۱۲ کار هیجان انگیز که شما را در جی تی ای آنلاین سرگرم خواهد کرد

جی تی ای آنلاین

همانطور که می دانید بازی جی تی ای آنلاین اخیراً آپدیتی نداشته که در آن محتویات جدید و بخش های سرگرم کننده ای را ارائه کند. اما این بازی آنقدر گسترده  است که هنوز هم می توان در آن سرگرم شد. اگر جی تی ای آنلاین شما را به اندازه قبل سرگرم نمی کند و به دنبال کارهای جذابتری در این بازی هستید، با امتحان کردن موارد زیر، می توانید چه به تنهایی و چه هنگام انجام جی تی ای آنلاین با دوستان، ساعات هیجان انگیزی را سپری کنید. 

 

بخش های سرگرم کننده جی تی ای آنلاین

از زمانی که Heist و Business در چند سال گذشته طرفداران زیادی پیدا کردند، بسیاری از بازیکنان از انجام مأموریت های اصلی فاصله گرفتند. از جمله دلایل خوبی که نشان می دهد چرا این مأموریت ها طرفداران خود را از دست دادند، یکی این بود که پول زیادی بابت تکمیل آن ها پرداخت نمی شد و دیگری اینکه در مقایسه با محتویات جدیدتر GTA Online، ساده به نظر می رسیدند. اما اگر تمام مأموریت های جدید GTA Online را انجام داده اید، بد نیست نگاهی به این مأموریت ها نیز بیاندازید.

جی تی ای آنلاین

بازیکنان تازه وارد در GTA Online، ممکن است این مأموریت های قدیمی را هرگز امتحان نکرده و یا به سختی پشت سر گذاشته باشند. بازیکنان کهنه کار و با تجربه این بازی، از آخرین باری که برای Simeon کارهای ناشایست انجام دادید چقدر می گذرد؟ مطمئناً برای انجام چنین کارهایی میلیون ها دلار پرداخت نخواهید کرد، اما دوستانی را دعوت می کنید که باعث می شوند این مأموریت ها را به راحتی پشت سر بگذارید.

مسابقات خیابانی معمولی

ممکن است یادآوری زمان پیش از مسابقات Stunt دشوار باشد. این مسابقات بزرگ و پیچیده، دارای سطوح شیب دار بزرگ به همراه خودروهای عجیب و غریب می باشند. اما پیش از مسابقات Stunt، تمام مسابقات، بر روی زمین، با خودروهای معمولی، در خیابان ها و مسیرهای خاکی San Andreas انجام می شدند.

جی تی ای آنلاین

مطمئناً این مسابقات چندان هیجان انگیز نیستند، اما ممکن است برای بازیکنانی که سال هاست در این جاده ها بازی نکرده اند، چیز جدیدی باشد. همچنین با بازگشت به این مسابقات قدیمی می توانید مهارت رانندگی خود را بهتر محک بزنید. ممکن است در مسیر های بزرگ مخصوص رانندگی با سرعت بالا عالی عمل کنید، اما رانندگی در اطراف خیابان های باریک و پر پیچ و خم یک چالش کاملاً جدید است. همچنین می توانید با رانندگی در مسیرهای قدیمی، مهارت رانندگی خود را بهبود ببخشید.

مسابقات رالی را امتحان کنید

شما می توانید در GTA Online، اکثر مسابقات Point-to-Point (مسابقاتی که در آن نقطه شروع و پایان وجود دارد) را پیش از شروع مسابقات، از طریق آپشن لابی به مسابقات رالی تبدیل نمایید. مسابقات رالی شامل تیم های دو نفره می شوند که یکی از آن ها راننده بوده و دیگری راهنمایی می کند. بازیکن راهنما، به هیچ عنوان نمی تواند رانندگی کند و در مقابل، بازیکن راننده نیز قادر به دیدن نقشه و ایستگاه ها نمی باشد، بنابراین راننده و همراهش باید در پیدا کردن مسیر به یکدیگر کمک کنند.

جی تی ای آنلاین

برای بازی در این مسابقات نیاز به یک میکروفن و هدست خواهید داشت، همچنین بهتر است این بخش را با دوستان خود بازی کنید، وگرنه در صورت برخورد با یک درخت، مجبورید صدای فریاد کشیدن یک بچه ۱۲ ساله را تحمل کنید.

