۱۱ عملیات برتر در بازی PlayStation Hitman

از جذابترین مراحل ۲۰۱۶ بازی hitman  میتوان به این مرحله اشاره نمود. در این ماموریت شما در منطقه Sapienza مدیترانه قرار دارید و ماموریت شما ین است که به ویلای یک شخصیت مهم  بروید و او را به قتل برسانید. اما شما باید با توجه به وجود نگهبانان زیاد این ویلا بسیار با احتیاط فرد را ترور کنید و کمترین صدمه را ببینید چرا که خطا در این مرحله تقریبا برابر با مرگ است. در این ویلا باید دوهدف را به ثبت برسانید و از سلاح جدیدی نیزبرخوردار خواهید شد.

مأموریت The King of Chinatown در بازی hitman: Absolution

در این مرحله که بسیار مهیج و فکری می باشد شما به کشور چین میروید و طبق معمول بایستی وظیفه خود را یعنی به قتل رساندن به سرانجام برسانید. بر خلاف برخی از ماموریت ها در این ماموریت شما از فضای نسبتا بزرگی برخوردا هستید. بی شک از بهترین های hitman: Absolution ب شمار می رود. حتما تجربه کنید.

مأموریت Chasing a Ghost در بازی Hitman 2

مزیتی که این ماموریت با بیشتر عملیات ها دارد در این است که مخفی کاری وجود ندارد ودر بیشتر مسیر این ماموریت شما روی یک پشت بام دارای یک سلاح تک تیرانداز هستید که یکی از سلاحهای اصلی نسخه فرنچایز هیتمن نیز می باشد.

موقعیت ماموریت شما در این مرحله شهر بمبئی هند است. دشواری این عملیات هم همانگونه که از اسمش پیدایست ،ازدیاد حمعیت است که در سیر جمعیت هندی ها باید هدف خود را مورد شلیک قرار دهید .البته جذابیت این مرحله نیز بسیار بالاست که شما بعد از عبور از مخفی کاری های مراکش این هیجان را در شلوغی جمعیت میتوانید تجربه کنید .

مأموریت Another Life در بازی Hitman 2

از سری ماموریتهای مخفی کارانه شما که در محیطی جدید با وجود سیاستمدارهای پوپولیست تجربه بسیار متفاوتی به ارمغان دارد چرا که برخلاف آرام بودن محیط بایستی با همان همسایگانی روبرو شوید که شما را از هویت واقعی خود شوکه می کنند.

مأموریت St. Petersburg Stakeout در بازی Hitman 2: Silent Assassin

حال نوبت به روس ها رسیده و در این مرحله ماموریت شما باید در سن پترزبورگ روسیه انجام شود .از همان ابتدای مرحله که با قطار وارد شهر میشوید باید کیف اسلحه خود را از دید سربازان پنهان نگه دارید. تلاش شما باید از طریق راه فاضلاب انجام شود چرا که با سرمای روسیه سازگار نخواهید بود و از چنگ روسهای سرمادیده در امان نیستید. اما در این شهر بزرگ و پر از برف تنها باید با تک تیرانداز خود یک نفر را به قتل برسانید تا ماموریت شما به پایان برسد. آن شخص هم یک ژنرال است.

مأموریت The Murder of Crows در بازی Hitman: Blood Money

هدف شما در این مرحله اهداف مرگبارتری هستند چرا که این وظیفه شماست که از یک ترور خطرناک و دسته جمعی جلوگیری کید و ۳ تروریست را به هلاکت برسانید. تروری که قرار است در یک مهمانی رخ بدهد .راهنمایی به شما این است که بابررسی محل از مخفیگاه تروریست ها آگاه می شوید .دیگه باقی هیجان بمونه با خودتون.

مأموریت Anathema در بازی Hitman 2: Silent Assassin

در قالب یک پرسنل خدماتی وارد ویلا می شوید و باید هدف را پیدا کرده و به قتل برسانید. اما بدانید که وقت زیادی ندارید و راه های ورود و خروج شما را سر در گم می کند. فضای وسیعی ندارید و بایستی از وقت خود به نحو احسن استفاده کنید.

مأموریت The Traditions of Trade در بازی Hitman: Contracts

اگه کشتن آدمای مهم را فقط تو فیلما دیدید باید اینبار در این ماموریت این را هم تجربه کنید و یک شخصیت را در این ویلای عجیب و غریب پیدا کنید و تا می تونید اونو تو سونا نگه دارید. واسه دور شدن از دید نگبان ها هم می توانید حتی از بالکن ها هم استفاده کنید.

مأموریت The King Meat’s در بازی Hitman: Contracts

وظیفه شما در این ماموریت سری پیدا کردن هدف خود در یک کشتارگاه است که مجبور میشوید تغییر قیافه دهید و تا می توانید از دید نگهبان ها دور باشید تا اسیر آنها نشوید. خطا کردن در این کشتارگاه به گونه ای جبران ناپذیر است. فکر نکنید تغییر چهره شما ، شما را در امان نگه می دارد.

مأموریت Showstopper در بازی Hitman

گیم پلی بسیار جذاب در یکی از سری مراحله طبقاتی که باید حافظه بسیار قوی در بخاطر سپردن طبقات و نفوذ در جمعیت و بازگشتن به مکانی گسترش یافته از بسیاری کلمات کلیدی پیش روی شماست. تا می توانید از هوش خود استفاده کنید.

بازی مأموریت Curtains Down در Hitman: Blood Money

در این مرحله باید تا می توانید فکر سلاح گرم را از سر خود بیرون کنید جرا که دسترسی به سلاح گرم ندارید .تجره جذابیست تا کاربر بتواند خودش را بدون این سلاح ها محک بزند. هیجان انگیزست اما پرخطر و در عین حال وجود یک سری npc ها هم شما را یاری میکند تا از دید دشمنان در امان باشید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × دو =