اخبار

رکورد فروش The Last of Us Part II در سه روز از ۴ میلیون عبور کرد

رکورد فروش The Last of Us Part II

رکورد فروش The Last of Us Part II فوق‌العاده شد. بازی The Last of Us Part II کمپانی Naughty Dog با فروش جدید خود رکورد جدیدی را ثبت کرد و در سه روز اول حدود ۴ میلیون نسخه از آن به فروش رفت.

رکورد بازی The Last of Us Part II باعث شد عنوان “سریع‌ترین فروش بازی انحصاری اول‌شخص پلی‌استیشن ۴” را به خود اختصاص دهد، معاون ارشد بازاریابی پلی‌استیشن اریک لمپل این موضوع را در روز جمعه در پستی بیان کرد. کمپانی Naughty Dog که توسعه دهنده بازی است، یکی از کمپانی‌های توسعه دهنده متعلق به سونی است.

نیل دراکمن معاون رئیس کمپانی در بیانیه‌ای اعلام کرد: “بی‌نهایت از میلیون‌ها طرفدارانمان در سراسر جهان سپاسگزاریم که این بازی را انجام داده و تجارب خود را در طول هفته اخیر با ما به اشتراک گذاشتند،” “قصد داریم نوع جدیدی از داستان را بازگو کنیم، داستانی که با تم‌های مختلف روبرو است و بازیکنان را در مسیر چالش‌برانگیزی قرار می‌دهد. اینکه شاهد بیان تجربه و همچنین ایجاد بحث‌های متفکرانه بین شما بودیم اصلاً باورکردنی نبود.”

بازی The Last of Us Part II جایگاه بازی Marvel’s Spider Man را که در طول سه روز اول در سال ۲۰۱۸ حدود ۳.۳ میلیون نسخه از آن به فروش رفته بود را به خود اختصاص داد.

بازی The Last of Us Part II، که جمعه گذشته برای پلی‌استیشن ۴ عرضه شد، یکی از بازی‌های موفقیت‌آمیز سال بود و آن‌ها به دلیل موفقیت بی‌حد و مرز آن در پلی‌استیشن ۳ در سال ۲۰۱۳ بوده است. عرضه دوم نیز نظرات بسیاری را به خود اختصاص داد که نظر لیسا ماری سگارا، ویرایشگر بخش Digital Trends Gaming بخشی از آن‌ها بود. سگارا این بازی را “شاهکاری تاریک” نامید که قرار است به عنوان یک بازی کلاسیک به مسیر خود ادامه دهد و مردم تا سال‌ها درباره آن صحبت خواهند کرد و به بازی امتیاز ۵ از ۵ را داد.

در روز جمعه، دراکمن در مصاحبه‌ای با Kinda Funny Gamecast بیان کرد که کمپانی Naughty Dog هیچ برنامه‌ای برای عرضه The Last of Us Part II DLC ندارد. کمپانی Naughty Dog نسخه توسعه یافته بازی را در سال ۲۰۱۴ عرضه کرد و آن را The Last of Us: Left Behind نامید. دراکمن درباره شایعات مربوط به اینکه نسخه بازی چندنفره The Last of Us نیز در حال توسعه است و قرار است برای پلی‌استیشن ۵ عرضه شود، حرفی نزد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =