۵ سؤال مبهم در بازی Kingdom Heart 3 PS4

5 سؤال مبهم در بازی Kingdom Heart 3 PS4

اکثر مردم انتظار داشتند بازی PlayStation ۴ Kingdom Hearts 3 تمامی پایان های نادرست بازی هایی که قبلاً عرضه شده بود را جمع کند. اما همه چیز آن طور که انتظار می رفت، پیش نرفت، و این پنج سؤال هنوز پس از اتمام بازی Kingdom Hearts 3 وجود دارد. سوال هایی که پس از اتمام بازی Kingdom Herarts 3 هنوز به دنبال پاسخ آن ها هستیم.

دختری که Ansem روی او امتحان شد که بود؟

قسمتی از طرح ناگهانی داستان که از سمت چپ ظاهر می شد، دختری ناشناس بود که نقش شگفت انگیز و خوبی را در داستان های اصلی شخصیت های بازی، ایفا می کرد. کسی که توسط Ansem گرفته شد تا قبل از رویداد Birth by Sleep، ذهن و قلب او مورد آزمایش قرار گیرد، دختری که در طول اسارتش با Lea و Isa دوستانه رفتار کرد.

آن ها تلاش می کردند تا وارد Hollow Bastion شده و سپس کارآموز Ansem شوند و در نهایت به او کمک کنند تا فرار کند. این دو حتی پس از اینکه او تبدیل به Nobodies شد هم به دنبال او گشتند، اما در نهایت Lea (الکس کنونی) پذیرفت که او برای همیشه رفته و Isa (سایکس کنونی) را تنها گذاشت تا به دنبال او باشد. او پس از اینکه Ansem را از قلمرو تاریکی بازگرداند، تقریباً مکان آن دختر را پیدا کرد، اما به زودی مشخص شد که او حتی به خاطر ندارد آن دختر چگونه بود. به همین ترتیب، بازیکنان به پایان بازی می رسند و هنوز نمی دانند که آن دختر کیست و از چه چیزی ایجاد شده است.

5 سؤال مبهم در بازی Kingdom Heart 3 PS4
۵ سؤال مبهم در بازی Kingdom Heart 3 PS4

در بین کارآموزان اصلی، چه کسی خائن بود؟

قبل از رویداد Keyblade War، هر یک کارآموزان اصلی استاد نقشی داشتند که باید توسط سرگروهشان اجرا می شد. اگر این کار به درستی انجام می شد، نقش هر یک از کارآموزان باید طوری می بود که جهان را از خطر سقوط به تاریکی نجات دهد، در نتیجه باید طبق دستورات و خواسته های استادشان صلح را حفظ کرده و بهترین کار را انجام می دادند. با این حال، استاد ارشد پیشگویی کرد که خائنی وجود دارد که به دنبال نابودی برنامه او و دخالت در نقش دیگر کارآموزان است.

تا انتها، کارآموزان سعی می کنند خائن را قبل از اینکه سعی کند دنیا را نابود کند، پیدا کنند. متأسفانه، ما هرگز نمیفهمیم خائن چه کسی بوده است. در عوض، آخرین صحنه ای که از کارآموزان می بینیم این است که همگی جمع شدند تا یاد بگیرند Luxu (ژیگبار کنونی) با نقش خود چه می کند. اکثر مردم معتقدند این عنصر داستان است که ممکن است در Kingdom Hearts Union χ یا دیگر بازی ها مشخص شود، اما این باعث نمی شود پایان یافتن بازی بدون داشتن جواب خسته کننده نباشد.

Ventus اهل کجا و چه زمانی است؟

قبل از عرضه بازی پلی استیشن Kingdom Hearts Union χ، اکثر مردم گمان کردند که Ventus کارآموز Keyblade است که تحت سرپرستی استاد Eraqus و کارآموز قبلی Xehanort می باشد. اما به واسطه حضور وی در Union χ، بازی ای که چندین سال یا حتی یک دهه قبل از وقایای مجموعه اصلی اتفاق می افتاد، چندین سؤال درباره شخصیت و اصالت او در ذهن بازیکنان شکل گرفت.

آیا Ventus از گذشته به روزهای کنونی آمده است؟ این چطور ممکن است؟ آیا Xehanort از این موضوع آگاه بود، یا اصلاً نظری داشت؟ بازکنان بسیار مشتاق بودند که از این موضوع سر در بیاورند، اما در پایان، تنها چیزی که معلوم شد این بود که او با Chirithy در عناوین دیگر متحد شد. به همین ترتیب، اکثراً پذیرفتند که اصالت او و اینکه چگونه به دنیای بازی اصلی آمده است ممکن است در ادامه Union χ یا در عنوان کاملاً جدید پاسخ داده شود.

5 سؤال مبهم در بازی Kingdom Heart 3 PS4
۵ سؤال مبهم در بازی Kingdom Heart 3 PS4

در جعبه سیاه چه چیزی وجود دارد؟

در پشت شخصیت Luxu به همراه استاد ارشد Keyblade، محتوای جعبه سیاهی وجود دارد که برای هیچ کس، جز او شناخته نیست. افراد بسیاری سعی کردند محتوای آن را بفهمند، این افراد شامل Thirteen Darknesses و همچنین Maleficent و Pete هستند، اما در پایان بازی Kingdom of Hearts 3، Luxu همچنان تنها کسی بود که از هدف اصلی و محتوای آن جعبه اطلاع داشت. با انتشار نسخه ۳ بازی، کاربران مطمئن بودند که محتوای جعبه نیز نمایان می شود.

با این همه، باید بگوییم که این جعبه سیزده قفل داشت و با توجه به مالکیت Xehanort از No Name Keyblade، اکثراً تصور کردند که او باید آن جعبه را باز کند تا اهدافش مشخص شود. با اینکه آن اتفاق هرگز رخ نداد، طرفداران بسیاری دوست دارند بفهمند درون جعبه چه چیزی وجود داشت و زمانی که مشخص شود قطعاً مانند بمب منفجر خواهد شد. با توجه به اینکه جنگ Keyblade پایان یافت و آن جعبه همچنان بسته بود، به نظر می رسد که قرار نیست در طول رویدادهای Union χ باز شود. احتمالا باز کردن این جعبه به یک عنوان کاملا جدید موکول می شود، اما هیچکس نمی داند که چه زمانی نور روز مشخص می شود.

استاد ارشد کیست؟

به طور خلاصه، هیچکس نمیداند استاد ارشد چه کسی است. در حقیقت پادشاه بازی Kingdom Hearts 3، فردی است که ممکن است مسئول هدایت جهان به سمت هرج و مرج باشد. به همین ترتیب، تقریبا تمامی نظراتی که در طول سال های اخیر توسط طرفداران بیان شد، هنوز هم قابل اجرا است. هویت او هرچیزی که باشد، مطمئناً چیزی نیست که در بازی Kingdom Hearts 3 هم مشخص شود و این راز همچنان مدت طولانی ای است که طرفداران را سردرگم نگاه داشته است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 3 =