معرفی دسته بازی بی سیم Xbox One سبز و نارنجی

معرفی دسته بازی بی سیم Xbox One سبز و نارنجی

یکی از مواردی که باید در زمینه کنسول های ایکس باکس و آپشنهای روز افزون آن مد نظر قرار داد همین دسته های کنسول می باشد. خب اینکه کنسول های ایکس باکس تا کجا رو به پیشرفت میباشد و این پیشرفت قرار است تنها در قابلیت های کنسول رخ دهد و یا اینکه در ظاهر آن نیز تاثیر گذار است را در این مقاله مورد نقد و بررسی قرار می دهیم.

شما کنسول ها پلی استیشن ۴ را در نظر قرار دهید. در این کنسول ها اخیرا قابلیت های زیادی رخ داده است و روزانه متوجه میشویم که یکی از شرکتهای مرتبط با شرکت سونی و محصولاتش، محصولات جدیدی به بازار پلی استور روانه میکند. از قابلیتهای گرافیکی برای این کنسول ها میتوان به قابلیت واقعیت مجازی اشاره داشت و وجود هدست های مجازی و دسته های بی نظیر آن و در ظاهر این کنسول ها می توان به اسکین ها یا همان پوسته ها اشاره داشت که اخیرا با تنوع بسیار زیادی در طرح ها و رنگها به بازار آمده است.

این قابلیت ها کنسول پلی استیشن ۴ را از هر لحاظ چه از نظر ظاهر و چه از نظر قابلیتهای بوردی به یکی از بهترین کنسول های جهان در زمینه گیم نت تبدیل کرده است. خب باید دید که کنسول ایکس باکس نیز این مرحله از ارائه بهترین قابلیت ها را پشت سر گذاشته است یا خیر.

مواردی که کنسول ایکس باکس وان در آن پیشرفت خوبی داشته است

یکی از مواردی که کنسول های ایکس باکس وان نسبت به سایر کنسول ها و نسبت به ایکس باکس ۳۶۰ رشد بهتر و بی نظیری در آن داشته است قابلیت بازیهای آنلاین پیشرفته و رضایت بیشتر کاربران بازیهای کنسول ایکس باکس نسبت به سایر کنسول ها است. در قابلیت بازیهای آنلاین یا همان بازیهای چند نفره و در بخش کواپ و کمک به سایر کاربران در این آیتم از بازیهای ایکس باکس وان بسیار نکات ریز اعم از کیفیت بازی و بهتر شدن آپشنهای بازی و سرعت کانکت شدن بازیها در بخش آنلاین همه چیز بهتر از کنسول های دیگر ادامه می دهد.

معرفی دسته بازی بی سیم Xbox One سبز و نارنجی
معرفی دسته بازی بی سیم Xbox One سبز و نارنجی

در بازی های امروز یکی از مواردی که برای کاربران کنسول های بازی (حال فرقی نمیکند پلی استیشن ۴ باشد یا نینتندوسویچ و یا ایکس باکس) بسیار حائز اهمیت است سرعت عمل بازی در بخش آنلاین بازی و کواپ بازیهای کنسول است. این مورد هر روز در بازیهای کنسول ایکس باکس وان بهتر دیده میشود و کاربران را از رضایت کامل برخوردار می کند و اما ظاهر کنسول ایکس باکس.

خب از آنجایی که ظاهر این کنسول همانند کنسول پلی استیشن ۴ ساده و کلاسیک نیست و آنقدر با فرم خاصی ساخته شده است که دلتان نمی آید به ظاهر این کنسول دست بزنید و اما در مورد لوازم جانبی کنسول ایکس باکس. خب بالاخره هر کنسولی روزانه از لوازم جانبی خود برخوردار است و برای کسب درآمد بیشتر بازی شرکت های مختلفی هستند که دوست دارند نام شرکت خود را به گونه ای با شرکت سونی و یا یکی از شرکت های معروف کنسول های گیمر در ارتباط قرار دهند.

مثلا شما در کنسول های پلی استیشن ۴ می بینید که به عنوان مثال یک شرکت می آید و یک هندزفری بی سیم تولید می کند که به دسته بازی متصل می شود و کار را برای کاربران بازی بسیار راحت تر میکند و شما را از شر وجود سیم های اضافی خلاص می کند. خب این کار و این تولید برای کاربران و مخصوص یک کار خاصی قلمداد نمی شود و مطمئنا کاربران را در تحقیق قرار می دهد که بدانند چه شرکتی این محصول را تولید می کند.

معرفی دسته بازی بی سیم Xbox One سبز و نارنجی
معرفی دسته بازی بی سیم Xbox One سبز و نارنجی

در این بین شهرت نام آن شرکت بمراتب بیشتر و بیشتر میشود و شاید حتی یک راه ارتباطی برای همکاری مستقیم با شرکت سونی گردد. خب و اما کنسول ایکس باکس که قرار است امروز نیز با یک رقابت تنگاتنگی پا به میدان بگذارد. درباره ظاهر خود کنسول که مواردی را عنوان کردیم. اما درباره لوازم جانبی این کنسول ها باید این بار آنها با برخلاف برخی محصولات با رنگ های فابریک و قابلیت های آن معرفی کنیم.

معرفی دسته سبز و نارنجی

این دسته ها یکی از جدیدترین دسته های موجود با قابلیت بالا در بازار کنسول ایکس باکس است. این نوع دسته های که کاربردی بینظیر را با آن تجربه خواهید کرد در بازار کنسول ایکس باکس وان به یکی از بهترین دسته های عنوان داده شده اند. قابلیت جدید این دسته ها علاوه بر ظاهر آنها با سیستم شوترو دکمه های شیر و فلش و شوکر آنچنان در روند بازی هیجان ایجاد میکند که کاربران را گرفتار فرم زیبا و این قابلیت ها میکند. دسته سبز/ نارنجی xbox wireless controller از پوسته ای سبز مانند و با نمای داخلی نارنجی به یکی از شیک ترین دسته های کنسول های بازی در جهان عنوان می شود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − دوازده =