سونی سرویس PlayStation Plus معرفی می کند

سونی سرویس PlayStation Plus را همزمان با کنسول بازی پلی استیشن 5 معرفی میکند

گفته شده است که این نسخه تازه همزمان با عرضه کنسول های پلی استیشن ۵ روانه بازار می شود. به نظر می رسد طرفداران و علاقمندان به کمپانی سونی باید خودشان را برای یک آغاز درست و منحصر به فرد آماده کنند. گویا سونی به دنبال راه اندازی یک بزم همه جانبه است و تدارک تمامی سور و سات آن را هم دیده است. اگر تمایل دارید تا در مورد نسخه تازه پلی استیشن پلاس بیشتر بدانید، در ادامه با ما همراه شوید.

بررسی نسخه تازه پلی استیشن پلاس

به نظر می رسد همه چیز در نسخه تازه پلی استیشن پلاس بهتر از قبل خواهد شد. این را می توان از صحبت ها و نظرات یک توسعه دهنده اروپایی و همچنین وب سایت Segment Next متوجه شد. بر طبق گزارشات منتشر شده نسخه تازه پلی استیشن پلاس به مخاطبانش اجازه دسترسی به بتای بازی های ویدئویی را خواهد داد. گیمرها می توانند با کمک این سرویس در بازی های مشارکتی به سرورهای اختصاصی هم دسترسی داشته باشند.
علاوه بر آن، امکان بررسی نسخه آلفا هم وجود خواهد داشت. برخی از کارشناسان معتقدند که قرار است سرویس پلی استیشن پلاس پریمیوم جایگزین سرویس پلاس قدیمی باشد. اما باز هم وب سایت Segment Next و توسعه دهنده اروپایی نظراتی کاملا مغایر با نظرات کارشناسان را ارائه داده اند. آن ها معتقدند که سرویس پلی استیشن پلاس پریمیوم تحت هیچ شرایطی جایگزین سرویس پلاس نخواهد بود و قرار است تا این دو به صورت موازی در کنار یکدیگر فعال باشند.
اما در نهایت همه چیز به نظر و تصمیمات کمپانی سونی بستگی دارد و تا زمانی که این مجموعه اطلاعات دقیقی در مورد سرویس پلی استیشن پلاس پریمیوم ارائه ندهد، نمی توان به صورت قاطعانه در مورد هیچ چیز نظر داد. بی شک وقتی که صحبت از سرویس پلی استیشن پلاس پریمیوم شد، بسیاری از مخاطبان به دنبال اطلاعات جامع و کاملی در مورد این سرویس بوده اند. اما باید اعتراف کرد که متاسفانه هیچ اطلاعات دیگری در مورد این سرویس نوظهور در دسترس نیست.
اما باز هم بر طبق نظرات کارشناسان این گونه به نظر می رسد که سرویس پلی استیشن پلاس پریمیوم همزمان با عرضه کنسول پلی استیشن به دست طرفداران برسد. عده ای زمان انتشار سرویس پلی استیشن پلاس پریمیوم و کنسول پلی استیشن ۵ را سه ماهه دوم سال ۲۰۱۹ میلادی پیش بینی کرده اند. اما این پیش بینی هم چیزی به غیر از حدس و گمانی ساده نیست. زیرا اگر چنین چیزی درست بود، حتما کمپانی سونی در رویداد E3 2019 حضور داشت.

سونی سرویس PlayStation Plus را همزمان با کنسول بازی پلی استیشن 5 معرفی میکند
سونی سرویس PlayStation Plus را همزمان با کنسول بازی پلی استیشن ۵ معرفی میکند

