معرفی مجموعه بازی های Humble برای ۲۰۲۲

بازی های Humble

مجموعه بازی های Humble از زمان آغاز به کار در تلاش بوده تا بازی های مستقل و منحصر به فردی را از سازندگان مختلف و با استعداد در سراسر جهان برای بازیکنان به ارمغان بیاورد. بازی هایی مملو از ایده های خلاقانه، جهان های مبتکرانه، تغییرات جدید گیم پلی و داستان های اصلی عالی برای گفتن. امروزه، بسیار هیجان زده ایم تا جدیدترین موارد اضافه شده به این مجموعه همیشه در حال رشد را- شش بازی جدید از استودیوها و سازندگان با استعداد سراسر جهان- همراه با به روزرسانی هایی برای تعدادی از عناوین اعلام شده به شما معرفی کنیم که همگی در سال ۲۰۲۲ و پس از آن عرضه می شوند. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا تمامی اتفاقات مربوط به Humble Games Press Showcase را برایتان بازگو کنیم!

بازی Monaco 2

بازی های Humble
بازی Monaco 2

ساخته شده: Pocketwatch Games

Monaco 2 دنباله ای برای Monaco: What’s Yours is Mine محبوب و برنده جایزه است و در حال حاضر توسط خالق اصلی این مجموعه یعنی Andy Schatz، در Pocketwatch Games در حال توسعه است. این دنباله مهارت های بازیکنان را در محیط های سه بعدی و پیچیده که توسط مغز متفکر هوش مصنوعی طراحی شده مورد آزمایش قرار می دهد تا چالش های خطرناک و سرگرم کننده را با تجربه نهایی سرقت همراه کند.

بازی Stray Gods

بازی های Humble
بازی Stray Gods

ساخته شده: Summerfall Studios

رمز و راز مرگ Last Muse در این ماجراجویی روایتی یک قسمتی موزیکال که توسط نویسنده ارشد قبلی BioWare یعنی David Gaider ایجاد شده و آهنگسازی آن بر عهده Austin Wintory، صداپیشگی آن بر عهده بازیگر و کارگردان با تجربه Troy Baker و با بازی بازیگر با استعداد Laura Bailey است فاش کنید. منتظر اخبار بیشتر Stray Gods باشید که به زودی منتشر خواهد شد.

بازی Coral Island

بازی های Humble
بازی Coral Island

ساخته شده: Stairway Games

Coral Island یک بازی شبیه سازی مزرعه ای است که از بازی های کلاسیک الهام گرفته، در این بازی از بازیکنان دعوت می شود تا همان چیزی باشند که می خواهند و زندگی در جزیره ای زیبا را با سرعت مناسب تجربه کنند- زندگی در خشکی، پرورش حیوانات، برقراری ارتباط با سایر مردم شهر و تبدیل دنیای اطراف به جایی بهتر و هماهنگ تر. هدف Coral Island گسترش آگاهی از طریق ساخت یکپارچه تم های مهم در روایت اصلی و حلقه های بازی – و در عین حال به ارمغان آوردن زمانی خوب و مفید- است.

بازی Moonscars

بازی های Humble
بازی Moonscars

ساخته شده: Black Mermaid

اولین بازی از سازنده Black Mermaid، که یک استودیوی تازه تاسیس بوده و در Moldova قرار دارد. Moonscars یک بازی پلتفرمی-اسلشر روح مانند دو بعدی دارای مبارزات مهارتی است و به بازیکنانی که بر آن تسلط پیدا کنند، جایزه می دهد. بازیکنان نقش جنگجوی سرسختی به نام Grey Irma را در داستان فانتزی تاریک غنی در دنیایی که به زیبایی ساخته شده و با ناامیدی و یاس خراب می شود، بر عهده خواهند گرفت.

بازی Ghost Song

بازی های Humble
بازی Ghost Song

ساخته شده: Old Moon

Ghost Song یک بازی دو بعدی در سبک مترویدوانیا با تاکید بر اتمسفر و رمز و راز است. بازیکنان در Ghost Song از خوابی طولانی روی سطح ماه متروک Lorian بیدار می شوند، که در آن باید غارهای پیچ در پیچ را برای کشف اسرار، به دست آوردن توانایی های جدید و رویارویی با دشمنان قدرتمند کشف کنند.

بازی Signalis

بازی های Humble
بازی Signalis

ساخته شده: rose-engine

یک تجربه بقاء و ترسناک کلاسیک با زیبایی شناسی منحصر به فردی که پر از رمز و راز کیهانی مالیخولیایی است. بازیکن نقش Elster را دارد، یک متخصص فنی که به دنبال رویاهای گمشده اش می گردد. یک راز تاریک را بررسی کنید، معماها را حل کنید و از موجودات ترسناک جان سالم به در ببرید، در عین حل وارد دنیای دیستوپیایی و سورئال رتوتک می شوید و باید در آن بگردید.

بازی Infinite Guitars

بازی های Humble
بازی Infinite Guitars

ساخته شده: Nikko Nikko

Infinite Guitars یک بازی نقش آفرینی ریتمی است که در آن بازیکنان باید از حملات ریتمی فرار کرده و با تکنوازهای گیتار برقی روبرو شوند. Infinite Guitars که در جهانی ویران شده توسط یک جنگ بزرگ ساخته شده، دارای هنر الهام گرفته از انیمه، محیط های زیبا و %۱۰۰ واقعی و موسیقی متن جذاب است.

بازی Chinatown Detective Agency

بازی های Humble
بازی Chinatown Detective Agency

ساخته شده: General Interactive Co

Chinatown Detective Agency قرار است در تاریخ ۷ آوریل ۲۰۲۲ منتشر شود و تریلر جدیدی از آن منتشر شده است! Chinatown Detective Agency که از بازی های کلاسیک Carmen Sandiego دهه های ۸۰ و ۹۰ الهام گرفته یک بازی ماجراجویی اسرارآمیز است که بازیکنان را در سراسر Singapore و جهانی در تعقیب مجرمان، شاهدان و سرنخ ها می گرداند تا راز و رمز جهان را کشف کنند.

بازی The Iron Oath

بازی های Humble
بازی The Iron Oath

ساخته شده: Curious Panda Games

The Iron Oath قرار است ۱۹ آوریل ۲۰۲۲ در Steam Early Access عرضه شود. The Iron Oath یک بازی نقش آفرینی تاکتیکی نوبتی است که در آن سرنوشت شرکت مزدور شما به تصمیمات شما بستگی خواهد داشت. شما به عنوان رهبر گروهی از سربازان استخدامی در قلمرو سخت Caelum باید افرادی را استخدام کنید، عملیات خود را هوشمندانه مدیریت کنید و ماموریت های خطرناکی را آغاز کنید تا زنده بمانید، شکوفا شوید و شرکت خود را مشهور کنید.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × چهار =