از کوهستان Chiliad بالا بروید

کوهستان بزرگی که در ضلع جنوبی نقشه GTA Online قرار دارد، بسیار چشم نواز است، اما اکثر بازیکنان، خارج از مسابقات و مأموریت های خود، زمان زیادی صرف آن نمی کنند. اما سرگرم کننده ترین لحظاتی که تا به حال در GTA Online تجربه کردم، بر روی این کوهستان بزرگ و خالی بوده است.

لازم به ذکر است این بخش یکی از بهترین بخش هایی جی تی ای آنلاین است که با دوستان خود می توانید انجام دهید. چند دوست پیدا کرده و به یک لابی خصوصی بپیوندید و یا وارد یک لابی نیمه خالی شوید. سپس چند گزینه برای انتخاب نوع تفریح در این کوهستان خواهید داشت. می توانید یک تایمر را تنظیم کرده و از همه بخواهید که در این مدت به دنبال وسیله نقلیه ای مناسب برای بالا رفتن از این کوه بگردند. این کار تقریباً همیشه منجر به این می شود که یکسری از افراد با کامیون خراب و کم سرعت خود در مسیر صعود، گیر کنند.

جی تی ای آنلاین

در این صورت باید از سمت غربی کوه و در نزدیکی منطقه ای که به یک بزرگراه منتهی می شود، بالا بروید. در این مناطق می توانید خودرو و کامیون های خود را به راحتی عبور داده و از شیب های باریک صعود کنید. همچنین می توانید سایر بازیکنان را مجبور به موتور سواری کرده و ببینید که چه کسی زودتر از بقیه به بالا می رسد. اگر شما اولین نفر بودید، فراموش نکنید که از پرتگاه بالای کوه که شبیه به یک پل شکسته است، خود را پایین انداخته و چتر نجات خود را باز کنید و تا زمان فرود، از مناظر اطراف لذت ببرید.

با دوستان خود Slasher بازی کنید

Slasher یکی از حالت های بازی در GTA Online است که چند سال پیش به مناسبت هالووین اضافه شده بود. در این بازی، یکی از بازیکنان به عنوان Slasher شناخته می شود که مجهز به شات گان است و در مقابل آن گروهی از بازیکنان قرار دارند که غیرمسلح بوده و مشعل هایی به دست دارند. بازیکن Slasher سایر بازیکنان را شکار می کند، اگر موفق به کشتن تمام بازیکنان شود، برنده خواهد شد و بازیکن دیگری به Slasher تبدیل می شود. اگر کسی موفق به کشتن Slasher شده و یا تا آخر بازی زنده بماند، برنده خواهد شد و تبدیل به Slasher می شود.

جی تی ای آنلاین

با وجود تمام سختی های آزار دهنده ای که در این بازی وجود دارد، می توانید اوقات خوشی را در کنار دوستان خود سپری کنید. به عنوان مثال، می توانید با هم توافق کنید که هیچ یک از شما، به Slasher حمله نکرده و به گونه ای با او قایم باشک بازی کنید. در این صورت اگر Slasher شما را پیدا کرد، تمام کاری که از دستتان بر می آید این است که از دست او فرار کرده و فریاد بکشید. همچنین می توانید دیگران را مجبور به بازی در نمای اول شخص کنید و آن ها را در استفاده از مشعل های خود محدود نمایید، با انجام این کارها ساعت ها سرگرم خواهید شد.

کمی گلف و تنیس بازی کنید

بازی GTA Online فقط کشتن و دزدیدن نیست، بلکه می توانید در آن بازی های سالم تری همچون گلف و تنیس هم انجام دهید. یک بازی کامل گلف با چند بازیکن، ممکن است بیش از یک ساعت شما را سرگرم خود کند. البته به اندازه بازی های مدرن گلف پیشرفته نیست.

جی تی ای آنلاین

در بازی تنیس GTA Online نیز که بسیار شبیه به بازی های Virtua Tennis یا Table Tennis می باشند، بسیار سرگرم خواهید شد. برای ضربه زدن به توپ، روش های مختلفی دارید و کلیه قوانین تنیس اجرا می شوند. اگر دوستی دارید که شما را در این بازی همراهی کند، می توانید کل روز را مشغول بازی با تنیس و گلف شوید. یا به جای آن می توانید با ماشین گلف در اطراف رانندگی کنید.

