بسته‌ی الحاقی Aberration به بازی Ark: Survival Evolved اضافه می شود

Aberration

بسته Aberration دومین بسته گسترش دهنده ای است که برای بازی Ark: Survival Evolved منتشر شده است که بعد از محتوای صحرا که در سال گذشته شاهد اضافه شدن آن به بازی بودیم، به این بازی افزوده شده است. شما با این بسته جدید، در یک سفینه متروک که Aberration نام دارد، چشم باز می کنید و خود را در جهانی پر از عناصر خطرناک از جمله تابش های رادیواکتیو، زمین لرزه و انواع مختلف خطرات محیطی دیگر، می بینید.

بسته‌ی الحاقی Aberration
بسته‌ی الحاقی Aberration

بسته‌ی الحاقی Aberration به بازی Ark: Survival Evolved اضافه می شود

به تازگی و بعد از مدتها انتظار، استودیو وایلدکارد، بسته گسترش‌دهنده Aberration بازی Ark: Survival Evolved را منتشر کرد.

شهریور ماه بود که استودیو وایلدکارد، بسته گسترش‌دهنده Aberration بازی Ark: Survival Evolved را معرفی کرد و در همان زمان اعلام کرد که این بسته در مهرماه منتشر خواهد شد و در اختیار کاربران پلی‌ استیشن ۴، ایکس‌ باکس وان و پی سی قرار خواهد گرفت. طبق گفته سازندگان بازی، این بسته شامل نقشه ای جدید، داستانی تازه، موجودات جدید و متنوع و البته آیتم های قابل ساخت که تعداد آن ها از ۵۰ عدد هم تجاوز خواهد کرد، خواهد بود. اما هنوز مدتی از این خبر نگذشته بود که این استودیو بیان کرد که انتشار این بسته با تاخیر رو به رو خواهد شد و در ۱۲ دسامبر (۲۱ آذر) ارائه خواهد شد. به تازگی، اخبار این بازی گویای این امر است که استودیو وایلدکارد، وعده خود را عملی کرده و بالاخره این بسته گسترش دهنده را منتشر کرده است.

بسته Aberration، دومین بسته گسترش دهنده ای است که برای بازی Ark: Survival Evolved منتشر شده است که بعد از محتوای صحرا که در سال گذشته شاهد اضافه شدن آن به بازی بودیم، به این بازی افزوده شده است.

شما با این بسته جدید، در یک سفینه متروک که Aberration نام دارد، چشم باز می کنید و خود را در جهانی پر از عناصر خطرناک از جمله تابش های رادیواکتیو، زمین لرزه و انواع مختلف خطرات محیطی دیگر، می بینید. یکی از ویژگی های مهم این بسته، نقشه تاریک آن است که در عین این تاریکی، رنگارنگ می باشد. این محیط برای حیات بسیار نامناسب است و تمام آن را موجوداتی عجیب و بیگانه، پر کرده اند. تا کنون نقشه ای مشابه این نقشه جدید را در بازی مشاهده نکرده بودید. تمام موجوداتی که در این محیط قرار دارند و آلوده به مواد رادیواکتیوی هستند، به محض مشاهده دیگر موجودات زنده، آن ها را نابود می کنند و هیچ رحمی در این مورد ندارند. اتمسفر بازی به دلیل اینکه در تمام مدت در غارها و زیرزمین هایی که پر از خطر است حضور دارید، بسیار خشن و تاریک می باشد و همواره حس ترس را به شما انتقال می دهند.

البته موجودات بسیاری هم در این محتوا وجود دارند که شما می توانید با رام کردن و اهلی کردن آن ها، از توانایی های خاصشان بهره مند شوید. یکی از این موجودات، Rock Drake نام دارد که شما اگر موفق به اهلی کردن او شوید، به شما در بالا رفتن از دیوار و هم چنین خزیدن در مکان های مختلف کمک خواهد کرد. یکی دیگر از این موجودات عجیب، Cave Crustacean است که رام کردن او، موجب خواهد شد تا به کمک این موجود، چندین دشمن را به طور همزمان شکست دهید.

همان طور که در زمان معرفی این بسته هم گفته شده بود، بیش از ۵۰ آیتم خاص وجود دارد که به شما در راه غلبه بر محیط سخت و خطرناک Aberration کمک خواهد کرد. این آیتم ها شامل مواد انفجاری و … می باشند.

Aberration
Aberration

باید این مژده را به کاربرانی که قبلاً نسخه Explorer’s Edition بازی Ark: Survival Evolved یا اینکه سیزن پس بازی را خریداری کرده اند، بدهیم که آن ها قادر به دریافت این بسته گسترش دهنده به صورت رایگان خواهند بود اما دیگر کاربرانی که این نسخه ها را دریافت نکرده اند، برای برخورداری از این بسته، باید ۲۰ دلار پرداخت کنند که البته در مقایسه با محتوای جذاب این بسته، قیمت قابل توجهی نمی باشد. مزایای دیگری هم در انتظار دارندگان نسخه Explorer’s Edition است که از جمله آن ها می توان به آیتم های ظاهری اشاره کرد که با بسته الحاقی Aberration متناسب هستند. محتوای این آیتم ها، شامل کلاه خود و هم چنین شمشیر می باشد.

بازی ARK: Survival Evolved هم اکنون در پلتفرم های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و هم چنین کامپیوترهای شخصی در دسترس می باشد. این بازی در سبک اکشن ماجراجویی و تلاش برای بقا است  و برای اولین بار در سال ۲۰۱۵ شاهد انتشار آن بودیم اما نسخه کامل آن در سال ۲۰۱۷ منتشر شد. این بازی حول محور دایناسورها می چرخد و محتوا و همین طور گیم پلی بازی هم در این خصوص است. شما در آن انواع مختلفی از دایناسورها را از دایناسور پرنده گرفته تا غول پیکرترین آن ها، شاهد خواهید بود. کاربران می توانند این بازی را صورت گروهی انجام داده و از آن لذت ببرند اما باید توجه داشته باشید که مهم ترین چیزی که به شما در پیروزی کمک می کند، همکاری و هم فکری تیمی است. اما بخش آفلاین نیز در نوع خود جالب می باشد اما تک نفره بازی کردن بازی به اندازه تیم بودن، شما را جذب خود نخواهد کرد. نکته مهمی که در این بازی وجود دارد این است که برای پیشرفت در بازی باید تیم خود را با افرادی تشکیل دهید که آن ها را می شناسید و به آن ها اعتماد دارید و تشکیل تیم با افراد ناآشنا موجب خواهد شد تا برای موفقیت به مشکل بربخورید. گرافیک بازی نیز از مواردی است که به شدت شما را جذب خود خواهد کرد و موجب خواهد شد تا هیجانی بی نظیر را کسب کنید.

با انتشار این بسته گسترش دهنده جدید، بازی جذابیت بیشتری پیدا خواهد کرد و کاربران پلتفرم های مختلف معرفی شده می توانند آن را دریافت کرده و از تجربه بی نظیری برخوردار شوند.

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 3 =