راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Need For Speed: Rivals (قسمت اول)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Need For Speed: Rivals

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Need For Speed: Rivals (قسمت اول)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Need For Speed: Rivals: تمامی مراحل PlayStation ۴ Game Need For Speed: Rivals Walk through

به Need For Speed Rivals خوش آمدید. پیش از آنکه مطابق میل خود در بخش Redview عمل کنید لازم است که یک سری نکات اصلی را به شما توضیح دهیم. یکی از دو حالت Cop (پلیس) یا Racer (مسابقه دهنده) را انتخاب نمایید تا آموزش را شروع کنیم. در اینجا حالت انتخاب شده ی ما حالت Racer می باشد. نقشه ای نمایان می شود و در آن مخفی گاه (Hideout) های شما را نشان می دهد که در سرتاسر نقشه ی بخش Redview پراکنده اند، و تنها مکان امن برای شما در برابر پلیس است.
در اینجا به تمام چیزهایی که برای نبرد با رقیبانتان مورد نیاز است دسترسی خواهید داشت. بخش Speedlist مهم ترین بخش در رقابت شما است. در اینجا می توانید از میان مجموعه اهدافی که دائماً در حال تغییر هستند هدف هایی را که متناسب با سبک رانندگی شماست انتخاب نمایید. شما تازه این بازی را شروع کرده اید و به همین خاطر تعداد اهدافی که برای انتخاب وجود دارد محدود است، اما به محض اتمام این آموزش می توانید از میان چندین Speedlist گوناگون، اهداف مورد نظر را انتخاب نمایید و سرنوشت خود را در بازی رقم بزنید. مخفی گاه شما گاراژ و تعمیرگاه شما نیز می باشد.
در آن می توانید اتومبیل خود را انتخاب نمایید (Car Select)، آن را مجهز به آیتم هایی برای تعقیب و گریز کنید (Pursuit Tech)، اتومبیل را مطابق سلیقه ی خود تغییر دهید (Car Personalization) و عملکرد اتومبیل ها را ارتقا دهید (Performance Upgrades). اکنون نگاهی به اطراف بیاندازید، وقتی که آماده شدید سفر را آغاز خواهیم کرد. گزینه Car Select (انتخاب اتومبیل) را انتخاب نمایید. اینجا جاییست که اتومبیل های شما نگه داشته می شوند. زمانی که Speedlist را کامل کنید و رتبه ی شما ارتقا یابد، اتومبیل های جدید در دسترس شما خواهند بود.

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Need For Speed: Rivals
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Need For Speed: Rivals

در این صورت شما می توانید از Speedpoint های خود استفاده نمایید و اتومبیل بخرید. در قسمت Pursuit Tech دو بخش یا اسلات وجود دارد. زمانی که به اندازه کافی Speedpoint به دست آوردید، یکی از این دو اسلات را جهت خرید Pursuit Tech و تجهیز اتومبیل های خود به آن انتخاب نمایید. قسمت Car Personalization جایی است که در آن می توانید اتومبیل خود را به روش های بسیار متنوع و گوناگون طراحی کنید. اینکه اتومبیل شما چه رنگی داشته باشد و در آن از چه طوقه ، پوسته ، برچسب ، و پلاکی استفاده شود کاملاً به سلیقه شما بستگی دارد.
در قسمت Performance Upgrades می توانید با استفاده از Speedpoint مواردی که برای ارتقاء اتومبیل نیاز هست را بخرید و عملکرد آن را بهبود بخشید. اکنون از گاراژ خارج می شویم (Exit Garage). نقشه ی شهر Redview نمایان می شود. در اینجا شما قادر به مشاهده رانندگان دیگر، رویداد (Event) هایی که باز هستند، و همچنین انتخاب موقعیت مکانی جهت شروع مسابقه ی خود هستید. در اینجا ما از منطقه ای در خارج از نقشه شروع می کنیم. سپس پنجره ای باز می شود و از شما می پرسد که آیا می خواهید از این نقطه شروع کنید؟ در صورت تمایل گزینه Accept (پذیرفتن) را انتخاب نمایید.
شما در حالت Freedrive (پلیسی شما را تعقیب نمی کند) قرار گرفته اید. در سمت راست صفحه نمایش Speedlist را مشاهده می کنید که قبل از شروع بازی انتخاب کرده بودید. اهداف داخل Speedlist را کامل کنید تا آموزشتان تکمیل شود. شما می توانید مسیر خود را به هر مقصدی با کشیدن بر روی نقشه و یا با استفاده از گزینه EasyDrive در سمت چپ و بالای صفحه نمایش خود مشخص کنید. 
برای شروع مسابقه، کافیست مکث کوتاهی در نقطه شروع داشته باشید و دکمه را فشار دهید. شما می توانید Event ها را در هر زمانی آغاز کنید، حتی زمانی که تحت تعقیب پلیس قرار گرفته اید.

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Need For Speed: Rivals
راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Need For Speed: Rivals

فقط حواستان باشد که به اندازه ی کافی آرام برانید تا موجب انفجار اتومبیل نشود. همچنین می توانید مسابقات Head to Head را در هر زمان با نزدیک شدن به راننده ی دیگر و فشردن دکمه مربوط به آن شروع کنید. بازیکنان می توانند پیشنهاد Head to Head از جانب دیگر بازیکنان را رد کنند. با تکمیل هر یک از اهداف مشخص شده، Speedpoint هایی را دریافت می کنید، افزاینده قدرت (Multiplier) شما که در بالای صفحه نمایش نشان داده می شود افزایش پیدا می کند و همچنین سطح گرما (Heat Level) بالا می رود. هرچقدر Heat Level بالاتری داشته باشید، تعقیب شما برای پلیس سخت تر خواهد شد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =