بررسی جزئیات بازی ۲۰ FIFA

20 FIFA

بازی FIFA 20 المان های زیاد و جدیدی را به این بازی اضافه کرده است و البته کم کاست ها و کمبود های موجود در بخش هایی مثل Journey کامل حس می شود ولی وجود Volta و به روز رسانی ها در گیم پلی بازی این کمبود ها را جبران کرده و کمتر به چشم می آید و با وجود این تغییر ها در ۲۰ FIFA باعث شده تا هواداران و خواهان خود را راضی نگه دارد.

20 FIFA
۲۰ FIFA

نقدها و نمره های رقیب این بازی یعنی ۲۰۲۰ PES eFootball به انتشار رسید و توانست از ۸۳ تا۱۰۰ را از آن خود کند. حال نوبت به ۲۰ FIFA رسیده است، این نقد ها و نمره ها در بازی باعث می شود تا در تعداد فروش بازی ها تاثیر گذار باشد. با وجود این که پیشرفت چشم گیری در ۲۰ FIFA در مقایسه با FIFA 19 لذت بخش و مورد توجه قرار گیرد این موارد عبارتند از اضافه شدن استادیوم ها، مود های جدید و تیم ها جدید ترین بخشی که خیلی هم مورد توجه قرار گرفت به نام Volta، ارزش دیدن و تجربه کردن را دارد و بدون تردید بخش Volta در ۲۰ FIFA مانند جواهری می درخشید در واقع حالت Volta بخش فوق العاده جذاب است و می توان آن را به جای گیم پلی سنتی و قدیمی FIFA جایگزین کرد، قسمت Volta خیلی سرگرمکننده و جالب است در بخش Volta در قسمت های مختلف بازی پیشرفت هایی وجود دارد.

بخش Vollta بازی فیفا ۲۰

بخش Volta باعث تغییرات مهمی در ۲۰ FIFA شده و مورد توجه تمامی گیمر ها قرار گرفته است. ۲۰ FIFA در مورد حمله کردن و دریبل زدن وقتی که سیستم دفاعی آن پیچیده و سردرگم کننده است ولی Sports EA در صدد نشان دادن فوتبال ی تماشایی است و کسانی که این بازی را دوست دارند بخش های گوناگونی Volta را به بازی اضافه کرده است که می توان بخش داستانی، یکی از آن ها اشاره کنیم.
بخش Volta مسائل های زیاد و مختلفی را به بازی اضافه کرده که باعث ایجاد روش و سبک جدیدی در بازی شده است. تا شاخصه های قسمت قبلی FIFA کمتر دیده شود و کمتر مورد توجه قرار گیرد. در هر صورت Vollta بیشتر مرا شگفت زده و راضی کرده و می توان از آن به عنوان یک بازی عالی و جذاب از ۲۰ FIFA به انتشار رساند. خواهان و هواداران فوتبال ی آن را یک بازی مستقل می شناسند در واقع ۲۰ FIFA قابلیت جدیدی را به وجود نیاورده با خلاقیت جدیدی در این بازی دیده نمی شود. الکترونیک آرتز و FIFA همان فلسفه های سال های قبل را به روز رسانی کرده و پیشرفت داده اند.

20 FIFA
۲۰ FIFA

اگر کسی اورجین اکسسز دارد و علاقه ی شدیدی به فوتبال دارد، می تواند از این تجربه که فوت بال را به شبیه سازی کرده، استفاده کنند و به کار ببرند. الکترونیک آرتز در بیاناتی اظهار کرده اند کسانی که ۲۰ FIFA را گسترش و توسعه دادند، تمام کوشش و سعی خود را در رفع مشکلات و ضعف های قبلی داشته اند تا همهی ضعف ها را برطرف کنند و تقریبا بالا ترین نمره ی اختصاص داده به ۲۰ FIFA 10/3:9 بوده است.

مود ولتا با تغییرات ریز و درشتی که در هسته ی اصلی ۲۰ FIFA به وجود آورده، باعث شده که مهم ترین پیش برد بازی در قسمت چگونگی دفاع کردن از توپ را به بازیکنان آموزش بدهد. در بین افراد ممکن است کسانی علاقه ای به مود Volta ندارند و ترجیح می دهند که به شکل دیگری بازی کنند. این افراد باید از حالت آفلاین بازی استفاده کنند. این بخش از FIFA هم مورد قبول وپسند است ولی مشکالتی در آن وجود دارد.

ورزش های الکترونیکی و صدها هزار طرفدار فوتبالی منتظر هستند که نسخه ی جدید بازی را انجام دهند و تجربه کنند. در تغییرات ذکر شده می توان تغییر دیگری را در فوتبال ۲۰ FIFA را نام برد و آن هوش مصنوعی حریفان است.

مود خیابانی بازی فیفا ۲۰

بزرگ ترین مودی که به ۲۰ FIFA اضافه شده است، مود خیابانی است . با مود ولتا می توانید بازیکنان را بر اساس سلیقه خود شخصی سازی کنید. همه ی طرفداران می دانند که آلتیمیتتیم همیشه یکی از دوست داشتنی ترین مود های بازی کنندگان بوده است کسانی که دوست دارند چه به صورت آفلاین و یا به شکل آنالین بازی کنند. هاب جدیدی طراحی و آماده شده و مثل نسخه ی قبلی می تواند مود های مختلفی را برای علاقمندان در دسترس قرار دهد.

در ۲۰ FIFA مود Career تغییرات زیاد و قابل توجهی کرده است. تمام لیگ آرژانتین به طور کلی لیگ های شیلی به ثبت رسیده اند. حتی با اضافه کردن لیبرتادورس به بخش ۲۰ FIFA به طورکلی اصال تغییری روی تیم ها نخواهد گذاشت. الیسنس که تیم آرژانتینی بوکاجونیورز را کونامی و ۳۰۲۰ PES eFootball رابه طور کامل در اختیار خود قرار گرفته و گفته شده که اسم این تیم در ۲۰ FIFA، Aires Buenos است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 10 =