تا در مسیرهای خود از طریق راهروهای ایستگاه پلیس کم نور و امکانات تحقیقاتی زیرزمینی زنده بمانید.
هزاران! ویژگی جدید اضافه شده در نسخه بازسازی وجود دارد، به طوری که حتی اگر شما قبلا هم از طرفدارهای این بازی بوده اید، این راهنمایی ها شما را با فضای بازسازی شده آشنا می کند.

11 ترفند برای زنده ماندن resident evil 2 Playstation قسمت اول

۱۱ ترفند برای زنده ماندن resident evil 2 Playstation قسمت اول

مانند بازی های قبلی Resident Evil، مجموعه ای از چالش ها را در مسیر پیش رویتان خواهید داشت، اما نکات زیر را دنبال کنید تا بتوانید در وضعیت خوبی بمانید و بر چالش های بازی غلبه کنید.

۱- به نقشه مراجعه کنید (بسیار مفید است)
اتاق های Resident Evil 2 با چندین نقطه مطلوب و منابع پنهان پر شده اند. در حین بازی پلی استیشن  احتمال زیادی وجود دارد که شما به خاطر زنده ماندن، مسیر چیزهایی را از دست دهید.
خوشبختانه نقشه شما آیتم هایی را که ممکن است از دست داده باشید(و در نقطه ای با آنها تماس مستقیم داشته اید) علامت گذاری می کند، همچنین نقاط مطلوب مهم، اشیای پازل ها، انواع علامت/قفل های کلیدی و موارد دیگر را
نقشه همچنین رنگبندی شده است که نشان می دهد کدام مناطق همچنان دارای منابعی هستند که باید بردارید اما هنوز به آن ها نرسیده اید.
به عنوان مثال، یک اتاق با قرمز رنگ مشخص خواهد شد، اگر هنوز چیزی در آن برای برداشتن یا تعامل وجود دارد، اما پس از بررسی و برداشتن همه چیزها در آن، به رنگ آبی درخواهد آمد.

۲- قطعات تفنگ
همانطور که شما شهر راکون را کشف می کنید، قطعاتی را خواهید یافت که می توانید از آن ها در ارتقای تفنگ خود استفاده کنید.
این ها به دلایل واضحی مفید هستند، اما شما به زودی خواهید فهمید که برخی از قطعات فضای بیشتری را در موجودی شما می گیرد که مطلوب نیست. خوشبختانه شما می توانید این قطعات را با انتخاب تفنگ و زدن گزینه “حذف قطعات” حذف کنید.

نکته دیگری که باید توجه داشته باشید این است که وقتی از قطعه ای برای افزایش ظرفیت مهمات استفاده می کنید، فعلا آن را با تفنگتان ترکیب نکنید.
در هنگام نصب قطعه، تخلیه کردن بیشتر موجودی فعلی شانه فشنگ در ابتدا، نه تنها میزان مهمات اسلحه را افزایش می دهد، بلکه چند دور رایگان نیز به شما می دهد.
این ممکن است زیاد نباشد، اما در این آخرالزمان زامبی، هر چیزی برای زنده ماندن کمکتان می کند.

11 ترفند برای زنده ماندن resident evil 2 Playstation قسمت اول

۱۱ ترفند برای زنده ماندن resident evil 2 Playstation قسمت اول

 

۳- Quick Turn (چرخش سریع) دوست شما است
یک ابزار مهم در بازی های Resident Evil “چرخش سریع (quick-turn)” است که به شما اجازه می دهد تا شخصیت خود را به سرعت تا ۱۸۰ درجه عوض کنید.
این ویژگی در بازسازی Resident Evil 2 بازمی گردد و با فشار دادن +B/ دایره انجام می شود. چرخش سریع برای لحظاتی مفید است که هنگامی که شما باید به سرعت کار دیگری کنید. شما حتی می توانید آن را در حال هدف گیری انجام دهید!

۴- از سلاح های کوچک استفاده کنید
به غیر از انبار تفنگ های خود، شما سلاح های کوچکی مانند نارنجک و چاقو دسترسی دارید. این سلاح ها در یک تنگنا فوق العاده هستند؛ زیرا شما می توانید از آنها برای نجات خود از آسیب استفاده کنید، با فشار دادن دکمه R1RB/ پس از اینکه در دست گرفتیدشان توجه داشته باشید زمانی که یک دشمن شما را از پشت گرفته باشد، این ها کار نمی کنند.
چاقو تنها دفعات معدودی قبل از شکستن قابل استفاده است.
علاوه بر این، هنگامی که شما آن را در بدن یک دشمن فرو می کنید، ابتدا باید دشمنان را پایین بکشید، تا بتوانید دوباره آن را پس بگیرید.
در سوی دیگر، نارنجک در اعمال آسیب های حدی به دشمنان عالی است، حتی آن هایی که بزرگتر هستند.
توصیه می کنیم آنها را در گروه های زامبی پرتاب کنید تا اینکه آن ها را در دهان یک نفر قرار دهید!

نارنجک فلش نیر فوق العاده مفید است. آن ها برای کورکردن گروه های زامبی عالی هستند، و به شما این امکان را می دهد که به راحتی از بین آن ها عبور کنید.
نارنجک های فلش حتی در مورد مستر ایکس (Mr. X) کار می کنند، اما مراقب باشید که او به طور غیرمنتظره ای ضربه می زند. آنها همچنین با صدایی که حین انفجار تولید می کنند، راه خوبی برای یک راه مفید برای دورراندن لیکرها (Lickers) هستند.

مرکزخرید دات کام

خلاصه
11 ترفند برای زنده ماندن resident evil 2 Playstation قسمت اول
نام
۱۱ ترفند برای زنده ماندن resident evil 2 Playstation قسمت اول
توضیحات
۱۱ ترفند برای زنده ماندن resident evil 2 Playstation قسمت اول - مرکزخرید دات کام - یک بازسازی درخشان از بازی اصلی است، بلکه یک بازی ترسناک قدرتمند است که محیطی اضطراب آور و عجیب و غریب را ارائه می دهد. اما بالاتر از همه، این بازسازی از آن جهت یک بازی چشمگیر است که در بستری از تجربه خالص و ترسناک بقا جریان دارد.
نویسنده
ناشر
مرکز خرید
دیدگاه‌ها ۰

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of