۹ ترفند بازی For Honor

9 ترفند و استراتژی بازی پلی استیشن 4 For Honor برای مبتدیان

عنوان For Honor از جذابترین بازی های ویدئویی آنلاین نسل هشتمی است که همواره از بازی های چالش برانگیز و دشوار تلقی می شود. عنوانی که شاهد مبارزه سه نوع نژاد شوالیه، وایکینک و سامورایی ها با یکدیگر هستیم. برخلاف بسیاری از بازی های سبک مبارزه ای، در بازی For Honor تنها با تکرار ضرباتی خاص نمی توانید پیروز میدان باشید و برای به نمایش گذاشتن یک مبارزه ی تمام عیار و نهایتا پیروز شدن به مکانیزم هایی خاص و استراتژی های مختلفی نیازمند هستید. در این مقاله به ۹ ترفند بازی For Honor برای تازه کاران می پردازیم که با توجه به هر یک، تجربه بهتر و موفق تری در بازی For Honor خواهید داشت.

تماشای ویدئوهای بازی و تمرین

یکی از متداول ترین راه های فراگیری نحوه بازی کردن و گیم پلی هر بازی ویدئویی، تماشای گیم پلی بازیکنان حرفه ای و برتر این بازی در اینترنت محسوب می شود که بسیاری از گیمرها از این راه برای یادگیری گیم استفاده می کنند. بنابراین پیش از وارد شدن به محیط بازی، پیشنهاد می کنیم که با تماشای ویدئوهای گیم پلی این بازی، با آشنایی کامل و بدون اینکه محیط بازی برایتان گنگ باشد وارد محیط بازی شوید.

پس اینکه به خوبی ویدئوهای بازی را آنالیز کردید، وارد بخش تمرینی بازی For Honor> How to play و بخش Advanced Practice مراجعه کرده و حرکات و کمبوهای بازی را تمرین کنید.

9 ترفند و استراتژی بازی پلی استیشن 4 For Honor برای مبتدیان
۹ ترفند و استراتژی بازی پلی استیشن ۴ For Honor برای مبتدیان

ابتدا با CPU بازی کنید

پیش از مواجه شدن با کاربران دیگر، شاید بهتر باشد با دشمنان کامپیوتری یا همان هوش مصنوعی مقابله کنید تا با ضربات و اتمسفر بازی به خوبی آشنا شده و با حرکات جدید بازی شگفت زده نشوید. با وارد شدن به بخش How to play، به قسمت Free Mode رفته و سپس با انتخاب بخش Dominion 8 قادر به مبارزه به هوش مصنوعی خواهید بود.

به صفحه Combo دقت کنید

هر Hero در این بازی دارای ویژگی یا به اصلاح کمبوهای مختلف است. این کمبوها نشان دهنده وضعیت قدرت و کمبودهای آن است و بیانگر این است که هیرو در چه حرکاتی مهارت دارد و در چه حرکاتی ضعیف است. به توجه به این کمبوها می توانید نقاط قوت و ضعف Hero خود را شناخته و با دیدی بهتر به سراغ حریفانتان بروید. با مراجعه به بخش How to fight> Customises> Heroes می توانید این کمبوها را مشاهده نمایید.

ابتدا به سراغ Hero های آسان بروید

درجه ی سختی هیروهای این بازی به سه دسته آُسان، متوسط و سخت تقسیم می شوند. در کنار نام هر هیرو درجه سختی هیرو مانند Easy/Normal/Hard نوشته شده است. شما باید این نکته را در نظر داشته باشید که در ابتدای بازی به سراغ هیروهای آسان بروید زیرا هیروهایی که عبارت Hard درکنار آنها درج شده است، برای تازه کاران اصلا گزینه مناسبی نخواهد بود.

ابتدا از بین هیروها به سراغ Warden بروید

در میان هیروهای مختلف این بازی، Warden ساده ترین و آسانترین کاراکتری است که می توانید بازی را با آن یاد بگیرید. این شخصیت نسبت به سایر شخصیت های بازی، پیچیدگی های کمتری دارد و یادگیری استراتژی و تاکتیک های مبارزه با این هیرو بسیار آُسانتر خواهد بود. پیشنهاد می-شود تا در ابتدای بازی با Warden شروع کنید و پس از یادگیری نکات اولیه بازی به سراغ شخصیت های پیشرفته تر بروید.

9 ترفند و استراتژی بازی پلی استیشن 4 For Honor برای مبتدیان
۹ ترفند و استراتژی بازی پلی استیشن ۴ For Honor برای مبتدیان

به میزان Stamina توجه ویژه ای داشته باشید

Stamina یکی از ابزارهای مهمی است که در طول بازی در اختیار دارید و می بایستی مقدار آن را مدیریت کرده و از هدر رفت آن جلوگیری نمایید. با استفاده از Stamina می توانید حرکات های مختلف قدرتی به نمایش بگذارید. یکی حرکاتی که Stamina را به میزان قابل توجهی کاهش می-دهد، جا خالی دادن در برابر ضربات است. از همین رو سعی بر این داشته باشید که تا جای ممکن از جا خالی دادن پرهیز کنید و تنها در مواقع ضروری این عمل را انجام دهید.

حرکت دشمنان را زیر نظر بگیرید

قسمت پایین نمایشگر شاهد حضور نقشه ی کوچکی به اسم مینی مپ هستیم. مینی مپ اتفاقات و حرکت دشمنان به سمت شما را به وضوح نمایش می دهد. از همین رو با توجه کردن به مینی مپ می توانید حرکت دشمنان را زیر نظر گرفته و می توانید استراتژی خود را طرح ریزی کرده و حمله دشمنان را به طرف خود خنثی کنید.

الگوی مبارزه خود را تغییر دهید

بازی For Honor یک عنوان پیچیده و تاکتیکی است. حرکات ساده و ضربات پرتکرار در این عنوان چندان کارساز نیست. به همین دلیل می بایستی استراتژی های مختلف و تاکتیک های متنوعی بکار بگیرید. باید مدام در برابر ضربات دشمنانتان جا خالی دهید و یا حدالامکان گارد بگیرید. از ضربات مختلف استفاده کنید و از هر جهت به دشمن حمله نمایید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 9 =