اما حالا که این مجموعه حضورش در این رویداد را لغو کرده است، می توان پیش بینی کرد که زمان عرضه کنسول پلی استیشن۵ هم در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۹ نخواهد بود. زیرا بسیار بعید است که سونی پس از لغو حضور در رویداد E3 2019 به فکر رونمایی از تازه ترین محصول خود باشد. پس بدین ترتیب زمان عرضه سرویس پلی استیشن پلاس پریمیوم هم فرق خواهد کرد. شاید مخاطبان باید در اواخر سال ۲۰۱۹ و یا اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی منتظر ظهور کنسول پلی استیشن ۵ و همچنین سرویس پلی استیشن پلاس پریمیوم باشند. به طور کلی به نظر می رسد که ارائه نسخه جدید از پلی استیشن پلاس بسیار فکر خوب و جذابی بوده است.
باید دید که این نسخه چه قابلیت هایی دارد و در زمان اجرایی شدن در کنسول پلی استیشن ۵، مخاطب را با چه ویژگی هایی مواجه می سازد. زیرا نسخه قبلی پلی استیشن پلاس به میزان کافی جذاب و قدرتمند بود. باید دید که حالا کمپانی سونی در نسخه تازه چه چیزهایی را اضافه کرده است؟ برای اینکه به پاسخ این سوالات برسیم، چاره ای به جز صبر تا زمان عرضه این سرویس و کنسول تازه کمپانی سونی نداریم.

آشنایی کلی با سرویس پلی استیشن پلاس

  • به احتمال زیاد با قابلیت ها و ویژگی های کلی سرویس پلی استیشن پلاس آشنایی دارید. اما اگر تازه به طرفداران کنسول های کمپانی سونی ملحق شده اید، با ما همراه شوید تا برخی از این قابلیت ها را ذکر کنیم. بی شک اعلام برخی از توانایی های این سرویس آن هم در زمانی که پیشتر در مورد سرویس پلی استیشن پلاس پریمیوم صحبت کرده ایم، خالی از لطف نخواهد بود.
  • شما می توانید با استفاده از سرویس پلی استیشن پلاس تجربه بازی های ویدئویی به صورت چند نفره و آنلاین را داشته باشید. به جرات می توان گفت که این قابلیت از مهم ترین و پر طرفدارترین بخش های موجود در سرویس پلی استیشن پلاس به حساب می آید.
  • شما می توانید با استفاده از این سرویس، به صورت ماهیانه به دو بازی رایگان هم دسترسی داشته باشید. این قابلیت تنها برای کاربران این سرویس در نظر گرفته شده است. البته تصور نکنید بازی هایی که هر ماه در لیست بازی های رایگان قرار می گیرد از تاپ ترین و بهترین بازی های ویدئویی هستند. برخی از آنها نسخه های قدیمی تری هستند. اما می شود در میانشان به بازی های جذاب و وسوسه کننده ای هم برخورد. فقط این نکته را مد نظر داشته باشید که شما تا زمانی که در میان کارابران این سرویس جای دارید، می توانید از این بازی های رایگان استفاده کنید.
سونی سرویس PlayStation Plus را همزمان با کنسول بازی پلی استیشن 5 معرفی میکند
سونی سرویس PlayStation Plus را همزمان با کنسول بازی پلی استیشن ۵ معرفی میکند
  • از دیگر قابلیت هایی که سرویس پلی استیشن پلاس برای کاربرانش در نظر گرفته است، برخورداری از تخفیف هاست. در صورتی که شما عضو این سرویس باشید، می توانید به صورت هفتگی از تخفیف های ویژه سونی بهره مند شوید. شاید جز آن دسته از افرادی باشید که تمایل چندانی به خرید دیجیتالی بازی های ویدئویی نداشته باشید.
    اما به احتمال زیاد وقتی که بفهمید بازی محبوبتان ۸۰ درصد تخفیف خورده است، برای خرید آن سراسیمه خواهید شد! تمامی بازی های موجود در این سرویس از ۱۰تا ۸۰ درصد تخفیف می خورند. البته تمامی تخفیف های سونی در سرویس پلاس به تخفیف های هفتگی خلاصه نمی شود. شما می توانید در تعطیلاتی مثل کریسمس، هالووین و… هم از این تخفیفات بهره مند شوید.
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + یازده =