۵ فکت از بازی Elden Ring منتشر شده است

فکت های بازی Elden Ring

حتما تا به حال از فکت های بازی Elden Ring چیزهایی شنیده اید. از زمان عرضه این سینمایی رمزآلود در سال ۲۰۱۹، بازیکنان هیچ خبر رسمی از From Software’s Elden Ring نشنیده‌ اند. با موفقیت پویای Sekiro, Dark Souls III و باقی بازی‌های حماسی Souls، انتظارات از عنوان بعدی From Software تا زیرژانری که آن‌ها در یک دهه قبل با Demon’s Souls روی یک نقشه قرار داده ‌اند، بسیار بالا رفته است. اخیراً، قسمت‌های تاری از آنچه ادعا می‌شود فیلم Elden Ring است، منتشر شده است و این موارد گاهی واقعی هستند. Bloodborne با نام مستعار Project Beast قبل از عرضه اصلی، به صورت مشخصی نشت کرده بود و نشانگر غوطه‌وری وحشتناک و باورنکردنی در ناشناخته‌ها بود.

پس از Sekiro، همه ما سؤالات زیادی درباره Elden Ring داشتیم. چگونه قرار است فرمول فانتزی تاریک From را تکرار کند؟ اگر این کلیپ‌ها حقیقت داشته باشند، می‌توانیم به بسیاری از سؤالات پاسخ دهیم. لطفاً توجه کنید که این فیلم از لحاظ توسعه بازی احتمالاً باستانی بوده است و هرگز قرار نبوده به عموم نشان داده شود. زمانی که بازی واقعاً عرضه شود، ممکن است تعدادی از این عناصر تغییر یافته یا کلاً از بین بروند. معمولاً تغییرات عظیمی در ساخت بازی ایجاد می‌شود که بازیکن هیچ اطلاعی از آن‌ها ندارد. با این همه، اجازه دهید به بررسی این عناصر بپردازیم.

دکمه پرش وجود دارد

با وجود هزاران کلیپی که وجود دارد و در آن بازیکنان به طور ناگهانی از دیوارها، سطوح، صخره‌ها یا هر چیز دیگری سقوط می‌کنند، پریدن Souls چیزی است که عناصر بر اساس آن ساخته شده‌ اند. یک دکمه اختصاصی برای پریدن در Sekiro وجود دارد، که به بازیکنان اجازه می‌دهد از گزینه‌های پیمایش و سرعت استفاده کنند. اگرچه نبود این ویژگی در بازی‌های Souls احساس می‌شد، اما اگر بخواهید از شکافی عبور کنید، کافی است با سرعت بدوید و دعا کنید که همه چیز درست کار کند. بخش کوچکی از گیم پلی نشانگر شخصیتی است که کاری را انجام می‌دهد که احتمالاً پرش استاندارد است، پس این امر ممکن است برای امکانات کاوشگری جذاب باشد.

می‌توانید سوار اسب شده و از روی آن مبارزه کنید

جنگ‌های سواری ایجاد شده است. با توجه به مقیاس و دامنه دنیای Elden Ring، گردش با چیزی که سوارش هستید احتمالاً روش خوبی برای سفر است. به طور بالقوه چیزی که جالب‌تر است وجود چند فریم است که دارای حمله‌های واقعی و جذاب سوار بر اسب هستند، که به شما این امکان را می‌دهد زمانی که چند دشمن کشنده سر راهتان قرار گرفتند، قبل از فرار، چند هدف که بالا هستند را مورد حمله قرار دهید. اسب ‌سواری در مقابل چشم‌اندازهایی مانند کوه‌های برفی بسیار عالی به نظر می‌رسد.

قرار است با Dragons مبارزه کنیم

یک موضوع تعجب ‌برانگیز این است که یک اژدهای غول ‌پیکر در فیلم‌های منتشر شده وجود دارد. Hidetaka Mizazaki چیز خاصی برای اژدها، به خصوص اژدهاهای روی پل دارد، پس حدس می‌زنیم حداقل دو اژدها وجود داشته باشد که باید نابودشان کنیم. این حدس بر اساس محاسبات اژدهای بازی Souls و این واقعیت است که در فیلم منتشر شده یک اژدهای غول ‌پیکر را دیده‌ ایم.

در اینجا Dark Souls DNA زیادی وجود دارد

در این فیلم، شاهد محتوای ذاتی Dark Souls زیادی بوده ‌ایم. ضربه زدن از پشت، مبارزه شمشیری اسکلت‌ها، جادوی روح، باز شدن درب غول‌ پیکر و موارد دیگر. فیلم منتشر شده به شدت شبیه به Souls است، به حدی که می‌توانید فریم‌ها را به راحتی در محتوای قابل دانلود Dark Souls 3 وارد کنید و هیچ‌ چیزی را از دست ندهید. در واقع هیچ اشتباهی وجود ندارد. این بازی همان تجربه جهان باز Dark Souls را ارائه می‌دهد که خواستارش بودیم.

احتمالاً قرار است محیط تاریک و ناپایداری وجود داشته باشد

بخشی از این فیلم نشانگر منطقه پر از چوب و درخت است که عبور و مرور در آن سخت است و محتوای محیطی است که از زمان Valley of Defilement ،Blighttown و غیره دیده ‌ایم. خود مشعل نقش مهمی در چندین بخش از کلیپ دارد، پس ممکن است مکانیسم روشنایی بازی دوباره مورد بررسی قرار گیرد. جنبه‌ای که قرار بود نقش بزرگ‌تری در Dark Souls 2 داشته باشد اما در عرضه نهایی بازی به عنوان ویژگی بی‌معنی‌ای و بی‌اهمیتی شناخته شد.

شما چه انتظاراتی از Elden Ring دارید؟ آیا بخش‌های منتشر شده را بررسی کرده ‌اید یا منتظر عرضه رسمی هستید؟ نظراتتان را در بخش زیر با ما به اشتراک بگذارید!

 

منبع: GameInformer

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =