۳۰ هواپیمای مختلف در بازی Ace Combat 7 Skies Unknown

30 هواپیمای مختلف در بازی Ace Combat 7 Skies Unknown PS4

اگر جز علاقمندان به بازی Ace Combat 7: Skies Unknown هستید، در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات تازه و جالبی را در مورد این بازی با شما به اشتراک بگذاریم. به تازگی “کمپانی باندای نامکو” اطلاعات تازه ای را در خصوص بازی Ace Combat 7: Skies Unknown در اختیار مخاطبانش گذاشته بود. این ویدئو واقعا جالب بود. زیرا در آن “کازوتوکی کونو” به عنوان کارگردان این بازی پلی استیشن ۴ به برخی از سوالات مخاطبان پاسخ داده بود.

نکته مهم این که این ویدئو چندان دوامی نداشت و خیلی زود حذف شد. اما کاربران و علاقمندان به بازی Ace Combat 7: Skies Unknown این ویدئو را ذخیره کرده بودند. به همین دلیل اطلاعاتی که دراین ویدئو وجود داشت، از دست نرفت. در ادامه مقاله در مورد محتوایی که در این ویدئو وجود داشته است، با شما صحبت خواهیم کرد.

30 هواپیمای مختلف در بازی Ace Combat 7 Skies Unknown PS4
۳۰ هواپیمای مختلف در بازی Ace Combat 7 Skies Unknown PS4

کونو در ویدئوی مربوط به Ace Combat 7: Skies Unknown چه چیزهایی گفته بود؟

همان طور که پیشتر هم گفتیم، کونو در این ویدئو اطلاعات جالب و کاربردی در مورد Ace Combat 7: Skies Unknown در اختیار کاربران قرار داده بود. اما واقعا مشخص نیست که چرا این اطلاعات پاک شدند. او به مخاطبان وعده داده بود تا در Ace Combat 7: Skies Unknown ، ۳۰ هواپیمای مختلف وجود دارد که مخاطبان می توانند در مراحل مختلف از آنها استفاده کنند. نکته جالب اینکه کونو اعلام کرده بود که برای طراحی و ساخت یکایک این هواپیماها حسابی وقت صرف شده است.

در واقع تمامی این هواپیماها از جزئیات پراهمیتی برخوردار هستند که درنهایت بازی Ace Combat 7: Skies Unknown را به استانداردهای لازم برای عناوین نسل هشتمی نزدیک می کنند. اگر جز علاقمندان به سری بازی های Ace Combat باشید، حتما می دانید که بالغ بر ۲۰ سال از زمان عرضه نخستین نسخه این بازی گذشته است. بدون شک وقتی یک سری بازی ها به عمری این چنینی دست پیدا می کنند، باید بیشتر از گذشته بر رویشان تمرکز کرد تا ثمره تلاش های بی وقفه در چند سال، در یک شب به باد نرود.

برای اینکه بتوان یک بازی قدیمی را سرپا نگه داشت، باید به موارد زیادی توجه کرد. اینکه بتوان بازی را با توجه به توان کنسول های تازه و سلیقه مخاطبان بالا کشید، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. زیرا این مخاطبان و بازی بازان هستند که تعیین می کنند یک بازی تا چه اندازه دیده شود. البته باید اعتراف کرد که گیمرها در این زمینه واقعا منصف هستند و فقط از بازی هایی استقبال می کنند که از استانداردهای لازم برای درخشش برخوردار باشد.

به نظر می رسد که کونو به خوبی این موضوع را درک کرده است. زیرا در همین ویدئو به این مسئله اشاره داشته است. در ادامه صحبت های کونو را در مورد سری بازی های Ace Combat می خوانید:

” همان طور که می دانید سال های زیادی از عرضه سری بازی Ace Combat گذشته است. ما تصمیم داریم تا دراین صنعت پررقابت باقی بمانیم. البته برای این کار لازم است تا وضعیت کنونی این سری بازی و نیروهایمان را به چالش بکشیم. در حال حاضر ۱۰ سال از زمان عرضه نسخه شماره دار این سری بازی Playstation گذشته است و تمام کارشناسان ما معتقدند که باید برای عرضه نسخه تازه بازی مواردی را مورد بازبینی قرار داد. ما در نسخه جدید بازی دوباره با “سونائو کاتابوچی” همکاری خواهیم داشت. او نویسنده ما در Ace Combat 4 و Ace Combat 5 است.

30 هواپیمای مختلف در بازی Ace Combat 7 Skies Unknown PS4
۳۰ هواپیمای مختلف در بازی Ace Combat 7 Skies Unknown PS4

همان طور که می دانید این بازی ها در زمان خودشان غوغای زیادی به پا کردند و ما این موفقیت را تا حدود زیادی مدیون کاتابوچی بودیم. به همین دلیل از همکاری تازه و مجدد با این نویسنده قدرتمند خوشحال هستیم. تیم سازنده ما بر این باور است که حضور کاتابوچی در نسخه تازه بازی، می تواند جذابیت روایت بازی را دو چندان کند و در نهایت عنوانی پرمخاطب و محبوب روانه بازار شود.

داستان بازی تازه ما مستقل است و هیچ وابستگی به نسخه های قبلی ندارد. به هیمن دلیل افرادی که پیشتر تجربه حضور در بازی های ما را نداشته اند هم می توانند از Ace Combat 7: Skies Unknown لذت ببرند. مخاطبان در طول این بازی به ایستراگ های مختلفی دسترسی خواهند داشت که بدون شک جذابیت بازی را برایشان دو چندان می کند.

ما تلاش کرده ایم تا در بازی Ace Combat 7: Skies Unknown تلفیقی درست از واقع گرایی، علم و تخیل به چشم بخورد و فکر می کنیم که در این راه موفق بوده ایم. در طول بازی تجهیزات و وسایل زیادی به چشم می خورند که هر یک از آنها می توانند در برهه ای از مان کارساز باشند. ما تمام تلاشمان را کرده ایم تا این تجهیزات به واقعیت شباهت داشته باشند.

بدون شک در صورتی که هواپیماها، سلاح ها و سایر تجهیزات موجود در بازی از حالت واقعی خود دور شوند، مخاطب ارتباط کمتری با آنها برقرار خواهد کرد.اگز از طرفداران قدیمی سری بازی های Ace Combat 7 هستید، باید این نکته را بدانید که این بازی در سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم های مختلف روانه بازار می شود. بدین ترتیب گیمرهایی که دارای ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی باشند، می توانند از این بازی لذت ببرند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + 2 =