بازی های رقابتی (Adversary) انجام دهید

بازی های رقابتی (Adversary Mode) سال هاست که بخشی از بازی GTA Online بوده اند و از آن ها به خوبی یاد نمی شود. اکثر آن ها اصلا سرگرم کننده نیستند و اغلب عجیب و غریب به نظر می رسند، اما چند حالت Adversary خوب وجود دارد که ارزش بازی کردن را دارند.

Hasta La Vista

جی تی ای آنلاین

 این حالت ساده است. یکی از تیم ها سوار بر یک کامیونت بزرگ و دیگری سوار بر دوچرخه های کوچکی هستند. تیم دوچرخه سوار تلاش می کنند تا از نقطه ای به نقطه دیگر برسند و کامیون ها سعی در له کردن آن ها دارند. بسیار هیجان انگیز و در عین حال بچگانه، این یکی از اولین حالت های Adversary بود که در سال ۲۰۱۵ به این بازی اضافه شد. هنوز هم با بعضی از دوستانم بازی می کنیم.

Hunting Pack جی تی ای آنلاین با دوستان !

جی تی ای آنلاین

تیمی از شکارچیان سوار بر یک اتومبیل سریع، سعی در متوقف ساختن یک ون را دارند. این ون مجهز به بمبی است که اگر سرعت آن بیش از حد کند شود منجر به انفجار آن بمب می گردد. بازیکن موجود ون، افراد کمی را برای محافظت در مقابل شکارچیان دارد. در این بازی شاهد تصادفات زیادی خواهید بود.

Deadline Tron

جی تی ای آنلاین

از بازی های پرتلاطم خوشتان می آید؟ پس Deadline مختص شماست. هر یک از بازیکنان سوار بر موتور سیکلت نوری Tron هستند، که دقیقاً مانند فیلم پرتوی از نورهای رنگی در پشت سر خود به جای می گذارند. اگر بازیکن دیگری با این دنباله نوری برخورد کند، خواهد مرد. آخرین نفر باقیمانده در این مسابقه برنده اعلام می شود.

Overtime Rumble

جی تی ای آنلاین

انجام جی تی ای آنلاین با جمعی از دوستان همیشه لذت بخش است، اما با وجود حالت Overtime Rumble می تواند هیجان بی نظیری را تجربه کنید. در صورتی که گروه خوبی از دوستان را دارید، این یکی از بهترین بازی هایی است که می توانید در GTA Online بازی کنید. ترکیبی از بازی دارت و کرلینگ، اما با خودروهای پر قدرت و سطوح شیب دار بزرگ.

به مدرسه خلبانی بروید

جی تی ای آنلاین

شاید شما بازیکن تازه واردی باشید که قصد بهبود مهارت های پرواز خود را دارد و یا بازیکن کهنه کار و با تجربه ای باشید که زیاد پرواز نکرده است. یا شاید فقط حوصله تان سر رفته و می خواهید کاری متفاوت انجام بدهید. چرا مدرسه خلبانی در San Andreas را امتحان نمی کنید؟ این بخش در سال ۲۰۱۴ به جی تی ای آنلاین اضافه شد و از ۱۰ مأموریت مختلف تشکیل شده است. در آنجا بازیکنان مجبور به بررسی هواپیماها در زمینه های مختلف می شوند و یا سعی در تکمیل یک هدف دارند. برای مثال، در یکی از امتحانات از شما خواسته می شود که جان خود را در هنگام خرابی موتور نجات دهید.

در چالش دیگری شما را مجبور می کنند تا با هلیکوپتر خود بر روی یک کامیون در حال حرکت فرود آیید. با تکمیل تمام دوره های مدرسه خلبانی، یک پیراهن منحصر بفرد و جذاب دریافت خواهید کرد و اگر در هر یک از امتحانات مدال طلا کسب کنید، بیش از ۲۳۰ هزار دلار به دست خواهید آورد. اما مواظب باشید، چرا که این کارها بیشتر از آنچه که تصور می کنید دشوار است.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − پنج =