بازی Yakuza Kiwami 2 SteelBook کمپانی Sega

جزئیات انتشار بازی Yakuza Kiwami 2 SteelBook Edition PS4 کمپانی Sega

سری یاکوزا از معدود بازی های ساخته توسط سگا است که هنوزم با وجود گذشتن سال ها از انتشار ان طرفداران خود را حفظ کرده است. این بازی دومین نسخه از بازی های ریمیک شده توسط سگا می باشد و در سال ۲۰۰۳ برای پلی استیشن دو با بازسازی مجدد نسخه دوم بازی عرضه شده است. سگا وعده داده بازسازی کردن بازی های قبلی همچنان ادامه داشته باشد. بازی بعد از اینکه دوعنوان یاکوزا زیرو و بعد از عرضه شدن ششمین ماجراهای کازوما و دقیقا در مناسب ترین زمان ارائه شده است.

روند بازی Yakuza Kiwami 2 SteelBook Edition

داستان بازی پلی استیشن ۴ Yakuza Kiwami 2 SteelBook Edition همانند یک فیلم سینمایی نمایش داده می شود. این بازی شامل شخصیت های متنوع و پیچیدگی های روایت داستانی می باشد.همچنین همانند فیلم کارآگاهی جنایی به سبک هنگ کنکی ساخته شده است. این بازی همچنین از نقشه چندان بزرگی تشکیل نشده است. اما رنگ وروح منحصر به فردی در ان وجود دارد که در هیچ بازی نمی توانید آن را پیدا کنید.

عکس العمل بالا همچنان دیالو گ هایی که به صورت حباب در بالای سر شخصیت ها ظاهر می شود و تنوع در مغازه هایی که در سطح شهر هستند عاملی هست که تا ساعت ها شمارا بدون توجه به داستان اصلی سرگرم خواهد کرد. بازی یک سال بعد اتفاقاتی که در نسخه اول رخ داده است را روایت می کند. کازوما پس از اینکه از زندان ازاد می شود تصمیم می گیرد یاکوزا و دسته توجو را برکنار کند. کازوما هنگامی که به ارامگاه پدرش که در قسمت گذشته کشته شده است می رود.

با خصیت پنجم از گروه توجو یوکیو ترادا برخورد خواهد کردو گروه امی توجوکیو را در همان گورسنان می کشند. کازوما به اجبار دختر خودرا پیش دوستانش به امانت میگذارد و خودش به سمت کاموروچو می رود. زیرا گروه دوباره وارد این شهر شده اند و قصد دارند تا اشوبی گسترده را در بین گروهک های یاکوزا ایجاد کنند. کازوما درباره ی گروه امی تحقیق میکند و متوجه می شود فرزند سرکرده اومی بر علیه توجو وگروهک های دیگر وارد جنگ شده است.

ریوجی گودای که موهای طلایی و اندامی همانند غول دارد به اژدهای کانسای مشهور است و تمام تلاش خود را برای نابودی کازوما و یارانش به کار گرفته است. این بازی سی ساعت زمان خواهد برد و اگر بخش های فرعی را نیز به ان اضافه کنیم به زمانی حدود چهل تا پنجاه لازم دارد. البته این سری از یاکوزا از سری های قبل خود در نسل جدید کنسول سونی کوتاه تر می باشد. اما از هر لحاظ که ان را مورد بررسی قرار دهیم از ان ها کامل تر می باشد.

جزئیات انتشار بازی Yakuza Kiwami 2 SteelBook Edition PS4 کمپانی Sega
جزئیات انتشار بازی Yakuza Kiwami 2 SteelBook Edition PS4 کمپانی Sega

سگا همچنین فکری برای افرادی که تا به حال این بازی را تجربه نکرده اند در نظر گرفته است.در هنگام شروع بازی و زمانی که شما در قبرستان به دیدار یارانی که از دست داده اید می روید.به شما پیشنهادی برای به یاد اوردن خاطراتتان داده می شود. که با پذیرفتن ان یک کات سین به زمان نیم ساعت برایتان پخش خواهد شد. این کات سین به طور خلاصه داستان عظیم بازی نخست را روایت می کند. بعد از دیدن ان شما ارتباط بهتری با یاکوزا برقرار خواهید کرد و بیشتر جذب داستان بازی جدید خواهید شد.

علاوه بر داستان اصلی از داستان های فرعی بی شماری نیز تشکیل یافته است که ارتباطی با داستان اصلی بازی ندارد. این داستان ها هنگامی که در حال گشت و گذار در شهر هستید در مقابلتان قرار خواهند گرفت. شما مجاز هستید که انتخاب کنید ان ها را بازی کنید یا قید بازی کردنشان را بزنید.سازنده عناصر زیادی را از بازی حذف نموده است.

اما در مقابل با این حذفیات کوچک محتوای زیادی را به بازی اضافه نموده است که تا ساعت ها باعثی برای جذب شدن بازیکن خواهند شد. مینی گیم های زیادی که از بازی های کلاسیک سگا به شمار می آیند در کلوب بازی سرتاسر شهر به چشم می خورند. انجام کار هایی همچون گلف، دارت، دیدن فیلم، مبارزات تن به تن کشتی کج، بازی های رو میری و ورق بازی در انجا رخ می دهد.

گیم پلی بازی

یاکوزا همیشه از این نظر دارای مشکل بوده است و گیم پلی خشک برای یک بازی اکشن طراحی کرده است.همچنین سگا برای رفع این مشکل هیچ اقدامی انجام نداده است. اما این سری از بازی گیم پلی روان تری در بین سایر بازی ها را دارا می باشد.مثلا شما سه اسلحه تفاوت را نزد خود دارید که در هنگام مبارزه و زمانی که احساس نیاز کردید می توانید از ان ها استفاده نمایید.

همچنین سیستمی به بازی افزوده شده است که با یاری رساندن به مردمی که در شهر وجود دارند می توانید ان ها را به دوست خود تبدیل کنید. زمانیکه شما در حال جنگیدن با باندهای خلافکار هستید اگر هرکدام از دوستان شما در اطرافتان حضور داشته باشند به طور خلاقانه ای به شما کمک خواهند کرد.

جزئیات انتشار بازی Yakuza Kiwami 2 SteelBook Edition PS4 کمپانی Sega
بازی Yakuza Kiwami 2 SteelBook

به طور مثال دوست اشپزتان دیگ سوپ داغ را برای وارد کردن ضربه به سر دشمنتان به سمت شما پرتاب خواهد کرد. اکثر اشیایی که در بازی موجود هستند می توانند در هنگام مبارزه به کمک شما بیایند. مانند توپ فوتبالی بچه هایی که با ان مشغول بازی هستند می تواند مغز رقیب تان را منفجر کند. با دنبال کرذن روند بازی شاهد حرکات کازوما بیشتری خواهیم بود و کات سین های تکراری حذف خواهند شد.

گرافیک در بازی

از نظر گرافیکی بهتر از نسخه های قبلی ان کار شده است.محیط شهر به خصوص در هنگام شب و جزئیات چهره کاراکتر ها به خوبی این موضوع را به ما نشان خواهد داد. اما خشکی انیمیشن ها هنوزهم در کات سین ها پابرجا می باشد.

صداگذاری بازی

صداگذاری بازی دوبله نمی باشد و در بخش هایی به صورت انگلیسی روایت خواهد شد. صداگذاری اصلی بازی ژاپنی می باشد. موسیقی بازی نیز کاملا متناسب با بازی در نظر گرفته شده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 2 =