۹ ترفند بازی Persona

9 ترفند و استراتژی بازی پلی استیشن 4 Persona برای مبتدیان

بازی ویدئویی Persona 5 یک بازی نقش آفرینی ژاپنی در سبک معروف JPRG است. عنوانی که شباهت بسیاری با آثار فاخر ژاپنی همچون Final Fantasy دارد که لذت واقعی یک فانتزی ژاپنی بر پایه ی Anime را همراه آن تجربه خواهید کرد. داستان Persona 5 تعاملات چند دانش آموز ژاپنی را به نمایش می کشد که در جهت از بین بردن هیولاهای مخفی ژاپنی تلاش می کنند. اگر شما هم یکی از افرادی هستند که شناخت چندانی با ساختار و مکانیزم های گیم پلی Persona 5 ندارید، پیشنهاد می کنیم تا در ادامه ی مقاله با ما همراه باشید تا با ۹ ترفند کاربردی درمورد گیم پلی بازی Persona 5 آشنا شوید

در پی یافتن دوست باشید

در دنیای Persona 5 هرچه روابط دوستانه بیشتری با دیگر دانش آموزان داشته باشید و با دوستان بیشتری در تعامل باشید بهتر است. زیرا دوستان شما در انجام ماموریت ها و مبارزات به شما کمک های ارزنده ای می کنند. هر یک از کارکاکترهایی که با شما دوست می شوند ویژگی های خاص خود را دارند و در عملی متفاوت به شما را یاری می رسانند.

کتاب بخوانید

کتاب خواندن در بازی Persona 5 امری ضروری و بسیار مفید است. در طول بازی شما با کتاب خواندن، شخصیت و دانش خود را تقویت کرده و می توانید آیتم های جدیدی بسیازید که این آیتم ها در بسیاری از قسمت های بازی به کار شما می آیند. همچنین کمک می کند تا مکان های جدیدتری هم بر روی نقشه کشف کنید. برای کتاب خواندن می توانید به کتاب فروشی واقع شده در خیابان Central رفت و از ده ها کتاب و مجلات گوناگون استفاده نمایید.

9 ترفند و استراتژی بازی پلی استیشن 4 Persona برای مبتدیان
۹ ترفند و استراتژی بازی پلی استیشن ۴ Persona برای مبتدیان

استفاده از چشم سوم را فراموش نکنید

چشم سوم، مهارتی است که با تغییر رنگ المان ها به رنگ طلایی، در یافتن آیتم ها و ردپاها به شما کمک شایانی می کند. گفتنی است چشم سوم را با فشردن دکمه L1 می توانید فعال نمایید.

آبمیوه بنوشید

نوشیدن آّبمیوه یکی از راه های تقویت شخصیت شما در طول بازی است. هر هفته با نوشیدن هر آبمیوه، امتیاز یکی از مشخصه های اجتماعی شما افزایش می یابد. هر یکشنبه با مراجعه به دکه آبمیوه فروشی در ایستگاه شیبویا می توانید آبمیوه تهیه کنید و بنوشید.

به Thieves Guild متصل شوید

سرویس Thieves Guild یکی از کاربردی ترین امکانات بازی Persona 5 است که اجازه می دهد تا با سایر گیمرها به صورت آنلاین در ارتباط باشید (این ویژگی به شدت برای آن دسته گیمر هایی که علاقه زیادی به بازی آنلاین دارند حائز اهمیت است) و هر جایی از بازی که دچار مشکل می شوید از آنها یاری بگیرید. با متصل شدن به سرویس Thieves Guild، در دشواری های مختلف بازی همچون زمانی که قادر به پاسخگویی سوال معلم در سر کلاس نیستید می توانید از کاربران دیگر کمک بگیرید. با نگاه کردن به هلوگرام کاربران دیگر نیز می دانید که به کدام ماموریت باید بروید.

فیلم تماشا کنید

فیلم تماشا کردن یکی از راه های تقویت مشخصات خود در طول بازی است. با خریداری یک تلویزیون، دستگاه DVD Player و فیلم می توانید مدام فیلم تماشا کنید و شخصیت خود را تقویت نمایید.

9 ترفند و استراتژی بازی پلی استیشن 4 Persona برای مبتدیان
۹ ترفند و استراتژی بازی پلی استیشن ۴ Persona برای مبتدیان

از Auto Recover استفاده کنید

Auto Recover یکی از راه های درمان کردن خود و شخصیت های شما است. با پشت سر هم فشار دادن دکمه ی مربع می توانید دیگر اعضای تیم و شخصیت های خود را به راحتی درمان کنید تا مدامی لازم نباشد تا به صورت دستی از داخل منوی بازی، سلامت شخصیت ها را بازیابی کنید.

از ضربات Combo استفاده کنید

در هنگام مواجه شدن با دشمنان خود و برای وارد کردن ضربات مهلک به آنها از ضربات قدرتی یا به اصلاح Combo استفاده کنید که جان بیشتری از دشمنانتان می گیرد. در این صورت زمان کمتری را به کشت و کشتار اختصاص داده و مبارزات لذت بخش تری را هم تجربه خواهید کرد.

سنجاق قفلی بسازید

برای باز کردن صندوقچه هایی که در طول بازی پیدا می کنید، به سنجاق قفلی نیاز مبرمی دارد. بنابراین ساخت سنجاق قفلی را حتما در لیست کارهای خود بگذارید. با استفاده از آلومینیوم و جیوه می توانید سنجاق قفلی های نشکن بسازید و صندوقچه های بازی را به راحتی بدست آورید.

کلیدواژه : Sniper Elite 4
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 2 =