منتظر پروژه عظیم تری از کارگردان بازی God of War باشیم قسمت دوم

منتظر پروژه عظیم تری از کارگردان بازی God of War باشیم

منتظر پروژه عظیم تری از کارگردان بازی God of War باشیم قسمت دوم

منتظر پروژه عظیم تری از کارگردان بازی God of War باشیم قسمت دوم

آتنا به کـریتوس گفت تنها راهی که امکان دارد خدایان از سر تقصیرات او بگذرند نابـود کردن آرس اسـت هـمـچـنـین اضـافـه کرد که تـنـها راهی که با استفاده از آن یک انسان می تواند یک خدا را نابود کند بهره گیری از جعبه پاندورا است. جعبه پاندورا یک جعبه جادویی در معبد پاندورا میباشد. معبد پاندورا در دشت ارواح گمشده قرار دارد. آتنا اشاره کرده بود که تنها راهی که قادر است دره دشت ارواح گمشده را بگشاید استفاده کردن از معجزه آتن میباشد او موفق به انجام این کار شد.
سه روز زمان برد که کریتوس به معبد برسد. نگهبان دروازه به او گفت کسی نبوده است که به معبد برود و زنده برگردد اما کریتوس باگذراندن مانع های زیاد بلاخره توانست جعبه پاندورا را بدست آورد. اما آرس از قضیه بو برد از آتن چوبی را به طرف او پرتاب نمود و باعث شد که کریتوس جعبه را از دست بدهد و به دنیای مردگان رود. ناخدای کشتی که کریتوس اورا کشته بود باعث نجات پیدا کردن کریتوس شد. خدایان زئوس در ظاهر پیرمرد جان او را نجات دادند.
کریتوس سپس با صاعقه زئوس جعبه را دوباره بدست آورد و به قدرتی در حد آرس دارا شد او موفق شد بر آرس فائق آید ولی نمیتوانست آریس را از بین ببرد و این بخاطر افسون شدن شمشیر ها بود. خدایان شمشیری به کریتوس دادند که با استفاده از آن آرس را نابود کرد سپس او نزد آتنا رفت و به او گفت عذاب او را از بین ببرد اما آتنا درجواب به او گفت هیچ کسی قادر نیست باعث فراموش شدن اعمال شود سپس کریتوس خود را از بالاترین صخره کوه آلپ به پایین انداخت اما خدایان اورا نجات دادند وبه او لقب خدای جنگ را واگذار کردند.

منتظر پروژه عظیم تری از کارگردان بازی God of War باشیم
منتظر پروژه عظیم تری از کارگردان بازی God of War باشیم

بررسی نسخه شگفت آور بازی پلی استیشن ۴ God of War
این اثر شگفت انگیز است و باعث حیرت طرفداران شده بود. توسط استودیو سانتا مونیکا عرضه شده است بسیاری از منتقدان این نسخه را یک کلاس درس برای بازی سازی معرفی کردند و به اثری شناخته شده است که با موفقیت باعث بسته شدن دفتر نسل هفتم شده است. این بازی به ما قدرت برای ریسک کردن وایجاد تغییرات مثبت را میدهد. سازنده بازی تمامی جزییات نسخه های پیش را فراموش کرده است و بازی به طرفداران تحویل داده است که تا سالیان سال شاهد موفقیت های آن خواهیم بود.

روند بازی PlayStation ۴ God of War در این نسخه
تا قبل از این نسخه کریتوس را شخصیتی عصبانی که مدام در فکر انتقام است میشناختیم اما اکنون ما با کـسی برخورد خواهیم کرد که دیگر کاری به خدایان ندارد و زندگی خود را در نورس سپری میکند و زندگی اسرار آمیز در کنار همسرش دارد در طی اتفاقاتی کریتوس همسر خود را از دست میدهد ومجبور است پسرش آترئوس را به تنهایی بزرگ کند او همچنین باید با کمک پسرش خواسته همسرش را که بردن خاکسترش به بالاترین قله دنیای نورس است به انجام برساند.

منتظر پروژه عظیم تری از کارگردان بازی God of War باشیم
منتظر پروژه عظیم تری از کارگردان بازی God of War باشیم

در اوایل بازی کریتوس آرام و آرتئوس خام ممکن است باعث سررفتن حوصله تان شوند اما با شروع اولین مبارزه در بازی دیگر دلتان نمیخواهد دست از ادامه دادن بازی بردارید. آزادی عملی که در این نسخه برای بازیکن در نظر گرفته شده است باعث پیشرفت بازی شده است بطور مثال بازیکن قادر است بین مراحل بازی سفر کند همچنین در طی این مراحل با مانع های زیادی همچون پازل های بازی مواجه خواهید شد با یافتن این پازل ها شما قادر هستید به صندوق هایی دست یابید که آیتم های ارزشمندی را در خود جای داده است.
برخی دیگرشامل موانعی هستند که حتی میتوانند مرگ شما را رقم بزنند. شما بدون علت باهیچ پازلی برخورد نخواهید کرد البته باید خاطرنشان کرد که بازی بسیار گسترده طراحی شده است و پازل ها تنها قسمتی از آنها هستند. از مواردی که باعث جذابیت دادن به بازی شده است دقت نمودن به جزییات میباشد هر کدام از محیط ها داستانی منحصربفرد همراه با خود دارند همچنین شخصیت های بازی چه مثبت چه منفی نیز با جزئیاتی شگفت آور طراحی یافتند .
بطور مثال کریتوس با صدای کلفت و ظاهری با ریش چند برابر از پیش واقعی تر طراحی شده دیگر هرچیزی باعث عصبانیت او نخواهد شد و همچنین تمام چیز هایی که در برابرش قرار میگیرند را از بین نخواهد برد و این تبدیل به عاملی شده است که هر لحظه بیشتر از قبل شیفته او شوید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + ده =