۷۵ امتیازی پیروزی حالت Domination بازی Call Of Duty WWII

75 امتیازی بودن پیروزی حالت Domination بازی Call Of Duty WWII PS4

به تازگی Sledgehammer که کار توسعه Call Of Duty: WWII را در اختیار دارد، از علاقمندان نظر سنجی کرده است. در این نظر سنجی در مورد حالت Domination از گیمرها سوال پرسیده شده است. Sledgehammer در مورد حداکثر امتیاز مورد نیاز برای پیروز شدن در مسابقات از مخاطبان این بازی Playstation سوال پرسیده است.

در این نظر سنجی از گیمرها سوال شده بود که در میان امتیاز های ۷۵ و ۱۰۰ کدام را به عنوان امتیاز مورد نیاز برای پیروزی مناسب می دانند. بر طبق آمار به دست آمده نظر مخاطبان بر روی امتیاز ۱۰۰ بوده است. اما Sledgehammer علی رغم نظر مخاطبان اعلام کرده است که به زودی امتیاز مورد نیاز برای حالت Domination به میزان ۷۵ کاهش خواهد داشت.

علت کاهش امتیاز در حالت Domination چیست؟

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که علت کاهش حالت Domination به امتیاز ۷۵ چیست؟ آن هم در زمانی که گیمرها بیشترین رای را به امتیاز ۱۰۰ داده بودند. همین سوالات رایج موجب شده است تا تیم Sledgehammer در صدد پاسخ این سوال رایج برآید. در ادامه نظر استودیوی Sledgehammer را در این رابطه می خوانید:

“ما به خاطر جلب رضایت بیشتر مخاطبانمان دست به یک نظر سنجی زدیم تا نظر آنها را در خصوص امتیاز مورد نیاز در بخش Domination بدانیم. اگر چه گیمر ها در این بخش امتیاز ۱۰۰ را انتخاب کرده بودند، اما ما تصمیم گرفتیم تا در این زمینه تحقیقات و بررسی هایی هم انجام دهیم و بعد از آن دست به اعمال تغییرات بزنیم.

75 امتیازی بودن پیروزی حالت Domination بازی Call Of Duty WWII PS4
۷۵ امتیازی بودن پیروزی حالت Domination بازی Call Of Duty WWII PS4

پس از تست هایی که در این زمینه انجام دادیم، به این نتیجه رسیدیم که در نظر گرفتن امتیاز ۷۵ برای حالت Domination منطقی تر و مناسب تر است. به همین دلیل به زودی امتیاز این بخش را به ۷۵ کاهش می دهیم.

ما برای این کار دلایل منطقی داریم. رسیدن به امتیاز ۵۰ در حالت Domination موجب می شود تا مخاطبان بیشتر تمرکز خود را بر روی ماموریت ها و هدف های تعیین شده بگذارند. این کار موجب می شود تا از بخش اکشن بازی دور شوند. در صورتی که رسیدن به امتیاز ۱۰۰ در این بخش کاملا متفاوت است.

به همین دلیل احساس کردیم که امتیاز ۷۵ همان نقطه امنی است که می تواند به لذت بازی بیشترین اثر را داشته باشد. در واقع امتیاز ۷۵ در حالت Domination موجب می شود تا تعادل خوبی در روال کلی امتیازها برقرار شود.ما تصمیم داریم تا تغییر تازه مورد نظر را در آپدیت های بعدی به دست مخاطبان برسانیم. اما هنوز نمی توانیم زمان دقیقی را برای اعمال این تغییر اعلام کنیم. ”

آشنایی بیشتر با بازی Call Of Duty: WWII

تا کنون بازی های زیادی روانه بازار شده است که در آنها ماهیت جنگ به تصویر کشیده شده است. عناوین زیادی وجود دارد که به طور حرفه ای اتفاقات ناگوار جنگ جهانی دوم را به تصویر کشیده اند. صحنه های اکشن و هیجان انگیز در بازی هایی با این سبک و سیاق به قدری زیاد است که هنوز هم از حضور در بازی هایی با این مضمون ها استقبال می کنیم.

75 امتیازی بودن پیروزی حالت Domination بازی Call Of Duty WWII PS4
۷۵ امتیازی بودن پیروزی حالت Domination بازی Call Of Duty WWII PS4

اگر به بازی هایی با این سبک علاقه دارید، بدون معطلی به سراغ تجربه بازی Call Of Duty: WWII بروید. این بازی صحنه ها و انیمیشن های مختلفی را در برگرفته است که می تواند شما را به دل جنگ جهانی دوم بکشاند. شما در این بازی شاهد انفجار قایق تا تکه تکه شدن نیروهایتان خواهید بود. خلاصه که باید دل حضور در دنیای جنگ و بی رحمی هایش را داشته باشید. مگرنه نمی توانید در Call Of Duty: WWII دوام بیاورید.

مهم ترین وجه مثبت Call Of Duty: WWII به داستان گیرا و جذابش مربوط است. شاید اگر Call Of Duty: WWII بخش داستانی قدرتمندی نداشت، تا این اندازه بر دل مخاطبان نمی نشست. شما در این بازی شاهد داستانی قوی هستید که به هیچ عنوان در آن بخش های تکراری به چشم نمی خورد.

در واقع هر بخش Call Of Duty: WWII تجربه ای تازه را برایتان تدارک دیده است. شما در مرحله ای از بازی Playstation 4 مجبور می شوید تا سوار بر ماشین به دنبال قطار به راه بیفتید و در مرحله ای دیگر لباس مبدل به تن کنید و خودتان را به پایگاه نازی ها برسانید. باید در این راه تمام تلاشتان را به کار گیرید تا بتوانید پاریس را از چنگال نازی ها بیرون بکشید.

این موارد تنها بخش کوچکی از روال کلی Call Of Duty: WWII است. در بخش های دیگری از بازی مسئولیت کنترل هواپیما را بر عهده خواهید داشت. خلاصه همان طور که قبلا هم گفتیم در این بازی همه چیز برای کسب تجربه های تازه فراهم شده است.

اگر چه گیم پلی بازی چندان طولانی نیست. اما شما به هیچ عنوان در این بازی شاهد مراحل تکراری و خسته کننده نیستید. شاید اگر تیم سازنده به فکر خلق اثری طولانی بود، صحنه های تکراری زیادی در بازی دیده می شد. اما حالا در Call Of Duty: WWII مدام درگیر ماموریت هایی هستید که از زمین تا آسمان با یکدیگر تفاوت دارند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 4 =